Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zawi3j

Zestaw za 2x 500+

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dzis śmieszkiem oczywiście z tym 500+ to żarty sobie robie :)

 

Poszukuje peceta bo starego nie ma nawet sensu ratować .

 

Co wymodziłem ? Prosiłbym o ocene i rady :) Dam czesci + ceny proszę o opinie kogoś kto ma większe pojecie ode mnie ^^

 

Procek: i5 2400 + chlodzenie -219 zł

Plytka: DELL 790 SFF Socket 1155 D28YY AMSO - 90 zł

Grafika GTX 660 Ti 2GB DDR5 - 390 zł

ram 16 gb ddr 4x4 gb PC3-10600R, DDR3 1333MHz -170

hdd 250 gb 7200 rpm wd blue -65 zł nowy

obudowa zasilacz: logic b21 + Logic 500 W 100

ssd goodram 128 gb 180 zł

 

Wszystko ma fajnie współgrać z cs go i normalnym przeglądaniem internetu + normalną pracą na komputerze, office, czasem ps, sony vegas może albo i nie może to taki plan na przyszłość :) Musi się dać unowoczesnić żeby nie stało sie to co z moim komputerem gdy kupie nowy wyleci przez okno balkonu z 2 piętra prosto na kostke albo do ogrudków współlokatorów - jeszcze się nie zdecydowałem:)

 

A może posiadasz coś co mnie zainteresuje i chciałbyś za to ps4 z grami i jakąś gotówkę(oferta: http://forum.pclab.pl/topic/1239608-PS4-z-grami-na-laptop-b%C4%85d%C5%BA-PC/)? tylko najpierw się pochwal niech inni ocenią ułatwisz mi robotę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RobONtouR

-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie mam jeden z czarnej listy od 2008r, raz upalił mi płyte jak komp był na gwarancji była to burza brakło prądu i komp nie wstał już po wznowieniu zasilania ^^ Ale od tamtej pory 0 problemów. Podasz przykład czegoś bezpicznego co nie upali mi nóg i jajek nie ugotuje na twardo jak kopne w obudowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że markowe nie znaczy dobre, mi Chieftec GPS 350 AB spalił 2 dyski twarde zaczym zakończył pracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrzuć SSD, a zamiast tego kup nowy HDD, np. Toshiba p300, SSD kiedyś dołożysz.

 

Darowałbym sobie taką ilość RAM'u, może szybsze 2x4?

 

660 Ti w tej cenie? Poszukaj dobrze, żeby nie utopić pieniędzy.

 

Rozglądałem się za budą z zasilaczem, w komplecie dostaniesz albo starego FSP, albo Modecomy/Heden'y czy inne pachrusty.

Szukałbym budy do 30 zł i resztę na zasilacz, z przesyłkami wyjdzie to samo, ale masz pewniejszy zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że markowe nie znaczy dobre, mi Chieftec GPS 350 AB spalił 2 dyski twarde zaczym zakończył pracę.

 

To ze marka znana nie znaczy że to nie bubel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na takie cos ? z wysyłkami 4x 500+

 

i5 6600k

Płyta główna ASRock B150M PRO4S 1151 DDR4

ASUS Radeon RX 550 4GB GDDR5

GOODRAM 8GB 2133MHz Play CL15

Dysk SSD GOODRAM CX300 120GB 555/540 MB/s SATA III

Obudowa Rampage Miracle Gaming z oknem

COOLERMASTER G550M 550W MODULARNY 80+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSD to świetny pomysł, weź 6600 bez k do tej płyty, bo przepłacasz za niewykorzystane możliwości, jeśli nie to inaczej dołóż do z170 bo nie podkręcisz proca na płycie z chipsetem b150, do tego służą tylko "zetki". Jeśli to używany składak to jak dla mnie jest to przeciętny deal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja na bani wiem wiem, utruje wam tyłki, ale... Coraz większe dylematy....

 

Szukam komputera juz nie do 1000 tylko do 2 tys... Czego Oczekuje ze przez najbliższe 2 lata nie dołożę ani złotówki a pogram w cs'a go i może kilka jakiś fajnych strzelanek, samochodówek, zabójczego wielbłąda słonia czy co tam było. Ale prócz grania zmontuje jakiś fajny filmik w vegasie albo adobe premier... odpale photoshopa czy dziewczyna napisze jakiegoś trojana w javie, c++ bo na inżynierce z informatyki jest :) Zapytacie czy posiadam ori i na licencji TAK MAM DOSTĘP stjudent ediszyn ;)

 

Myślałem też nad jakimś lapkiem i7 7700hq 8 gb ddr4 1050 ti lenovo legion, czy tam coś ze stajni msi, tylko że ja lubię kopać jak jestem zły, jak takiego lapka kompne to będę płacił raty za 3 kg złomu a komp jak komp wymienię obudowe na kolejną na 50 zł...

 

A właśnie tylko alezaje...drogo wchodzi w gre bo raty 0 %. (promila)

 

Jak na razie uzbierałem coś za 2500 wiem przeżyje te 2500 ale wolałbym raty zamknąć poniżej 100 zł msc...

 

a co wymysliłem teraz ?

 

Asrock z370 pro4, prawie nowa, gwarancja 32m

procek 8600k

MSI GeForce GTX 1050 Ti LP 4GB LOW PROFILE

Dysk SSD GoodRam CL100 SSDPR-CL100-120 SSD 120G

Pamięć RAM GoodRam Iridium DDR4 8GB (2x4GB) 2400

Zasilacz Chieftec iArena GPA-500S8 500W 80+ 500 W

obudowa atx za 50 dych

zalezy mi zeby komp byl rozwojowy zebym za 5 lat dokupił jakiś badziew i kolejne 37 lat do emerytury ciągnął :)

 

p.s wiem ze nie jestem śmieszny jestem pijacko zdesperowany...

 

... Pozdrawiam A.A zawi3j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że markowe nie znaczy dobre, mi Chieftec GPS 350 AB spalił 2 dyski twarde zaczym zakończył pracę.

 

A w niemarkowych dobrych nie znajdziesz :). Mi Modecom Feel 2 600W uszkodził 1 dysk twardy, 2 spalił; a pracować dalej pracuje :D

 

To ze marka znana nie znaczy że to nie bubel ;)

 

Dokładnie... Przykład: Corsair VS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nic nie dopowie od siebie ? zestaw na ktorym zmontuje jakiś filmik w vegasie i pogram w cs'a go nie mowie o 4k ale 1080 p full hd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...