Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sonep

Jakie polecacie słuchawki z ebay do maksymalnie 50-60zł?

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio używałem Xiaomi Mi IV Hybrid, ale spałem na nich i prestala grać jedna słuchawka. Coś lepszego kupie w tej cenie, czy andal Xiaomi?

Wczesniej miałem Sony mdr ex10 i Philips SHE3590 i musze powiedziec, ze grały gorzej od xiaomi, wiec uprzedzam aby ich nie proponowac

https://www.ebay.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kruger&matz kmm01bk grają dobrze jak na tanie słuchawki, jest bass ale też wysokie tony nie są stłumione, mam już drugą parę ich a pierwsza wytrzymała ok 2 lata przez wyciąganie z uszu za kabelki, miałem też Philips SHE3590 które padły po roku i jakieś inne które zgubiłem, obie grały sporo gorzej od kruger&matz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kruger&matz kmm01bk mogłyby byc dobrą opcją. Ale podejrzewam, ze moga byc porownywalne do Xiaomi, a te moglbym kupic na ebay za 27zł uwzgledniając przecene -30zł, do północy

 

Co do propozycji @deton24 Piston V2 są tansze od IV hibrid, weic podejrzewam, ze i słabsze. Noc hyba, ze ktos moze temu zaprzeczyć. A reszta propozycji ejst za okolo 100zł, weic za drogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Aliexpress i eBay z wysyłką na cały świat też sprawdzałeś?

 

Ciekawa propozycja jeszcze

Hybrid Pro (V5) na gumkach L zamiast M.

Bas robi się na poziomie Piston V3.

Zwłaszcza dla niektórych gdzie te Twoje Hybrid Iron są zbyt basowe, uchodzą za doskonale zbalansowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepadła mi promocja z ebaya, bo mialem niespodziewany problem z płatnością paypala, więc wznawiam obrady.

 

Budżet: poniewaz dopiero co zepsułem ledwo zakupione sluchawki, to nie mam zamiaru duzo wydawac, bo pewnie tez zaraz sie zepsują, wiec szukam jakiejs cebuli. 25-40zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...