Forum PCLab.pl: Bardzo cicha klawiatura do 60 zł - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Bardzo cicha klawiatura do 60 zł

#1 Użytkownik jest niedostępny   Inwestor93 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 18 Luty 2018 - 23:35

Witam,

tak jak w temacie, poszukuję bardzo cichej klawiatury w niewielkiej cenie (tak do 50-60 zł). Wiem, że takich tematów jest mnóstwo, natomiast niejednokrotnie są one już dość wiekowe i znalezienie polecanych tam klawiatur jest trudne, ze względu na to, że nie są one już produkowane, jednak do sedna.

Od klawiatury w tej cenie wymagam, żeby była cicha, możliwie jak najcichsza no i żeby.. można było na niej pisać. W gry nie gram, więc wszystkie opcje gamingowe raczej odpadają, zresztą za to i tak trzeba płacić chyba więcej :)

Z wiedzy, którą zaczerpnąłem to w grę wchodzą raczej tylko membranowki, scyzorykowe są raczej droższe.

Z opinii, które wyczytałem to natec medusa 2 jest podobno cicha oraz modecom mc800. Okazję miałem również podotykac rapoo n7000, jednak trochę przeraziły mnie jej opinie.

Obecnie posiadam natec jellyfish, jednak w moim odczuciu nieco głośno ją słychać.

Dziękuję za wszystkie propozycje.

PS. Nie interesują mnie klawiatury silikonowe, te takie zwijane :)

#2 Użytkownik jest niedostępny   nietopyrz 

• praktycznie NIEOBECNY na forum
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 19 Luty 2018 - 00:53

Siema,

jest dokładnie tak jak wydedukowałeś. Klawiatury z mechanizmem nożycowym powinny sprawdzić się najlepiej. Kiedyś nawet tutaj na forum robiłem porównania. Medusa się mieści w budżecie.

#3 Użytkownik jest niedostępny   Fisz 

• Miejsce na Twoją reklamę
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Luty 2018 - 07:41

Dell KB216-B QuietKey - mieści się w budżecie. Jest bardzo cicha ;) Można do niej dokupić podpórek pod nadgarstki (standardowo nie ma go w pakiecie).

#4 Użytkownik jest niedostępny   Inwestor93 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 19 Luty 2018 - 10:41

A może macie porównanie, która z tych dwóch medusa, czy Dell jest cichsza? Ta pierwsza jest u mnie w mieście w media Markt więc mogę ją "wymagać" jakkolwiek to brzmi :D Druga musiałbym zamawiać, dlatego pytam.

#5 Użytkownik jest niedostępny   lothar90 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 19 Luty 2018 - 14:49

W budżecie mieści ci się kilka naprawdę fajnych nisko profilowych klawiatur :) Z tych dwóch brałbym tego DELLa.

Strona 1 z 1