Skocz do zawartości
overcloked

Call of Duty: Black Ops 4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

e ja tam biore jak zawsze bede zabijal i latal po mapie jak poj....nyszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gif jeszcze Bat V i swiat w zimie bedzie pieknyszczerbaty.gifszczerbaty.gif

Edytowane przez gruzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po tym co zobaczyłem na prezentacji to zupełnie mi lata ten "nowy" cod.. kopiuj/wklej tym razem z lenistwa bez kampanii, bo i tak się sprzeda ;)

 

 

Widać chęci że próbują coś zmienić, dodać jakieś nowości ale polakom robakom to nigdy nie dogodzisz. Nie ma zmian ''kotlet, znowu to samo'', zrobią jakies zmiany ''to już nie cod, zepsuli gre'' ehh co za kraj, co za ludzie.

 

Masz poczęstuj się polaku nie robaku

180901.jpg

 

 

 

 

 

żartowałem...

 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak się sprzeda pewnie lepiej niż poprzedniczki z powodów BR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tam jara bede gral - multi czeka kolejne 500h szczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszybko dynamicznie i beda killeszczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne się sprzeda, bo naiwniaków nie brakuje.. wystarczy dać nowe skórki, jetpack któr skacze wyżej o 2 metry niż w poprzedniej części i jedni krzyczą że widzą nowości, zmiany :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie BF i będzie to samo płacz Polaczków :lol2: serio nam nikt nie dogodzi hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie BF i będzie to samo płacz Polaczków :lol2: serio nam nikt nie dogodzi hahahaha

 

Widzę że tutaj sami obcokrajowcy zaglądają i śmieją się tylko z biednych polaczków :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale ta grafika na tym trailerze to prawda?

Czy to jakiś fake jest, a ja nie jestem w temacie i żartu nie łapię? :E

Przecież BOIII i IW wyglądało na pewno lepiej...

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zapewne się sprzeda, bo naiwniaków nie brakuje.. wystarczy dać nowe skórki, jetpack któr skacze wyżej o 2 metry niż w poprzedniej części i jedni krzyczą że widzą nowości, zmiany :E

Dokładnie to samo jest z serią Battlefield czy np FIFA. Ludzie kupują co roku te same gry, baaa i wydają na wirtualne monety tysiące złotych. Nic nowego.

 

Ale Ty dawidoxx jesteś jeszcze gorszy, napisz ile zarobiłeś na skinach z csa? :Up_to_s:

 

Ale patrząc obiektywnie w BO4 faktycznie pojawi sporo ciekawych zmian.

 

- Brak boost jumpingu!

- Brak biegania po ścianach!

- Rozbudowany tryb sieciowy ale połączony z kampanią

- Rozbudowany tryb Zombie który zawiera teraz aż trzy mapy

- Rozbudowany tryb Blackout - ogromna mapa na której będą również pojazdy (quady, jeepy, samoloty)

- Nowy tryb Control (połączenie demolki oraz hardpoint)

- W standardowych trybach mamy teraz 5 osobowe składy (max 10 w lobby, 5vs5)

- Każda klasa posiada indywidualne szczególne umiejętności

- Znika samoleczenie

- Każda broń będzie miała teraz swój indywidualny pattern odrzutu

 

Zmian jak na COD'a jest całkiem sporo :thumbup:

Edytowane przez Jack White

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

 

Ale Ty dawidoxx jesteś jeszcze gorszy, napisz ile zarobiłeś na skinach z csa? :Up_to_s:

 

 

 

Yhh - jakich skinach z jakiego cs'a o czym Ty w ogole piszesz do mnie, bo nie wiem? :hmm:

 

 

Zmian jesli chodzi o gameplay na pewno jest dużo, ale razi po oczach sam silnik gry.. graficznie zapewne będzie podobnie do infinite warfare.. róznice pomiędzy bf4 a bf1 jednak widać, a w codach jak by się wszystko w miejscu zatrzymało.

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest jakaś forma BR? Bo mi się nie chce czasu marnować na te filmiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olewając już całkowicie singla to nakład prac i środków na tą grę już jest mocno zminimalizowany. Jak ktoś lubi COdy dostanie to co ma w rok po roku, cała reszta może się rozejść, ah teraz miłośnicy tuneli mogą już iść sobie, bo położono na nich "laskę" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi znowu MP w tej grze nie podchodzi, a singla dla zabawy bym ograł, i dlaczego mam płacić za 80% zawartości której nie chce wykorzystać... Tu duży plus dla konsol...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olewając już całkowicie singla to nakład prac i środków na tą grę już jest mocno zminimalizowany. Jak ktoś lubi COdy dostanie to co ma w rok po roku, cała reszta może się rozejść, ah teraz miłośnicy tuneli mogą już iść sobie, bo położono na nich "laskę" :E

Cała reszta prawdę mówiąc niewiele traci bo te kampanie od pewnego czasu są mocno średnie, a miejscami słabe.

