Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Qwik

Pływająca myszka w grach (CSGO)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z myszką w grach (w Windows też ale ciężko to stwierdzić przez dużą czułość myszki).Problem jest taki ze myszka nie odczytuje ruchów 1:1 tylko pływa,lag jest minimalny ale na tyle odczuwalny ze granie jest bardzo ciężkie (dłoń się meczy po 5 minutach). Jedynym rozwiązaniem tego problemu jest dezinstalacja i instalacja sterowników od myszki przed ,każdym włączeniem CSGO ale jest to uciążliwe.Mam raw-input 1,aktualne sterowniki do wszystkiego,czysta podkładkę i myszkę,aktualny bios,wyłączone oszczędzanie energii-wszędzie.Reinstalacja systemu nic nie daje.Testowałem również inne myszki i jest to samo.Temperatury na poziomie 50 stopni,od 150 do 300 fpsów (ograniczenie fps nic nie daje)

Moje podzespoły:

Rival 100 (500 dpi,1.60 sens),msi b75ma-e33 ,i5 3470,8gb ram goodram 1333 mhz,Windows 10 Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z myszką w grach (w Windows też ale ciężko to stwierdzić przez dużą czułość myszki).Problem jest taki ze myszka nie odczytuje ruchów 1:1 tylko pływa,lag jest minimalny ale na tyle odczuwalny ze granie jest bardzo ciężkie (dłoń się meczy po 5 minutach). Jedynym rozwiązaniem tego problemu jest dezinstalacja i instalacja sterowników od myszki przed ,każdym włączeniem CSGO ale jest to uciążliwe.Mam raw-input 1,aktualne sterowniki do wszystkiego,czysta podkładkę i myszkę,aktualny bios,wyłączone oszczędzanie energii-wszędzie.Reinstalacja systemu nic nie daje.Testowałem również inne myszki i jest to samo.Temperatury na poziomie 50 stopni,od 150 do 300 fpsów (ograniczenie fps nic nie daje)

Moje podzespoły:

Rival 100 (500 dpi,1.60 sens),msi b75ma-e33 ,i5 3470,8gb ram goodram 1333 mhz,Windows 10 Pro.

Masz windows 7 aby zainstalować? w 10 bywały problemy z lagami w myszkach i tu pada główne podejrzenie jeśli po reinstalacji sterowników jest dobrze do czasu. Zobacz też bez sterowników jak działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz windows 7 aby zainstalować? w 10 bywały problemy z lagami w myszkach i tu pada główne podejrzenie jeśli po reinstalacji sterowników jest dobrze do czasu. Zobacz też bez sterowników jak działa.

 

Nie mam niestety.Sterownika od Steelseries nie mam bo sposób na reinstalacje wtedy nie działa a właśnie te podstawowe reinstaluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz windows 7 aby zainstalować? w 10 bywały problemy z lagami w myszkach i tu pada główne podejrzenie jeśli po reinstalacji sterowników jest dobrze do czasu. Zobacz też bez sterowników jak działa.

 

Asus Xonar DG powodował input lag.Wyłączyłem przed chwila i wszystko gra jak należy.Spróbuje wyjąc i włożyć ponownie bo może złe jest włożona ta karta,potem wyrzucę sterowniki i niech sobie działa na od Windowsa ale pewnie będę musiał tak czy siak oddać sklepowi co i tak nie ma sensu bo nie pewnie przyjmą :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...