Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

staffer

Moto-społecznościowy ban dla usera

  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy dałbyś solidarnie ignora dla trolla?



Rekomendowane odpowiedzi

Ale to nie jest odpowiedź na pytanie o co chodzi z banem za niepochwalanie francuskiej motoryzacji. Proszę rozwiń o co Tobie chodzi w tamtym fragmencie.

Prosiłeś żebym wyjaśnił dokładniej to wyjaśniłem.

 

 

Moderacja w tym dziale gra we własną grę i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś widzę nadal obrażony, że Berg nie dostał bana...nie, to nie przez to że lubi francuską motoryzację :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak za coś ma fory, nie będę wnikał w Wasze stosunki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wystarczy kliknąć w jego "status ostrzeżeń" żeby zobaczyć od kogo ostatnie bany oberwał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie czy nie macie rację odnośnie moich propozycji to jedno. Druga kwestia, która podnosze teraz to prywata i nadużycia.

ZPP dotyczy złamania regulaminu. Wskazcie mi odpowiedni punkt dotyczący nie trafionych propozycji.

Druga kwestia to wydzielanie mojego pytania odnośnie is jako oddzielny watek, z zachęcającym tytułem w wiadomym celu.

 

I zaiwazcie, ze nie odnosze sie do innych sytuacji. Za takie cos to powinien stracić moderatorstwo. Bez powodu wystawiać na pośmiewisko usera. Nie ważne juz czy mnie czy kogoś innego. Tacy prawi jesteście, tacy obrońcy praworządności i sprawiedliwości... Takiego wała. Mod może robić co mu sie zywnie podoba zgodnie czy wbrew regulaminowi a przede wszystkim to co chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Petru już dawno powinienem wszystkie twoje wywody na temat wyboru auta dla siebie wrzucić w jeden zbiorczy wątek żebyś mógł tam dyskutować na temat swoich pomysłów , a nie w czyiś wątkach. Wiem, że to luźny dział i leci offtop w każdym temacie, ale wszystko ma swoje granice.

 

 

Więc skończ płacze i po prostu wyciągnij wnioski z tego wszystkiego jak dopisałem na końcu tamtego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wszystko ma swoje granice.

Nie prawda, bo samowola moderatorów nie ma :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda, bo samowola moderatorów nie ma :E

 

Jak nie ma jak ma :P Gdyby nie miała to nie tylko Pietrek by siedział na permie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Macie czy nie macie rację odnośnie moich propozycji to jedno. Druga kwestia, która podnosze teraz to prywata i nadużycia.

ZPP dotyczy złamania regulaminu. Wskazcie mi odpowiedni punkt dotyczący nie trafionych propozycji.

Druga kwestia to wydzielanie mojego pytania odnośnie is jako oddzielny watek, z zachęcającym tytułem w wiadomym celu.

 

I zaiwazcie, ze nie odnosze sie do innych sytuacji. Za takie cos to powinien stracić moderatorstwo. Bez powodu wystawiać na pośmiewisko usera. Nie ważne juz czy mnie czy kogoś innego. Tacy prawi jesteście, tacy obrońcy praworządności i sprawiedliwości... Takiego wała. Mod może robić co mu sie zywnie podoba zgodnie czy wbrew regulaminowi a przede wszystkim to co chce.

Sorry stary, ale na pośmiewisko wystawiasz się sam.

 

Twoje sagi z szukaniem auta i kombinowaniem jak tu nie kupić tego co samemu się polecało są wręcz legendarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Petru już dawno powinienem wszystkie twoje wywody na temat wyboru auta dla siebie wrzucić w jeden zbiorczy wątek żebyś mógł tam dyskutować na temat swoich pomysłów , a nie w czyiś wątkach. Wiem, że to luźny dział i leci offtop w każdym temacie, ale wszystko ma swoje granice.

 

 

Więc skończ płacze i po prostu wyciągnij wnioski z tego wszystkiego jak dopisałem na końcu tamtego tematu.

