Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Killer85

WINDOWS 10 PROFESSIONAL PL PRO | 32/64 | Auto 24/7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Co wy na to

 

Klik

 

WINDOWS 10 PROFESSIONAL PL PRO | 32/64 | Auto 24/7(7147389982)

 

"Ten klucz to wielka chała, a system nadal bez aktywacji tak więc zostawiam wielkiego bana i wracam do wersji Home gdzie mam elektroniczny klucz licencyjny."

Odpowiedź z 25 sty 2018:

"Kupił Pan klucz do automatycznej aktywacji telefonicznej Microsoft, nie działa on online. Wystarczyło zastosować się do przesłanej instrukcji."

 

Aukcja sugeruje "pełną aktywację on line" więc o co kaman w tej "aktywacji telefonicznej"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ADRES DO ZWROTU

 

Smart Player

Francis Rachel

00-338 Victoria

 

 

 

ADRES DO REKLAMACJI

 

Golden Keys Disribution Ltd

Francis Rachel Street P.O.Box 1004

72010 Victoria

 

 

 

 

 

Ja Ci pokażę coś podobnego:

https://archiwum.allegro.pl/oferta/windows-10-pro-professional-automat-24-7-najtaniej-i6766089061.html

https://allegro.pl/uzytkownik/vilesnout?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=seller-more&bi_c=Product&order=m

vilesnout (0 ofert) konto zawieszone

Faktura/Dowód sprzedaży też był z jakimiś adresami z USA.

501 Silverside Road, Suite 105

DE 19908 Wilmington

USA, Delaware

 

I tak, jeszcze wezwanie na Komisatiat Policji w roli światka po pół roku od zakupu. Tego już Ci nie podlinkuję :D Coś tam Pan kupił na allegro i razem z 3 tysiącami osób będzie Pan wzywany do złożenia wyjaśnień. Przyjdzie Pan to się wszystkiego dowie :P

 

 

Jak dostaniesz wezwanie na komendę, to polecam kupić i zainstalować to: https://www.komputronik.pl/product/277158/microsoft-windows-home-10-32-64-bit-box-usb-pl.html?fromVariant=1

Tak na wszelki wypadek zanim jeszcze tam pójdziesz się tłumaczyć, że nie wiedziałeś :E

 

 

Aukcja sugeruje "pełną aktywację on line" więc o co kaman w tej "aktywacji telefonicznej"?

 

 

Oemy wydarte z komputerów do utylizacji, albo w ogóle z jakiegoś generatora czy kij wie z czego. Elektroniczna aktywacja zazwyczaj nie działa. Telefoniczna jest jakaś upośledzona i nawet kozę pozwala zarejestrować. Co to daje? Co daje jeszcze podpięcie tego do swoich danych w koncie Microsoftu? Gwarancję problemów z prawem. Już lepiej pirata wrzucić i crackować albo czysty system i nie rejestrować. Siedzieć z logo w prawym dolnym rogu ewentualnie usunąć programem znak wodny i nie rejestrować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowo natknąłem się na tą aukcję sprawdzając ceny win 10

To że problemy będą wiedziałem od razu bo cena podejrzanie niska a i ten "negatyw"mówił sam za siebie

I tak bym nigdy nie kupił windy z takiej aukcji

 

Zapytałem informacyjnie bo nie wiedziałem o co chodzi z tą aktywacją telefoniczną

 

Dzięki za wyjaśnienie kwestii OEM-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest adres na Seszelach LUDZIE! Przecież wiadomo że produkty tam sprzedawane to lipa, a wydawane faktury nie mają żadnej wartości.

 

I tak, jeszcze wezwanie na Komisatiat Policji w roli światka po pół roku od zakupu. Tego już Ci nie podlinkuję :D Coś tam Pan kupił na allegro i razem z 3 tysiącami osób będzie Pan wzywany do złożenia wyjaśnień. Przyjdzie Pan to się wszystkiego dowie :P

O to to, dokładnie, a potem taka osoba musi się tłumaczyć. Niepotrzebny stres tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...