Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

overcloked

Call of Duty: Black Ops 4

Rekomendowane odpowiedzi

mam i mam dość mieszane uczucia. Jest tyle absurdalnych w grze sytuacji, że odechciewa się grać. Np. wywalasz do przeciwnika pół magazynku z bliska, a tamten dwa strzały i leżysz.

Dlatego że nie rozumiesz zasady działania gry. Tutaj każdy dodatek do broni wnosi bardzo dużo zmian do statystyk broni. Dzięki temu możesz mieć mniejszy odrzut, szybszy firerange lub mocniejszy damage. Jeżeli będziesz potrafił odpowiednio zmodyfikować broń to nie będziesz musiał wystrzelać całego magazynku.

 

A jeżeli wciąż będziesz uważał że TTK jest zbyt długi to masz specjalne tryby Hardcore, gdzie wystarczy dosłownie jedna kulka i Twój przeciwnik leży.

 

Jak się gra? Mam zamiar dzisiaj kupić, dość pozytywne głosy słyszę o niej w porównaniu do bf v

Gra się świetnie, masz mnóstwo różnych trybów, począwszy od tradycyjnych szybkich meczy typu Deathmatch, to jest jeszcze Dominacja, Zabójstwo potwierdzone, Umocniony punkt, Kontrola, Znajdź i zniszcz oraz Skok. Następnie masz świetne Blackout, który dzieli się na trzy grupy, walki solo, dwójki oraz czwórki. Łącznie do 100 graczy na mapie. Tutaj wszyscy gracze są równi. Standardowo jak to w trybach BR twoim celem jest przetrwanie na mapie. Fajnie rozwinęli ten tryb, bo oprócz innych graczy na mapie pojawiają sę również Zombie lub Boss. Po ich zabiciu wypadają różne ciekawe przedmioty lub zadania do wykonania w danej rundzie. Za ich wykonanie możesz otrzymać np nową postać do gry w trybie Blackout. No i na koniec jakby tego było mało, to masz świetny kooperacyjny tryb Zombie. Można powiedzieć, że masz trzy gry w jednej. Optymalizacja gry jest bardzo dobra, wizualnie prezentuję się świetnie, graczy jest mnóstwo. Ogólnie polecam. Bardzo dużo contentu. Natomiast trzeba jasno napisać że jest to gra bardziej zręcznościowa niż Battlefield, nie wszystkim przypadnie do gustu. Mi się bardzo podoba.

 

Jeżeli chodzi o Battlefielda V to ja się strasznie zawiodłem. Cały czas mam wrażenie że to wciąż okrojony i bardzo niedopracowany produkt, który nie powinien się ukazać w takim stanie. Zresztą ta gra wygląda praktycznie tak samo jak poprzedniczka. Trochę mi się to przejadło. Wycięli tryb BR a teraz wprowadzają jakieś dziwne łatki które zamiast naprawić stan techniczny to jeszcze pogarszają grę gameplay'owo. Do tego doszły problemy z kiepską optymalizacją. Ja to sobie odpuszczam na jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest kilka ofert poniżej 150zł z promocji intela. Mi się wczoraj udało kupić klucz za 99zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś fix na fps w blackout bo czasami spadnie do 50 fps na otwartym terenie a czasami nic się nie dzieje... Ponawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się gra? Mam zamiar dzisiaj kupić, dość pozytywne głosy słyszę o niej w porównaniu do bf v

Na hardcore FFA świetnie. Więcej frajdy niż w bfv ale może dlatego, że cały czas grałem w bf od bc2, 3, 4 i 1, a w coda żadnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD-y charakteryzuję się bardzo szybka rozgrywką i dość małymi mapami. W tej odsłonie jest max 5 vs 5 chyba dlatego, żeby za często nie ginąć. Dużo szybkiej akcji i dla ludzi z tego co widzę kupa frajdy. Ja zakupiłem na premierze i jestem troszkę rozczarowany. Dla mnie za bardzo "cukierkowa" grafika. Wróciłem do COD WW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale mnie by to razilo. Jeden nowy tryb za 220 zł

 

Tak czytam i płakałeś, że nie masz na grę czy co?

 

Edit:

 

Dodali chyba jakieś DLC, fajnie bo bronie można chyba odblokować. Ale w mapy się już nie zagra.

A tak gadali przed premierą, że nie chcą dzielić społeczności.. ff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest kilka ofert poniżej 150zł z promocji intela. Mi się wczoraj udało kupić klucz za 99zł.

 

Ja otzrymałem kod do gry kupując laptop od firmy dream machines https://dreammachines.pl/pl/ wiec jak ktos planuje zmienić laptop to gierka gratis jak coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jakis patch był 5gb.