 

Teraz rodzi się pytanie ile będzie w tym zawartości w porównaniu do poprzednich odsłon. Bo można by powiedzieć, okej - kampania/multi to nie jest 50/50 nakładu pracy ale nawet niech będzie 30/70. Dlaczego więc mam płacić za ten tytuł tyle samo co za tytuł który singlową kampanię zawierał?

Tłumaczenie "bo są 2 dodatkowe modele broni i narobiliśmy 50 skórek do kupienia" jakoś do mnie nie przemawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówił o tym jeden z przedstawicieli na dzisiejszym pokazie. Widzą w statystykach że ukończenie kampanii przez graczy są jak jeden na sto. Cała reszta bawi się w trybie sieciowym. Dlatego postanowili pozbyć się trybu dla pojedynczego gracza ale wyreżyserowano misje specjalistów w trybie sieciowym. W zamian za to gra dostała całkiem sporo nowego contentu. Rozbudowano zdecydowanie tryb zombie, dodano kilka nowych trybów 5vs5 oraz jeden duży tryb Blackout. Ta gra i tak istnieje tylko na konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś jak operacjie w BF1.

Jak dla mnie za bardzo futurystyczne więc poczekam na BF-a :)

Jedynie czego im życzę to aby ten ich BR zajumał troche graczy pubga tak by się blueballs w koncu obudziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak patrze na zmiany wyglądają spoko ale i tak jak zawsze nie będę czekał bo juz mnie to dawno przejadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i na takiego CoDa całe życie czekałem, zapowiada się epicko, biorę na bank i będę wyciskał wszystkie soki z mojej 1050.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka91

Widać chęci że próbują coś zmienić, dodać jakieś nowości ale polakom robakom to nigdy nie dogodzisz. Nie ma zmian ''kotlet, znowu to samo'', zrobią jakies zmiany ''to już nie cod, zepsuli gre'' ehh co za kraj, co za ludzie.

 

Przeprowadź się na zachód tam będzie mógł chwalić do woli wspaniałą nowoczesność może dostaniesz nawet za to medal albo kupon na darmowe wejścia do fast foodów.

 

Typowy kolejny Call Of Duty bez kampanii czy z nią to i tak jedna wielka kupa, już to napisałem na głównej stronie ta gra skończyła się na 5 części, wszystkie kolejne to kopiuj wklej oskryptowane 4 godzinny filmy akcji, a nie gry.

Tak się zastanawiam w jaką grupę odbiorców celuje Activision? Rozumiem, że w graczy konsolowych, ale grać na padzie w jakimś tam sensie dynamicznego FPS i ktoś to kupuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zasnąłem w połowie tego multiplayer gameplaya, każde ujecie to samo: widok spod pachy, trzęsąca się kamera i eksplozje. A tego BRa reklamują jakby odkryli nowy sposób grania w BRa, łaaa pojazdy latające, naziemne i wodne, coś czego nikt nigdy nie widział, chyba że nie grał w ani jednego battlefielda.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros
Napisano (edytowane)

wygląda jak następny cod. Nie wiem czym to się różni od poprzednika.

Tryb BR będzie czymś nowym. Może zrzuci z tronu pubg i fortnite.

 

 

Sam trailer kiczowaty. Zrobiony chyba pod brytyjskie dzieciaki.

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zasnąłem w połowie tego multiplayer gameplaya, każde ujecie to samo: widok spod pachy, trzęsąca się kamera i eksplozje. A tego BRa reklamują jakby odkryli nowy sposób grania w BRa, łaaa pojazdy latające, naziemne i wodne, coś czego nikt nigdy nie widział, chyba że nie grał w ani jednego battlefielda.

Chodzi o fakt że w żadnym innym BR nie masz latających pojazdów a to może być coś ciekawego oraz nowego. No i fakt że BR pojawia się pierwszy raz w codach także super ja biore na premiere jak bf5

Edytowane przez jarecki94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o fakt że w żadnym innym BR nie masz latających pojazdów a to może być coś ciekawego oraz nowego. No i fakt że BR pojawia się pierwszy raz w codach także super ja biore na premiere jak bf5

Jest powód, dla którego nie ma latających pojazdów w BR, jest powód dla którego w modzie do ARMY nie było latania, wprowadzili zmianę dla wprowadzenia zmiany, nie zastanowili się dlaczego, kompletnie nie mają pojęcia dlaczego BR jest BRem. Usiadło 5 marketingowców w pokoju co zagrali w pubg na youtube i zaczęli "innowacyjne" posiedzenie, efekty widać. Ludzie się tak jarali COD WW2, że dzisiaj gra w to mniej osób niż gra w Battlefielda 4, ta seria ma tylko dobre wyniki sprzedaży, bo ludzie nie mają mózgu, playerbase jest martwy w kazdej części po miesiącu, a BR bez playerbase to...Radical Heights.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co wyjdzie z nowego COD bo zawsze tu idzie skok na kasę a Janusz kupi grę bo został zahipnotyzowawszy przez producenta a najbardziej ciekawią mnie recenzje samej gry bo już czuje po kościach że gra będzie średniakiem. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...