Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

leidibaba

Huawei p20 lite - czy taka opcja jest opłacalna

Rekomendowane odpowiedzi

Tak do 800zl to jedynie ze520kl. Baterie ma jedynie słabsza, ale nieznacznie. Aparat to rekompensuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Asus. Nie tak dawno kosztowal po 1200+1300zl, jak wszedł zenfone 4 staniał do 800-900zl. Ja kupiłem w Neonet za 730zl, OleOle sprzedaje na allegro po 830zl z wysyłka już.

Aparat jeden , najlepszych do 1000zl (Asus, g5 plus i w promo Nova plus za 999zl z 1400zl jedynie mogą się równać aparatem. Ale nie są lepsze).

 

Edit

Tak, 3 i 4gb. Oraz 5,2 i 5,5" (ze552kl). Ze520kl 4gb jest za około 1000zl a za tyle można kupić honor 8, także się nie opłaca. 800zl za 3gb ram to dobra cena

 

Poszperaj w moim profilu, masz zdjęcia z mojej galerii, linki do porównań i masę wypowiedzi onsluchawkach właśnie do 1000zl. ;)

 

Edit

Huawei p10 lite można kupić za te 900zl. Warto te 100zl dopłacić wobec p9 lite. Aparat odczuwalnie lepszy, wydajność praktycznie taka sama.

Ale wciąż aparat ustępuje zenfone 3 ;)

I pilnuj oznaczenia, zenfonow jest jak mrówków. Ze520kl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P9 LIte 2017 można kupić już nówkę za 650PLN tak że warto się pochylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla p9l dobra alternatywą jest xiaomi a1.

800zl. Aparat ma gorszy od Asusa, no ale to nie od jest punktem odniesienia. No i jest te kilka duszek droższy. A1 to 800zl np w Sferis czy Proline. Szerokość praktycznie taka sama.

Do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla p9l dobra alternatywą jest xiaomi a1.

800zl. Aparat ma gorszy od Asusa, no ale to nie od jest punktem odniesienia. No i jest te kilka duszek droższy. A1 to 800zl np w Sferis czy Proline. Szerokość praktycznie taka sama.

 

@leidibaba dokładnie, ten model ma wyjątkowo dobry aparat w stosunku do innych urządzeń tego producenta. Do tego ma kilka zalet, czysty android, dobra wydajność, ochrona ekranu Gorilla Glass. Jest to dosyć nowy model, z 3 kwartału 2017, wsparcie będzie miał bardzo długie.

Tyle że ekran ma 5,5 cala, więc design trochę się różni od P9 Lite.

W tym budżecie cięzko będzie znaleźć coś lepszego z nowych smartfonów, może jeszcze ten Asus który był niżej wspominany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 500zl na allegro kupisz tez coś o wiele wydajniejsze od wymienionych tu i aparacie niewiele gorszym od Asusa, moim zdaniem lepszym od a1 czy nawet mate 10 lite.

Mowa o cool 1 dual. Zdjęcia zapewne widziałeś

 

Ale jest większy i cięższy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje z lekkim nagięciem budżetu bo około 900zł: Xiaomi Mi A1 lub Huawei P10 lite, obydwa modele spokojnie spełnią Twoje wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie spodziewałem się tak dokładnej pomocy. Muszę Ci postawić piwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto. Ja drugiego dnia w kieszeni złapałem głęboką ryske. Na szczęście nad ekranem.

Szkło kupiłem w Chinach, w moim profilu masz link. Rewelacja. Na cały ekran .

Plecki dowolne, mnie pasuje nillkin. Możesz też pomyśleć o coverze z okienkiem, jest dedykowana opcja pod covera, w okienku masz wyświetlane najważniejsze info. Wpisz Asus cover to znajdziesz. Nillkin też je robi.

 

Ogólnie to zabezpieczenie jest koniecznością moim zdaniem. Fon jest szklany, na początku śliski. Jak dłoń się lekko spoci to klei się do telefonu ;)

 

Ogólnie to bdb wybór. Pamiętaj, że trym manualny w aparacie jest też trybem automatycznym. Automat dobiera parametry sam, na tyle dobrze że różnica między auto a manual jest widoczna. Na szczęście można ustawić manualny jako domyslny i cykac mega fotki jak na tą cenę. Bez zabawy ustawieniami. To jakby tryb automatyczny pro ;)

Niestety nie pokażę porównania bo córce wczoraj w nocy robiłem zdjęcia a z zasady nie upubliczniam ich.

 

Ale zaraz coś w kiblu po ciemku zrobię ;)

Asusa mam już kawałem inw połączeniu z moimi specyficznymi wymaganiami condo telefonu jestem naprawdę bardzo zadowolony. Bardzo.

 

Edit

Proszę. Jedno jest z córką.

https://drive.google.com/folderview?id=1O_V4Cx6MfT-lSMrF0kVBKehje4Zcfocz

 

Jaśniejsze są z trybu manualnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuasz więcej zdjęć

http://forum.pclab.pl/topic/1241360-Telefon-do-400z%C5%82/page__view__findpost__p__15033379

 

Szkła zamawiałem po 6-7zl z Ali. Tak się prezentują. Jak dla mnie rewelacja.

Wczoraj zauważyłem jakby plamę pod szkłem, odkleilem delikatnie pazurem, podniosłem i nakleiłem ponownie. Nie ma śladu po operacji i po plamie (powietrze chyba albo nie odczekalem dostatecznie aż alko że ściereczki wyparuje).

Sprawdziłem kilka szkieł z allegro i nie kryją całego ekranu, marnie to wygląda.

Tak prezentują się chińskie ;)

https://drive.google.com/folderview?id=1PG2yCb113a-YcaaP0MXWtuLoE-s4xPnH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro też są te szkła, ale droższe niż w chinach.

Jak chcesz mieć etui z otworem na ekran (kółkiem) to tym bardziej zaopatrz się w szkło albo chociaż folię. W miejscu gdzie jest otwór zauważysz po pewnym czasie rysy w kształcie tego otworu :) Doświadczenia znajomych którzy używali tego typu etui.

 

Ja przegapiłem dobrą cenę na ze520kl i teraz czekam cierpliwie aż znów będzie poniżej 800zł a jak nie to mam upatrzoną moto g5 plus za 750zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uzywam zabezpieczenia aparatu. Ale chyba zacznę ;)

Na szkła czekalem 3 tyg. (Krócej, zamówienie w środku nocy z 23/24.02.)

Chyba najlepiej zamówić sobie na Ali kilka i jedno jakoś tanie na allegro na przeczekanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba najlepiej zamówić sobie na Ali kilka i jedno jakoś tanie na allegro na przeczekanie.

Mam takie szkło z allegro było dodane etui , tragedia jak to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie szkło z allegro było dodane etui , tragedia jak to wygląda

 

Zależy jak się trafi, ja raz kupiłem mocola i było za małe a z Ali idealne tylko że o wiele twardsze w dotyku. Kolega też kupił dwa szkła na Ali i dostał jakieś zżółknięte ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo szkło hartowane kup osobno, akurat tym zajmujemy się an co dzień więc możemy pomóc i doradzić. To samo w przypadku fajnego etui :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...