Skocz do zawartości
overcloked

Call of Duty: Black Ops 4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Teaser:

https://www.youtube.com/watch?v=tJv-xtxKkQY

 

Community reveal event:

17 Maj

 

Premiera PC/Xbox/PS:

12 październik

 

Według źródeł Kotaku akcja Black Ops 4 ma zostać osadzona w niedalekiej przyszłości (2020?) więc przed wydarzeniami z Black Ops 2 (2025).

Edytowane przez overcloked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu roboty, drony ect. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można już preorder składać?

+1

P.S. Modern Warfare 2 Remastered potwierdzone. Podobno jakoś w kwietniu i tylko na konsole PS4 i XONE.

Edytowane przez jarecki94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe Call of Duty z trybem battle royale :thumbup::lol2:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe Call of Duty z trybem battle royale :thumbup::lol2:

To będzie ciekawe doświadczenie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30mln osób nie może się mylić :E

28mln chińczyków i 2mln reszty świata nie może się mylić

 

fix'd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

37+mln jak coś ;) Ciekawe na ile osób ten BR będzie i czy serwery dadzą radę :E Jak dodadzą do tego perki itp to będzie ciekawie, killstreaki? Rotfl, nie mogę się doczekać z czystej ciekawosci.

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupię Call of Duty: Black Ops 4 i obstawiam że akcja gry będzie toczyła się czasach zimnej wojny. Może się mylę ale trzeba zaczekać na więcej informacji bo jak na razie są tylko domysły.

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka jest w ogóle chronologia? AW-BOII-BOII-IW? Nie żeby to miało znaczenie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno gra nie będzie miała kampanii i będzie typu Battle Royal... Miliony lootboxów :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEEEEeeeeeee to ja już zaczekam na prezentacjie Battlefield 5 bo co się dowiedziałem o nowym Call of Duty: Black Ops 4 to aż żal :ass:

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka91

EEEEEeeeeeee to ja już zaczekam na prezentacjie Battlefield 5 bo co się dowiedziałem o nowym Call of Duty: Black Ops 4 to aż żal :ass:

 

Przecież co dopiero napisałeś kilka postów wyżej, że kupi tą grę nawet nie wiedząca o niej kompletnie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF5 też podobno ma mieć BR mode ;) ciekawe co tam zrobią, ale taki BR w klimatach WW2 hmm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF5 też podobno ma mieć BR mode ;) ciekawe co tam zrobią, ale taki BR w klimatach WW2 hmm :)

Patrząc na to co battlefieldy już mają to musza dodać zmniejszającą się strefe i przeskalowac netcode do 100 graczy, całą resztę już mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odin, patrząc na twoje posty na poprzedniej stronie miałem nadzieję, że żartujesz a ja widzę, że ty na poważnie :E Swoją drogą bardzo dobrze by było gdyby w nowej części nie było singla. W końcu pojawiłaby się szansa, że seria umrze w swoim obecnym kształcie. Za nic w świecie nie potrafię zrozumieć fenomenu coda. Kiepski singiel, jeszcze gorsze multi. Czy obecni młodzi gracze mają naprawdę aż tak niskie wymagania albo raczej nie mają ich wcale?

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odin, patrząc na twoje posty na poprzedniej stronie miałem nadzieję, że żartujesz a ja widzę, że ty na poważnie :E Swoją drogą bardzo dobrze by było gdyby w nowej części nie było singla. W końcu pojawiłaby się szansa, że seria umrze w obecnym kształcie. Za nic w świecie nie potrafię zrozumieć fenomenu coda. Kiepski singiel, jeszcze gorsze multi. Czy obecni młodzi gracze mają naprawdę aż tak niskie wymagania albo raczej nie mają ich wcale?

W USA cod na konsolach niszczy każdego także daleko mu do zgonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cod ma zamiar zrobić BR to jakoś sobie tego nie wyobrażam, BF ma lepszą podstawę do tego (net code) który powinien ogarnąć 100 osób przy 60hz do tego na dużej mapie, w cod tego nie widzę.Nie wspominając o tym że w cod jest od dawna spory nacisk na perki czy killstreaki to nie widzę tego totalnie w trybie BR ale poczekamy zobaczymy, dwóch kolejnych graczy na "rynku BR" na pewno zwiększy nacisk na PUBG by zacząć brać się za optymalizację i poprawę a nie dodawanie kolejnych skrzynek czy myślenie jak dodać wybieranie mapy lub dodawanie kolejnych map kiedy pierwsze nie są jeszcze dobrze zrobione i można na nich sporo dodać/zmienić.Tegoroczne E3 będzie ciekawe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać chęci że próbują coś zmienić, dodać jakieś nowości ale polakom robakom to nigdy nie dogodzisz. Nie ma zmian ''kotlet, znowu to samo'', zrobią jakies zmiany ''to już nie cod, zepsuli gre'' ehh co za kraj, co za ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...