Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pasior199292

TV do 3000zł pod Xbox One X/S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie już po raz n-ty na tym forum i dziękuję jeszcze raz za wszystkie poprzednie porady dot. różnych zakupów :)

 

Tym razem pora na TV.. rozmawiałem w tym temacie ze sprzedawcami, czytałem opinie, zapoznawałem się z propozycjami ale nikomu nie ufam tak jak ludziom na tym forum.

 

Rozchodzi się o telewizor do konsoli Xbox One X lub ewentualnie S.. którą też muszę dopiero kupić. Sprzedawcy w sklepach mówią jednogłośnie, żeby brać X noo bo na tv 4K sobie pogram, tylko, że nie widzi mi się wydawać 10 tysięcy złotych za dobre 4K a czytałem, że w cenie do 3000zł próżno szukać dobrego 4k bo kolory będą beznadziejne, odświeżanie słabe, słaba matryca itp TAK WIĘC raczej wezmę Xbox One S bo zwyczajnie ciężko będzie z X wyciągnąć to co najlepsze.

 

Tak jak wyżej, potrzebuję TV do 3 tysięcy złotych,

jeśli chodzi o wielkość to mam w pokoju wnękę o przekątnej 130cm tak więc wychodzi to jakieś 50 cali, kanapę w odległości jakichś 4 metrów.

Zależy mi na Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth.

Podobno do konsoli ważny jest czas reakcji, odświeżanie, bogata paleta kolorów ale wiem oczywiście, że nie ma czego oczekiwać od TV za 3000zł :)

 

Panowie czy jesteście w stanie coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wielokrotnie przez mnie polecany Philipsa 6561 - 120 Hz matryca ma znaczenie w graniu i sporcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest OK tylko zastanawia mnie czy sporawy InputLag nie będzie problemem przy pracy z konsolą :/ 45ms to sporawo wg. mnie

 

edit. przepraszam... źle doczytałem, ponoć jest 35ms :) a to już w miarę OK. Dziękuję, dziś podjadę go gdzieś zobaczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem o nim trochę i ciężko o dobre opinie użytkowników :D jedyne co mogę o nim przeczytać to, że się psuje, że widoczny jest clouding, że się tnie, że wywala błędy itp. itd. Niezbyt zachęcające.. ale pobawię się może w sklepie

 

pegasus9 a czy miałeś może styczność z nowszym modelem 49PUS7502?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno sam szukałem tv do 3k do gier / filmów, przewaliłem większość stron i najbardziej polecane były sony 55xe7005 i panasonic 50ex700e, sam wybrałem sony, nie mam się do czego przyczepić, z tego co pamiętam bardzo niski input lag a to się liczy przy grach nie ma co się oszukiwać.

 

Niestety w obu smart tv raczej nieco kulawy porównując do np lg czy samsunga(według recenzji), jednak to tez zależy od potrzeb, ja używam prawdę mówiąc tylko do netflixa więc nie będę się rozwodził. Oba na matrycy 60hz ale do 3k nic innego nie znajdziesz, dopiero za 4k jest samsung 55mu7002 czy jakoś tak na 120hz jak dobrze pamiętam. Sam tv też ogólnie chwalony.

Polecam recenzje jednego i drugiego TV.

 

 

A co do samej konsoli to raczej celuj w X, na dzień dzisiejszy zakup Ski to imo słaby pomysł. No i czy jesteś zdecydowany na xboxa? ps4 nie wchodzi w grę? Fakt ps4 pro jest słabsze od X, gry multiplatformowe na pewno będą działać lepiej na X (choć to jeszcze kwestia optymalizacji), ale jak dla mnie PS4 bije na głowę xboxa pod względem obecnej i przyszłej biblioteki gier. Ale to tak tylko przy okazji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich TV do konsol ważny jest input lag musi być niski!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ceneo philips 7502

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...