Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BeRwiX

Budżetowy zestaw z GTX 1050/Ti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem zdecydowany do prawie wszystkich części do mojego PC, ale ciagle się zastanawiam czy opłaca się dopłacić 200-250zł do GTX 1050 Ti (chiałem kupować GTX 1050 Gaming X od MSI). Widziałem na necie, że róznica zamyka się w okolicy 5 FPS'ów, więc nie byłoby to bardzo problematyczne, a 200 zł byłoby oszczędzone i mógłbym np. kupić lepszy zasilacz itp.

Co o tym sądzicie? Koszyk z zestawem : https://www.morele.net/inventory/info/80edccc6/

Grałby głównie w CS Lol'a Fortnite Overwatcha, lecz czasami chciałbym zagrać, nawet na niskich ustawieniach w AC Origins

PS. Jak już GTX 1050 Ti to MSI Aero ITX albo Palit StormX

PS v2. W koszyku jest też dysk SSD 120gb Patriot Burst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych gier w takich ustawieniach wystarczy ci zwykły gtx1050 a za rok i tak będziesz musiał zmienić obojętnie czy kupisz 1050 czy 1050Ti. Obydwie bedą za słabe do nowych gier. W tej chwili różnica to jest ok 10-15% na korzyść Ti w zależności od gry. Zmień dysk na Toshibe bo Seagate są ostatnio bardzo awaryjne. Reszta zestawu ok.

 

Ssd bym brał chociaż na 3D nand tlc adata lub lepiej na MLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BeRwiX

Skoro bierzesz kartę graficzną,to weź R1200

Wypada trochę lepiej w grach i ma lutowany ihs zamiast gluta.

 

Edit. Tak,coś mi się właśnie pomyliło. 2200g jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BeRwiX

Skoro bierzesz kartę graficzną,to weź R1200

Wypada trochę lepiej w grach i ma lutowany ihs zamiast gluta.

Nie pisz głupot R1200 wypada gorzej w grach niż 2200g o 10-20%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDD brał bym Wd Blue 1Tb 7200rpm. Dopłacił bym też do zasilacza z lepszym certyfikatem sprawności 80+Bronze. Może być XFX Core TS 450W (P1-450S-GREN). Jak chodzi o kartę dołożył bym do 1050Ti 4gb Asus Cerberus Advanced. Jest na ceneo za 819zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...