Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

olzajatoja

Wybór telefonu do 500-550 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Który model Xiaomi wybrać?

Xiaomi Redmi 4X vs Xiaomi Redmi Note 5A Prime

Wszyscy polecają 4X, natomiast nigdzie nie przeczytałem, żeby ktoś polecał 5A Prime.

5A Prime

https://proline.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-5a-prime-32gb-dual-sim-lte-grey-polska-dystrybucja-p1164325

4X

https://proline.pl/smartfon-xiaomi-redmi-4x-32gb-gw-24-pl-fv23-lte-black-dual-sim-polska-dystrybucja-p951230

Ewentualnie jakiś inny nowy telefon warty uwagi do 550 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ew HTC a9s. Tylko ta bateria...

 

edit:

aha... Cool 1 Dual 4GB z allegro za 500zł z wysyłka z kraju. Pólka wyżej od wymienionych tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Xiaomi Redmi 5 Plus za niecałe 500zet, ale możliwy VAT

Najniższa cena jak do tej pory

Xiaomi Redmi 5 Plus 3/32GB (wersja chińska) za 485 złotych (JD)

Cena: 142$ https://goo.gl/yYMGta

4/64GB 187$

Recenzja:

 

Albo Nubia M2 4/64 GB za 520 złotych, na forum telchina są najlepsze promki na chińskie telefony, sprawdź przed zakupem,

Np. LeEco Cool 1 z wysyłka bez ryzyka VAT kosztuje niecałe 400 złotych,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko xiaomi, co wy mu doradzacie jakieś chińczyki z kiepskim lajonkiem ( co z tego że niby 4120 mah jak z chińskiego na firmowe to pewnie coś ok 2000)

 

kiepski wyświetlacz,dźwięk czytaliście opinie chociaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Wyobraź sobie, że niektórzy nawet go mają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko xiaomi, co wy mu doradzacie jakieś chińczyki z kiepskim lajonkiem ( co z tego że niby 4120 mah jak z chińskiego na firmowe to pewnie coś ok 2000)

 

kiepski wyświetlacz,dźwięk czytaliście opinie chociaż?

Pewnie zaproponowałbyś iPhone ale brakuje jakiegoś 1500zl w budżecie? :E

W ibuygou masz redmi 4x 3/32gb za około 500zl z gwarancją w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej kasie cool1 i htc a9s..

 

5a prime fajnie na papierze wygląda, nie wiem jak w rzeczywistości ale znając możliwości modyfikowania softu od xiaomi to tez spoko opcja moze być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście w tej kasie kupił bym jakieś Xiaomi z Proline lub Sferisa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4x kupowałem niedawno. Chyba skusilbym się na a9s, jednak redmi to bateria i nic poza tym.

Powerbanka w kieszeni bym przełknął, za to dzwiek o aparat odczuwalnie lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Htc ma mediateka, a ja tego kijem nei tykam -wsparcie zerowe.

Zapewne nie dostanie ten Htc już nowszego andka a 4x ma już 7kę.

 

 

Aparaty Xiaomi ma standardowo marne z wyjątkiem topowych modeli, o dźwięku się nie wypowiem.

Moje note 3 pro gra ok, ale nie słyszałem nic co gra lepiej to brakuje mi punktu odniesienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4X dostał andka 7 i równolegle MIUI 9, które bardzo poprawiło funkcjonalność smartfona - nakładka ma znacznie mniejszy apetyt na pamięć w porównaniu do poprzedniej odsłony, wprowadza też kilka fajnych udogodnień i eliminuje niektóre mankamenty. 4X z Nougatem i M9 staje się jeszcze lepszym smartfonem - aktualnie bezkonkurencyjna propozycja w przedziale 500-550 (w przypadku chęci zakupu nowego urządzenia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Cholera, i tu się zgodzę ;)

Mamuśka zadowolona, bateria do tygodnia. Ale jest jeden mankament - nie zawsze wygasza się ekran przy zbliżeniu do ucha podczas połączenia. Mama się skarży, że często po zakończonej rozmowie ma uruchomione jakieś aplikacje.

 

Edit

Aha, dodam, że jest bezkonkurencyjny przy zakupie z oficjalnej dystrybucji. Killerem jest inna słuchawka. Do 850zl (bo konkurencja staniala) nie ma nic lepszego. I w kraju i w chinach. Wiecie o czym pisze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Cholera, i tu się zgodzę ;)

Mamuśka zadowolona, bateria do tygodnia. Ale jest jeden mankament - nie zawsze wygasza się ekran przy zbliżeniu do ucha podczas połączenia. Mama się skarży, że często po zakończonej rozmowie ma uruchomione jakieś aplikacje.

 

Edit

Aha, dodam, że jest bezkonkurencyjny przy zakupie z oficjalnej dystrybucji. Killerem jest inna słuchawka. Do 850zl (bo konkurencja staniala) nie ma nic lepszego. I w kraju i w chinach. Wiecie o czym pisze. ;)

O czym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...