Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Skwarekk

Telefon z zagranicy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! ostatnio rozglądam się za samsungiem galaxy s8, patrzałem i w PL nowy za ~2200 a roczny używany za około 1800 ale odpaliłem niemieckiego ebaya i nowy tam jest za około 400euro https://www.ebay.de/itm/Samsung-Galaxy-S8-Smartphone-5-8-Zoll-14-7-cm-64GB-schwarz-silber-grau/282847935814?epid=235308492&hash=item41db0cfd46:m:m2ccQRHOzvwErLCp7XBCcsQ co myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolicz VAT, celne (nie cło) i przelicz raz jeszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, odniosłem się do innego wątku gdzie poruszany był temat zakupu z USA, również eBay.

Zakupu UE oczywiście są zwolnione z VAT i innych celnych.

 

Ciekawostka. W przypadku np. Honora zakupu można dokonać przez ich stronę www. W którym artykule, w komentarzach ktoś zasugerował kupno z wyborem regionu Szwajcaria. Wtedy przelicznik po kursie był na tyle korzystny, że wychodziło kilka ładnych stów taniej przy zachowaniu pełnej gwarancji producenta. Sprawdzałem i możliwość zakupów aktualnie ograniczona jest do kilku regionów.

Można by sprawdzić z innymi markami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lepiej kupić używkę z polski za 1700 jak nowy czy się bawić w nowe z zagranicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zdecyduj, czy chcesz ponosić ryzyko w przypadku gwarancji itp i odnieś to do Twych możliwości finansowych i czy Ci się opłaca

Jeden bez problemu dorzuci "kilka" PLN inny niekoniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup coś innego. Za 1700 możesz dostać np. lg G6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem S8 który miał 9 dni za 1800 myślę że dobry deal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze patrzecz czy dostaniesz oryginalny dowod zakupu.

Na allegro masz duzo ofert gdzie ceny sa 1000-1200 zl nizsze niz u producenta ale nie maja dowodu zakupy. Tzn maja paragony na 0% a z czyms takim nie oddasz urzadzenia na gwarancje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja to jedna rzecz, ale dużo ważniejsza sprawa teraz to sprzedaż na raty przez plus'a i T-mobile (pewnie kwestia czasu, kiedy inni tak będą robić). W przypadku kiedy pierwszy właściciel przestaje płacić raty blokowany jest imei telefonu i ciężko się wtedy dzwoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...