Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bodzi3k

Gigabyte GTX760

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w tytule po 3 latach chciałbym rozebrać swoją kartę oraz ją dokładnie oczyścić. Posiadam paste termoprzewodzącą z zestawu od chłodzenia procesora więc się przyda. Mam tylko pytanie (posiadam model z czarnym pcb), ile śrubek muszę odkręcić oraz czy jest możliwość aby odkręcić same wentylatory od radiatorów i to wszystko dokładnie oczyścić i na sam koniec już skręcone przykręcić do samego układu graficznego? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wentylatory powinny dac sie zdemontowac od radiatorow w wiekszosci niereferentow

Ile srubek ? Ciezko powiedziec - tyle aby zdemontowac to bez uzycia nadmiernej siły :E

 

Jednak nie podales najwazniejszego ... otoz JAKI TO NIEREFERENT ? Od jakiego producenta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok pózniej jak ją wyjmę to wrzucę zdjęcie. Podałem w tytule że Gigabyte gtx 760 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok pózniej jak ją wyjmę to wrzucę zdjęcie. Podałem w tytule że Gigabyte gtx 760 :P

 

Jesli sie nie myle, WindForce przy 760 mial wersje 2 i 3 wentylatorową. Ale tak, mozna zdemontowac wentylatory od radiatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ma 3 wentylatory, z tego co widziałem ostatnio są 4 główne śrubki na środku i chyba jakieś zaplombowane ale pewności nie mam. Tak w ogóle ktoś się orientuję czy gwarancja była 2 letnia na te karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 99% przypadkach - tak, 2 lata (swojego czasu kupowalem GTX 770 WindForce 3 4GB - 2 sztuki w odstepie roku, w roznych sklepach - w kazdym przypadku byly to 24 miesiace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc, później jeszcze podeślę to zdjęcie dla pewności, ale chyba podołam wyzwaniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję teraz mam czarno na białym jak to wszystko zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc rozkręciłem sam rdzeń karty ponieważ na radiatorach nie widziałem żadnego kurzu poza niewielkimi ilościami na samych wentylatorach, apropo wentylatorów nie udało mi się ich odpiąć od tego złącza 4pin nie wiem dlaczego.. Naciskałem i z boku i od góry nic.. nie wyciagałem go wgl bo i bez tego mogłem nałożyć nową pastę oraz dokręcić 7 śrubek. Do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...