Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

poof

Wymiana kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, od paru miesięcy nie śledziłem rynku, nowości itp. dlatego myślę, że dobrą opcją będzie spytanie ludzi, którzy są na bierząco.

No to tak, zmieniłem monotor ze zeykłego FHD na AOC AG271QG (nie testowałem go pod moim obecnym konfigiem bo i nie ma mnie w domu ale sądzę, że to co mam będzie stanowczo za słabe).

Nowe/używane części chcę kupić max za 3 tygodnie (jak będę na miejscu i wszystko sobie ogarnę).

Obecnie posiadam (tylko się nie śmiać)

i5 7400 - do wymiany

h110 asrocka - do wymiany

2x4gb 2400mhz CL16 - do wymiany

gtx 980 - do wymiany

regnum rg4t - zostaje

iridium pro 240 - zostaje

wd blue 1tb - zostaje

Seasonic focus 550w - zostaje

na części do wymiany planuję przeznaczyć jakoś 4k + to co dostanę ze sprzedaży obecnych (gpu,cpu,mobo,ram).

Co byście polecili w tym zakresie cenowym stricte pod gaming by wykorzystać w pełni monitor ?

Interesują mnie częsc nowe jak i używane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GPU bym zostawił, ponieważ podobnie wydajny gtx1070 kosztuje w tej chwili od 2400zl.ram można spróbować podkręcić do 2666-3000mhz, a kupić

I7-8700 - 1200zl

Fortis3 - 150zl

Asrock z370 pro4 - 430zl

 

Świetny zestaw bez podkręcania. Kasę na nowe GPU trzymaj na nowa generacje, która wejdzie za kilka miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj najpierw na swoim zestawie jak będzie z płynnością zanim cokolwiek wymienisz, bo może będzie ok. Sprzęt Masz dosyć dobry i grafikę konkret. Jak będzie za słabo to dopiero wtedy zrób tak jak Xtn powiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowedzi. Spróbuję na poczatku ja to będzie na tym co mam, jak będzie słabo to zastosuje się do rady xtn'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...