Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mrbartolini93

Pralko-suszarka - max. głębokość najlepiej do 45cm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Poszukuję pralko-suszarki do małej łazienki. Głębokość - fajnie by było do 45cm, powyżej 49/50 nie wchodzą w grę.

 

Sam znalazłem coś takiego z LG:

 

1999 zł

2198 zł

2898 zł

 

Poza tym znalazłem coś z Candy, ale dużo większe przekonanie mam do LG :P i nic więcej nie mogłem znaleźć...

 

Polecacie coś jeszcze oprócz tych trzech pozycji powyżej? Którą z powyższych byście mi doradzili? Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystam wątek, aby nie zakładać nowego. Wymagania te same.

Czy autor zakupił którąś? Jak się sprawdza? 4kg to ile realnie prania? 3x jeans? Widzę też, że klasa wirowania jest B co niejako przeczy funkcji suszarki.

 

Ja znów zdecydowany jestem na Candy, bo taki GVSW45485TWHC-S jest lepsza na papierze pod każdym względem od LG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak Ci się sprawuje Candy ? Bo również przymierzam się do jej zakupu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie kupiłem, życie zweryfikowało znów plany. Aczkolwiek z taka głebokością nie ma wyboru - tylko Candy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szczerze? znajomy kupil taka pralko suszarke i jego zona jest zadowolona a ja majac wybor zrezygnowalem z tego, jakos przeczy to mojej wizji im czegos wiecej w urzadzeniu tym bardziej moze sie zepsuc :E

 

moze dlatego ze mam gdzie pranie rozwiesic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szczerze? znajomy kupil taka pralko suszarke i jego zona jest zadowolona a ja majac wybor zrezygnowalem z tego, jakos przeczy to mojej wizji im czegos wiecej w urzadzeniu tym bardziej moze sie zepsuc :E

 

moze dlatego ze mam gdzie pranie rozwiesic

 

Ja robię pół na pół: suszę na najkrótszym programie, w moim wypadku 30 minut, a potem rozwieszam i mam wszystko suche dwa razy szybciej bez gniecenia i zużywania prądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...