 

Ty je przekroczyles. ZPP i Twe powody dla nich mam gdzies, ale z tym wątkiem przesadziles. Chamie jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@petru23 napisz skargę do admina albo władz forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydzielenie tematu, żeby niby petru miał gdzie kanalizować swoje wywody.

 

Następnie moderacja w wydzielonym temacie sama dolewa oliwy do ognia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty je przekroczyles. ZPP i Twe powody dla nich mam gdzies,  ale z tym wątkiem przesadziles. Chamie jeden.

 

Jak coś się nie podoba to pisz do administracji ;)

Temat po to żebyś nie zaśmiecał innych swoimi niespełnionymi marzeniami. Jak będziesz chciał to otworzę i dopiszesz sobie jak będziesz miał nowy pomysł lub pytania na temat wyboru auta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydzielenie tematu, żeby niby petru miał gdzie kanalizować swoje wywody.

 

Następnie moderacja w wydzielonym temacie sama dolewa oliwy do ognia.

 

Większość postów moderacji w tym temacie było wyciętych z tamtego (no przynajmniej moich) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Ty je przekroczyles. ZPP i Twe powody dla nich mam gdzies, ale z tym wątkiem przesadziles. Chamie jeden.

A czemu miałeś zaśmiecać cudzy wątek swoimi problemami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość postów moderacji w tym temacie było wyciętych z tamtego (no przynajmniej moich) ;)

 

Chce pisać o tych autach to niech sobie pisze. Ja się na bawię już w dodawanie do ignorowanych czy jakieś zmowy jak w podstawówce, że "tego i tego to nie lubimy". Dorośli ludzie, a przejmują się tym, że ktoś ma inne zdanie w necie, pisze w kółko jakie auto by chciał kupić, czy co się bardziej psuje, franca czy szwab. Z bana dla Piotrka się cieszę, bo mnie wnerwiał i to bardziej problem mój jak rzeczywiście coś ważnego, ale emocjami przy rozdawaniu banów się kierować nie powinno, więc nie wiem czy to było słuszne. Bbandi był agresywny to dostał słusznie. Teraz dacie bana mi w sumie nawet nie wiem za co. Za to, że mam inne zdanie niż komuś się wydaje, że powinno się mieć. Za dużo tutaj wojenek personalnych się robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@petru23 napisz skargę do admina albo władz forum ;)

Tak zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nie przesadzał z hejtem Petru. To jest jeden z najbardziej wartościowych użytkowników forum, zawsze służący innym swoją głęboką wiedzą, zrozumieniem tematu i ogromnym doświadczeniem. Forum było by ogromnie uboższe w merytoryczną dyskusję gdyby Petru zabrakło. W mojej opinii słuszne jest uhonorowanie Petru w pełni zasłużonym przez niego odznaczeniem - specjalną rangą użytkownika, jasno wskazującą na jego olbrzymi wkład dla forum. :cool:

 

k8aGDit.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Petru już dawno powinienem wszystkie twoje wywody na temat wyboru auta dla siebie wrzucić w jeden zbiorczy wątek żebyś mógł tam dyskutować na temat swoich pomysłów[...]

Przecież on by w tych "poradach" i "czysto poglądowych" bzdurach w pewnym momencie by się całkowicie pogubił i zaczął by się kłócić sam ze sobą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
giphy.gif A najlepszym dowodem na brak kolesiostwa w tym dziale to to, że Petru nie ma perma. 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za co ma go niby mieć?

Chociażby za rozwalanie (co trwa nadal) niemal każdego tematu zakupowego swoimi propozycjami z dupy. Żeby daleko nie szukać w telefonach robi to samo i ( o dziwo, lol) też go tam mają dość.

 

Do tego wielokrotne, powtarzające się wprowadzanie innych w błąd przez celowe pisanie bzdur.

