Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Barn

Promocje w USA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

 

Czy zna ktoś wszystkie takie dni w USA, kiedy są promocje i wielkie wyprzedaże?

 

Mam na myśli coś w stylu CYBERMONDAY oraz BLACKFRIDAY. Chodzi o dokładne daty itd. Ma to swoje przełożenie również na Polskę, jak i ogólnie na Europę.

 

Można wtedy jak wiadomo kupić fajne rzeczy w sklepach internetowych po bardzo dobrych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma to swoje przełożenie również na Polskę, jak i ogólnie na Europę.

Hę?

W tym roku zrobiłem sam test i obserwowałem ceny PRZED, w TRAKCIE jak i PO wyprzedażach wszelkich typu "Cybermonday" "Gwiazdka" "Noworoczne wyprzedaże"

 

Każdy sklep (W Polsce) jeśli już coś wrzucił to odpady, których nikt nie kupuje, np. gtx 1050 z głośnym chłodzeniem. Ceny zwykle były niższe o 20-50zł.

 

Jedyne co faktycznie zaobserwowałem z promocji z tamtego okresu, to Morele w Black Friday z procesorami Ryzen 1600. Ceny były faktycznie trochę niższe od rynkowych i Tyle.

 

Co do drugiego pytania, osobiście nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hę?

W tym roku zrobiłem sam test i obserwowałem ceny PRZED, w TRAKCIE jak i PO wyprzedażach wszelkich typu "Cybermonday" "Gwiazdka" "Noworoczne wyprzedaże"

 

Każdy sklep (W Polsce) jeśli już coś wrzucił to odpady, których nikt nie kupuje, np. gtx 1050 z głośnym chłodzeniem. Ceny zwykle były niższe o 20-50zł.

 

 

Może w Polsce to za bardzo nie funkcjonuje, ale w USA czy zachodniej Europie promocje są naprawdę wyraźne. Mi chodzi głównie o sklepy internetowe, więc i tak nie ma to aż takiego znaczenia, czy jest to Polska czy np. USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Czy zna ktoś wszystkie takie dni w USA, kiedy są promocje i wielkie wyprzedaże?

 

Mam na myśli coś w stylu CYBERMONDAY oraz BLACKFRIDAY. Chodzi o dokładne daty itd. Ma to swoje przełożenie również na Polskę, jak i ogólnie na Europę.

 

Można wtedy jak wiadomo kupić fajne rzeczy w sklepach internetowych po bardzo dobrych cenach.

 

codziennie sa promocje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...