Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Żubrówka 0.7

Problem z Grami multiplayer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym prosić o pomoc, mianowicie mam problem z grami multiplayer na swoim komputerze. Komputer kupiłem pare dni temu od kolegi (kolega nie miał takich problemów jak ja) Problem polega na tym, że kiedy wchodze na załóżmy Counter Strike'a global offensive, chcę zagrać deathmatch (normalnie z ludżmi) to podczas ładowania mapy wywala mi grę z komunikatem "csgo.exe przestał działać" to samo mam z grą Unturned i podejrzewam że mialbym to samo z każdą inną grą multiplayer jaką bym zaintalował. Na poprzednim komputerze nie miałem nigdy takiego problem. Jeżeli to w czymś miałoby pomóc to wstawiam tutaj specyfikacje komputera. Nie jestem specem w te sprawy ale myślałem czy to nie przez to że mam system 32 bitowy, ale wątpie skoro single player działa normalnie ;d

-Karta graficzna nvidia geforce gtx 650

-Procesor intel core i3 4130 3.40 ghz

-Dysk twardy WD WD10EZRZ Blue 1TB

-GB RAM 2x adata ddr3 1600 4gx8 u dimm

-Płyta głowna GIGABYTE GA-B85M-DS3H-DDR3

-windows 7 proffesional

Dodam jeszcze że w CS:GO jak i w Unturned na tybie single player (w przypadku CS:GO, na boty) moge grać bez problemu.

Tutaj niżej dodaję czynności których próbowałem.

-wyłączenie zapory systemu windows jak i antywirusa

-reinstal gry

-reinstal sterowników do modemu

Szukałem na necie osób z podobnym/takim samym problemem lecz nie znalazłem (może żle szukałem ;d) dlatego prosze o pomoc Was.

Z góry dzięki za poświęcony czas ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...