 

Na takiej elektrodzie to po pierwszym dniu pocałował by się z permem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektroda to jest chyba w ogóle forum użytkowników, którzy wyżej srają niż dupy mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepszym dowodem na brak kolesiostwa w tym dziale to to, że Petru nie ma perma. 8:E

 

Zależy jak spojrzeć 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Cały czas na tym samym kablu jedziesz? A np. wyciągnięcie i ponowne włożenie kabla nie likwiduje problemu?
    • Jak oni te pasty nakładają? Ręcznie czy maszynowo? Bo jak miałem 970 strixa, to po chyba 4-5 latach od kupna uznałem że wymienię pastę, bardziej z ciekawości jak to się robi, niż ze wzrostu temperatur, jak ściągnąłem chłodzenie, to sobie myślę WTF? Pasta tak walnięta jakby ktoś to po kilku głębszych robił, nie wiem ale połówka rdzenia była bez pasty  może to tak miało być, bo wsumie jeden jedyny raz wymieniałem pastę na gpu.
    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.    Kiedy Russia Today wchodzi za mocno... "Ukraińscy naziści, którzy powinni oddać Rosji część swojego terytorium". Tak wygląda dzisiaj przeciętny Republikanin, który przedstawia narrację i propagandę rosyjską. Przerażające do czego mogą doprowadzić pieniądze i głosowanie na populistów. To pokazuje jak mocne wpływy ma Rosja w USA(ale to już wiadomo oficjalnie po raporcie dotyczącym wyborów i wygranej Trumpa).
    • To już druga osoba bodajże w tym temacie z tym samym modelem i po własnej aplikacji pasty taka duża różnica, gwarancji nie trzeba żegnać jak przyrosty są tak fajne to warto to zrobić, jak jest plomba na którejś śrubie to można zamówić i nakleić jeżeli np suszarka + żyletka nie dały rady lub w ogóle ktoś robi dziurę w plombie od razu  Chwile temu zamawiałem z alledrogo do xfx https://allegro.pl/oferta/5x-naklejki-gwarancyjne-asus-msi-palit-xfx-evga-gigabyte-zotac-15362612792
    • Dane CFM z opakowań producentów nie można porównywać między nimi, a najlepiej kompletnie na te dane nie patrzeć. Nie dość, że nie ma żadnego ogólne standardu względem którego dokonywane są te pomiary, więc każdy producent mierzy jak uważa, to dodatkowo zarówno te dotyczące przepływu jak i ciśnienia są dokonywane przy skrajnych i nierealnych sytuacjach. Na przykład w przypadku ilości przepchniętego powietrza mogą być stosowane kilkudziesięciocentymetrowe tunele z "prostownikami przepływu" na końcu którego znajduje sie wentylator i po przeciwnej stronie przyrząd do pomiaru, czyli coś czego nikt w domowym komputerze nie zastosuje przez co taki wynik jest niestosowalny w praktyce dla wentylatora zamontowanego bezpośrednio na radiatorze (czy to od wieży chłodzenia czy układu cieczą) lub kratce obudowy. Zostają tylko praktyczne testy jak np. TechPowerUP czy HWCooling.net lub takie przy stałej metodologii dla wszystkich śmigieł jak np. Cybenetics. W takim przypadku będziesz miał miarodajne wyniki. Nie potrzebujesz takiej przejściówki dopóki gniazdo do którego wpinasz 4 pinową wtyczkę nie jest blokowane plastikiem z boku w którym wtyczka by wystawała (a jeżeli blokuje to możesz próbować tę blokadę usunąć). Rozstaw pinów w wentylatorze 2, 3 i 4 pinowym jest teoretycznie identyczny, bo dwa pierwsze piny to kolejno uziemienie i napięcie, kolejny to pomiar obrotów i ostatni czwarty to pin do sterowania PWM. Wentylator 2 i 3 pin można sterować tylko poprzez zmianę napięcia pracy, a dla wentylatora PWM nie ma teoretycznie znaczenia czy steruje się go sygnałem czy napięciem, tak długo jak jego sama konstrukcja nie przeszkadza w sterowaniu jego obrotami poprzez zmianę napięcia zamiast sygnałem modulacyjnym (jak np. nie powinno się robić w przypadku łożysk magnetycznych jak w wentylatorach Phanteks T30 lub Corsair ML120 czy konstrukcjach Sunona MagLev).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...