Skocz do zawartości
overcloked

Call of Duty: Black Ops 4

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie będę miał z tym problemu, sam fakt że dają 0 info kiedy dokładnie, nawet ktoś gdzieś wspomniał ale tego nie jestem pewien, że tylko Solo będzie dostępne. -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pubg jak i tutaj mozna rowniez grac solo, duo squady, to nie ma znaczenia ze mapa jest mniejsza, po prostu daja free triala, ludzie sobie pomysla ze sprawdza jak to dziala, wiadomo w ekipie gra sie razniej we wszystko jak jest taka opcja a potem wchodzisz do gry i tylko solo.

to tylko plotka, dowiemy sie o 19 bo jak widac 0 info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PUBG odkryłem ok. miesiąc temu i zdołał mnie skutecznie odciągnąć od BFV.

W triala BO4 Blackout pograłem trochę i tej "chemi" nie czuję.

Strasznie plastikowa ta grafika.

Broń mało się różni. W dodatku nie wiadomo co jest dobre bo nie ma żadnych nawet nawiązań do realnych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PUBG odkryłem ok. miesiąc temu i zdołał mnie skutecznie odciągnąć od BFV.

W triala BO4 Blackout pograłem trochę i tej "chemi" nie czuję.

Strasznie plastikowa ta grafika.

Broń mało się różni. W dodatku nie wiadomo co jest dobre bo nie ma żadnych nawet nawiązań do realnych modeli.

Mam tak samo. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba trochę pograć by poznać bronie :hmm:

Na pewno nie zaszkodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A napiszcie mi jak to jest, że jak się zdarza jakiś wymiatacz to strzela całą serią i nie ma odrzutu broni ? Tak jakby strzelał idealnie w jeden punkt ? To zależy od odpowiedniego dobrania dodatków do broni ? jest na to jakiś trick ? Nie powiem, bo idzie mi naprawdę nieźle, ale aż tak opanować broni nie potrafię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A napiszcie mi jak to jest, że jak się zdarza jakiś wymiatacz to strzela całą serią i nie ma odrzutu broni ? Tak jakby strzelał idealnie w jeden punkt ? To zależy od odpowiedniego dobrania dodatków do broni ? jest na to jakiś trick ? Nie powiem, bo idzie mi naprawdę nieźle, ale aż tak opanować broni nie potrafię :D

 

Mam wrażenie, że ostatnio, co jakiś czas, spotykam osoby grające nieczysto ;) Coraz częściej ludzie strzelają bez odrzutu i zabijają w pół sekundy. Najlepiej takiego zreportować, tak dla spokoju ducha.

 

Chyba coraz mniej ludzi pyka na PC, a szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że ostatnio, co jakiś czas, spotykam osoby grające nieczysto ;) Coraz częściej ludzie strzelają bez odrzutu i zabijają w pół sekundy. Najlepiej takiego zreportować, tak dla spokoju ducha.

 

Chyba coraz mniej ludzi pyka na PC, a szkoda...

Na PC jednak rządzi PUBG. Jednak przyzwyczajenia z niego odrzucają do gry w Coda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC jednak rządzi PUBG. Jednak przyzwyczajenia z niego odrzucają do gry w Coda.

 

Zgodzę się, że PUBG rządzi na PC. Sam mam zresztą w tej produkcji około 1500 godzin, ale Blackout mocno mi się spodobał już w fazie bety. Kwestia przyzwyczajenia się do różnicy między tymi produkcjami. Aktualnie wchodzi mi jak w masło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w Codzie też trochę odrzuca tylko jedna mapka do wyboru, która nie przypadła mi do gustu. Za to Vikendi mógłbym grać dzień i noc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w PUBG też mieliśmy przez bardzo długo jedną mapę :D Albo dodadzą drugą w Blackout za jakiś czas, albo będą, wzorem Fortnite, modyfikować aktualną, w zależności od sezonów czy czegoś podobnego.

 

Vikendi świetna, wg wielu osób najlepsza mapa w PUBG :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem po dłuższej nieobecnoci Black opsa i zauważyłem, że poginęły standardowe playlisty jak chociażby TDM HC. Co oni znowu porobili w tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal sobie Black Opsa. Ja ma dwie playlisty w HC: hardcore deathmatch moshpit oraz hardcore objective moshpit. Wcześniej była np. dominacja i tdm jako osobne playlisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na bierząco? Sprawdziłem dzisiaj znowu, to teraz wydaje mi się że FPS jest gorszy niż jak grałem wczesniej jak był darmowy weekend.

spadki do 70 i to nie chwilowe ale stałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema , gram na pc i mam typ NAT "modrate" . Odblokowalem wszysktie porty w routerze ale nic nie pomoglo . Wiece co moge jeszcze sprobowac? dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy w routerze masz cos takiego jak DMZ. Opcja ta odblokowuje wszystkie porty dla wskazanego tam adresu ip. Bedziesz mial wtedy NAT Open.

 

Edit:

 

DMZ opens up all the ports for one IP address on the LAN. DMZ can be used as an alternative for port forwarding all ports. Enabling DMZ server eases the traffic for gaming devices (XBOX, PlayStation, Wii), DVR (TiVo, Moxi) & devices connecting to the Virtual private network.

Edytowane przez pablo-8511

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy w routerze masz cos takiego jak DMZ. Opcja ta odblokowuje wszystkie porty dla wskazanego tam adresu ip. Bedziesz mial wtedy NAT Open.

 

Edit:

 

DMZ opens up all the ports for one IP address on the LAN. DMZ can be used as an alternative for port forwarding all ports. Enabling DMZ server eases the traffic for gaming devices (XBOX, PlayStation, Wii), DVR (TiVo, Moxi) & devices connecting to the Virtual private network.

 

heh dzieki dziala , wlaczylem dmz i ustawilem na urzadzenie moj komputer i smiga elegancko.Zostawic porty jakie wpisalem, czy moze usunac?

Jeszcze jedno pytanko czy wam tez Call od Duty Black Ops 4 obciaza CPU w 100% ? . Bo ja mam non stop i sie troche martwie bo tempy dochodza do okolo 75-77 stopni:)

Edytowane przez dzierzal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dobija, jak kiedys byl darmowy weekend, to wydaje mi sie ze lepiej to chodzilo, teraz utrzymac 144fps-y to jest ciezka sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dominix

 

Z roku na rok wymagannia wzrastają, a gra stoi w miejscu. Ta jest bardzo niestabilnna w przeciwieństwie do COD WW2, która chodziła jak masło. Zjedź z detalami to może będzie stabilnnniej.

 

@dzierzal

 

Pousuwaj.

Edytowane przez pablo-8511

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja na multi gram na low I nic to nie zmienia.

Mówię o BR nie zwykłym multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem, ze gry multiplayer(teamdeatmatch,domination,free for all itp) mam mega lagi , a BR smiga super. Macie podobnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest ja na bdb sprzęcie 9700k rtx 2080 mam czasami lekkie ścinki i ping wysoki więc coś chyba muszą tam poprawić co do samej gry z góry mówię nie oceniam trybu BR ponieważ dość mam tego po wsze czasy aczkolwiek multi spoko bardzo dynamiczne spoko bronie balansują gra się przyjemnie i mówi to wieloletni fan Bf-ów jeżeli nawet miał bym porównywać do BFV to niestety Call wygrywa zdecydowanie na ten moment dynamiką różnorodnością etc. Pozdrawiam

Edytowane przez boniek7071

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...