Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Acrcher

Laptop do gier i programów - AutoCAD, Autodesk Robot [3700zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję laptopa służącego przede wszystkim do projektowania w programach budowlanych takich jak AutoCAD, Autodesk Robot itd. Nie chodzi mi o jakieś najświęższe tytuły w najwyższych detalach. Bardziej interesuje mnie Wiedźmi 3n, Gta V, jakieś nowsze RPG.

 

Budżet to 3700 zł.

 

Na razie znalazłem taki sprzęt i przyznam, że ma dosyć fajną specyfikację (dobra karta, duża ilość ramu jak na laptopa no i 4 rdzenie). Co o tym myślicie? Co jeszcze możecie polecić?

 

 

https://www.x-kom.pl/p/387377-notebook-laptop-156-acer-nitro-5-i5-7300hq-8gb-1000-win10-gtx1050ti.html

 

Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo Legion Y520-15 i5-7300HQ/8GB/256/Win10X GTX1050

Jeśli myślisz o pracy to SSD to must have, nawet przy małych projektach. GTX 1050 jest około 20 procent wolniejszy od GTX1050 Ti, więc dużo nie stracisz. Matryca jest FHD IPS, dość przeciętna, chociaż są gorsze w podobnie wycenionych laptopach. Y520 odznacza się dobrą jakością wykonania i świetną kulturą pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ja myślałem by po prostu w przyszłości dokupić dysk ssd do Acera. To Lenovo też wygląda bardzo fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic aktualnie wydajniejszego jak Acer Nitro 5 i5-7300HQ/8GB/1000/Win10 GTX1050Ti

Matryca FULL HD matowa IPS, całkiem niezłe wykonanie, procesor 7 generacji, miejsce na dysk SSD m.2, podświetlana klawiatura, całkiem niezłe wyniki pracy na baterii jak na laptop gamingowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej. Myślicie, że da on sobie radę z programi obliczeniowymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej. Myślicie, że da on sobie radę z programi obliczeniowymi?

Spokojnie, ale dysk SSD radziłbym zakupić jak najszybciej.

Nitro 5 obsługuje dyski SSD na interfejsie PCIe polecam jednak mimo wszystko od razu dorzucić do niego Lite-On 128GB MU X M.2 PCIe 2280 za 234zł, tym bardziej że prócz gier laptopa wykorzystasz też do programów pokroju AutoCAD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...