Forum PCLab.pl: WINDOWS 10 PROFESSIONAL PL PRO | 32/64 | Auto 24/7 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

WINDOWS 10 PROFESSIONAL PL PRO | 32/64 | Auto 24/7 Dziwna ukcja allegro Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Killer85 

• Piwna rewolucja 2014
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 14 Luty 2018 - 22:01

Witam

Co wy na to

Klik

WINDOWS 10 PROFESSIONAL PL PRO | 32/64 | Auto 24/7(7147389982)

"Ten klucz to wielka chała, a system nadal bez aktywacji tak więc zostawiam wielkiego bana i wracam do wersji Home gdzie mam elektroniczny klucz licencyjny."
Odpowiedź z 25 sty 2018:
"Kupił Pan klucz do automatycznej aktywacji telefonicznej Microsoft, nie działa on online. Wystarczyło zastosować się do przesłanej instrukcji."

Aukcja sugeruje "pełną aktywację on line" więc o co kaman w tej "aktywacji telefonicznej"?

Ten post był edytowany przez Killer85 dnia: 14 Luty 2018 - 22:02

#2 Użytkownik jest niedostępny   Minciu 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Luty 2018 - 07:26

ADRES DO ZWROTU

Smart Player
Francis Rachel
00-338 Victoria

ADRES DO REKLAMACJI

Golden Keys Disribution Ltd
Francis Rachel Street P.O.Box 1004
72010 Victoria

Ja Ci pokażę coś podobnego:
https://archiwum.all...6766089061.html
https://allegro.pl/u...Product&order=m
vilesnout (0 ofert) konto zawieszone

Faktura/Dowód sprzedaży też był z jakimiś adresami z USA.
501 Silverside Road, Suite 105
DE 19908 Wilmington
USA, Delaware

I tak, jeszcze wezwanie na Komisatiat Policji w roli światka po pół roku od zakupu. Tego już Ci nie podlinkuję :D
Coś tam Pan kupił na allegro i razem z 3 tysiącami osób będzie Pan wzywany do złożenia wyjaśnień. Przyjdzie Pan to się wszystkiego dowie :P

Jak dostaniesz wezwanie na komendę, to polecam kupić i zainstalować to: https://www.komputro...l?fromVariant=1
Tak na wszelki wypadek zanim jeszcze tam pójdziesz się tłumaczyć, że nie wiedziałeś :E

Zobacz postKiller85, o 14 Luty 2018 - 22:01, napisał(a):

Aukcja sugeruje "pełną aktywację on line" więc o co kaman w tej "aktywacji telefonicznej"?

Oemy wydarte z komputerów do utylizacji, albo w ogóle z jakiegoś generatora czy kij wie z czego. Elektroniczna aktywacja zazwyczaj nie działa. Telefoniczna jest jakaś upośledzona i nawet kozę pozwala zarejestrować. Co to daje? Co daje jeszcze podpięcie tego do swoich danych w koncie Microsoftu? Gwarancję problemów z prawem. Już lepiej pirata wrzucić i crackować albo czysty system i nie rejestrować. Siedzieć z logo w prawym dolnym rogu ewentualnie usunąć programem znak wodny i nie rejestrować :D

Ten post był edytowany przez Minciu dnia: 15 Luty 2018 - 07:22

#3 Użytkownik jest niedostępny   Killer85 

• Piwna rewolucja 2014
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Luty 2018 - 07:36

Przypadkowo natknąłem się na tą aukcję sprawdzając ceny win 10
To że problemy będą wiedziałem od razu bo cena podejrzanie niska a i ten "negatyw"mówił sam za siebie
I tak bym nigdy nie kupił windy z takiej aukcji

Zapytałem informacyjnie bo nie wiedziałem o co chodzi z tą aktywacją telefoniczną

Dzięki za wyjaśnienie kwestii OEM-a

#4 Użytkownik jest niedostępny   LeBomB 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Luty 2018 - 23:03

To jest adres na Seszelach LUDZIE! Przecież wiadomo że produkty tam sprzedawane to lipa, a wydawane faktury nie mają żadnej wartości.

Zobacz postMinciu, o 15 Luty 2018 - 07:26, napisał(a):

I tak, jeszcze wezwanie na Komisatiat Policji w roli światka po pół roku od zakupu. Tego już Ci nie podlinkuję :D
Coś tam Pan kupił na allegro i razem z 3 tysiącami osób będzie Pan wzywany do złożenia wyjaśnień. Przyjdzie Pan to się wszystkiego dowie :P

O to to, dokładnie, a potem taka osoba musi się tłumaczyć. Niepotrzebny stres tylko.

Ten post był edytowany przez LeBomB dnia: 15 Luty 2018 - 23:03

Strona 1 z 1