Nic nie dał nadal lipa. Taki bf5 działa mi na wysokich bez problemów a tutaj port z konsol potrafi przycinać w br... Zabawa z ustawieniami w nVidia control panel coś da? Profil gry itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb gry w Windows na on, zasilanie na max wydajność. Spróbuję z geforce experience

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na off i zero ścinek.

 

A Gf exp wyrzuć.

OK dam na off jak wrócę do domu. Poza tym masz dobry pc a ja to kapa ale dziwne że bf5 działa na wysokich a taki cod spadki fps w blackout bo w multi wszystko dobrze lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dadali śnieg lizaki i choinki :E

Powiedz mi czy OC genie 2 może grysc się z Intel turbo boost?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przy

16gb ddr3 1900mhz

i5 4670k@4.2Ghz

1070

 

W multi przy teksturach wysokich mam od 100 do 140 fps mniej więcej.

W Blackout natomiaast takie dropy, że sobie odpuściłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie obecnie można kupić najtaniej klucz ? Dziwne, bo trzech różnych użytkowników na Allegro sprzedaje po 150, każdy dostał do procesora i nie jest fanem FPS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie obecnie można kupić najtaniej klucz ? Dziwne, bo trzech różnych użytkowników na Allegro sprzedaje po 150, każdy dostał do procesora i nie jest fanem FPS...

Na łowcy okazji masz bo4 z greengaming za 150 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przy

16gb ddr3 1900mhz

i5 4670k@4.2Ghz

1070

 

W multi przy teksturach wysokich mam od 100 do 140 fps mniej więcej.

W Blackout natomiaast takie dropy, że sobie odpuściłem.

Odpalilem wczoraj gierke w tym trybie i zero dropow poki co.

 

Gdzie obecnie można kupić najtaniej klucz ? Dziwne, bo trzech różnych użytkowników na Allegro sprzedaje po 150, każdy dostał do procesora i nie jest fanem FPS...

A co w tym zlego?? Ja tez dostalem do plyty glownej ale postanowilem wykorzystac. Inni sprzedaja i pomniejszaja sobie koszt zakupu. Normalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w tym zlego?? Ja tez dostalem do plyty glownej ale postanowilem wykorzystac. Inni sprzedaja i pomniejszaja sobie koszt zakupu. Normalne ;)

Nie napisałem że coś w tym złego tylko trzech różnych sprzedających miała praktycznie taki sam opis. A klucz kupiłem, dostałem i nie działa, gość dostał go do monitora najprawdopodobniej Asusa i z tego co wyczytałem sam ten kod musi aktywować żeby dostać klucz do gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem klucz od intela i działa.

Właśnie przestał mi teraz instrukcje i zobaczymy czy będzie działać :)

 

Ile GB waży cała gra z aktualizacjami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przestał mi teraz instrukcje i zobaczymy czy będzie działać :)

 

Ile GB waży cała gra z aktualizacjami ?

Bo asus nie wysyla kodu do gry prosto trzeba przejsc przez etap rejestracji i powiazac konto battelnet. Musialem wyslac fakture, czyli dowod zakupu, zdjecie nr seryjnego z kartonu oraz kod od sprzedawcy. Wtedy po wykonaniu tych czynnosci dostajesz gre, sprzedajacy o tym mogl nie wiedziec nawet.

 

82Gb :E

 

generalnie grafika jako tako w tej grze ale jest straszne mydlo, idzie to jakos naprawic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo asus nie wysyla kodu do gry prosto trzeba przejsc przez etap rejestracji i powiazac konto battelnet. Musialem wyslac fakture, czyli dowod zakupu, zdjecie nr seryjnego z kartonu oraz kod od sprzedawcy. Wtedy po wykonaniu tych czynnosci dostajesz gre, sprzedajacy o tym mogl nie wiedziec nawet.

 

82Gb :E

 

generalnie grafika jako tako w tej grze ale jest straszne mydlo, idzie to jakos naprawic??

Już to ogarnąłem i ściąga :) na koncie Blizzard mam Call of Duty Black Ops 4 "Status konta: Aktywny", więc wszystko chyba ok ?

 

A bawiłeś się w wyłączenie Motion Blur albo ustawienia AA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E to u intela kod starczył. Żadnych faktur zdjęć itp.

 

E to u intela kod starczył. Żadnych faktur zdjęć itp

Generalnie nikt tego nie weryfikowal :E bo po kliknieciu ok dostalem od razu gre wiec pewnie cokolwiek bym tam wkleil by przeszlo :D

 

Już to ogarnąłem i ściąga :) na koncie Blizzard mam Call of Duty Black Ops 4 "Status konta: Aktywny", więc wszystko chyba ok ?

 

A bawiłeś się w wyłączenie Motion Blur albo ustawienia AA ?

nie bawilem bo gre odpalilem na chwile, nie mialem czasu, ustawilo max detale ale AA czy motion blur tu nie ma nic raczej do rzeczy bo inne grytego nie maja, pozniej sie pobawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...