Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zylaaa

Co wy myślicie o tej karcie za tą cenę

Rekomendowane odpowiedzi

Ma jakieś dobre opinie nawet :D w necie, próbuj kupować, puki nie podwyższą cen.

EDIT. Chociaż jak się wczytałem w negatywy, to wychodzi na to, że handlują towarem, którego nie mają :D, ale jak masz czas, to możesz spróbować...

na allegro też mają sklep, z opinii(negatywnej) wynika, że jednak to nie jest wałek

"Karta graficzna Zotac GeForce GTX1060 6GB(7082745996)

"Towar jako taki zgodny z opisem, zamówiłem odbiór osobisty. Napisałem zgodnie z opisem aukcji maila z zapytaniem kiedy można zgłosić się po odbiór ale nie dostałem żadnej odpowiedzi. Paczkę wysłano kurierem pod mój adres z allegro, gdzie już nie mieszkam. Osoba, która jakimś cudem o tej porze przebywała tam, jakimś cudem miała przy sobie 1200 zł żeby zapłacić kurierowi. Nie policzono za kuriera. Po drugie pomyliłem dane do FV i zgłosiłem do sprzedawcy że proszę o korektę. Znowu zero odpowiedzi."

Odpowiedź z 6 lut 2018:

"Faktycznie doszło do nieporozumienia z naszej strony odnośnie wysyłki za co bardzo przepraszamy. Nie znajduję jednak w wiadomościach informacji o fakturze i ewentualnej korekcie. Proszę w tej sprawie o kontakt z działem realizacji zamówień."

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja też mogę w kilka godzin założyć stronkę, ala sklep i zrobić ci cenę nawet 9.99pln :E

 

Takich wałkowych sklepów jest przynajmniej kilkadziesiąt w polskim necie.

 

1070Ti za 2167pln :E

https://ale.pl/68728-zotac-karta-grafiki-geforce-gtx-1070ti-8gb-mini.html

 

Nic tylko brać i odsprzedawać na alledrogo za 400pln więcej :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem chciałem zobaczyć zdanie innych o tej cenie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sklep jest jak najbardziej ok - sprzedają też na allegro od kilku lat.

 

Ale jeśli chodzi o samą cenę to pewnie ktoś się walnął i zamówienia nie wyślą...

 

edit: albo wyślą za pół roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj mnie panie ten tysiomc na konto, ja se potrzymym z pół roka, a potem ci panie dam spowrotem. Co sie pan nerwujesz? Przca oddam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówione za pobraniem. Zobaczymy, czy przyjdzie. Opinie nie są złe, jak dojdzie, to odbiorę, czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dojdzie, to daj znać. Mój janusz-sens tingluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zamówiłem z odbiorem osobistym, ciekawe czy anulują. Karty już wyprzedane.

 

Ogólnie wygląda na pomyłkę, gdyż reszta kart ma normalne ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem zamówić kilka sztuk ale szczerze mówiąc... karta z wysyłką 1200, na allegro po 1400 - opłać ze 100 prowizji i tyle z tego zostaje że hej .

Nie przyjanuszyłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj koło 22 znikły wszystkie i pojawiły się dzisiaj, już za 1 845,99 Przypadek? Nie sądzę ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do nich rano i przepraszali, pracownik z którym rozmawiałem, pomylił się i coś pomieszał karty przy wystawianiu.

Pewnie będzie miał ciepło u szefa bo nieźle wystraszony był :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili dziś ze sklepu i niestety pomyłka w systemie - nie mają tych kart w tej cenie, zatem anulowali zamówienie.

 

A już miałem nadzieję na jedną kartę w normalnej cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak sklep. Wygląda, że wystawili karty w cenie netto i to jeszcze bez swojej prowizji. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...