Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AulusRosa

Ocena PC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedługo zamawiam PC. Prosiłbym żebyście ocenili ten zestaw:

- AMD Ryzen 5 1600X 3.6GHz

- ASUS GeForce GTX 1050 Phoenix 2GB GDDR5

- ASRock A320M-DGS

- HyperX 8GB 2666MHz HyperX FURY Black CL16

- Kingston 240GB 2,5" SATA SSD A400

- SilentiumPC Spartan 3 LT HE1012

- SilentiumPC 600W Vero L2 Bronze

- SilentiumPC Regnum RG4TF Frosty White

 

Całość wyniesie mnie 2622 zł. Uważam, że jest to przyszłościowy zestaw, a Wy jak sądzicie? Z góry dziękuję za odpowiedzi. W przyszłości chciałbym wymienić kartę na lepszą i dołożyć jeszcze jedną kość 8GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw ok, tylko płyta nie przyszłościowa, weź przynajmniej Asrock ab350m za 200zl.

W x-kom jest adata sp600 128gb na MLC za 159zl

8gb Ddr4 3000mhz po 339zl, te 2 rzeczy bierz od razu https://inspiracje.x-kom.pl/memory?page=2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedługo zamawiam PC.

Niedługo tzn kiedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz w przyszłości kombinować to 2200g/2400g na lepszej płycie: b350 z 4 slotami ram np msi pro vhd za 275zł można znaleźć.

Męczysz się rok na integrze a potem sprzedajesz ryśka, dopłacasz 200pln do 1600x i kupujesz normalną grafe.

Pod 1050 to może lepiej intela tylko poczekać na nowe płyty i brać 8400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tej obudowie? NZXT Source 340 RAZER Edition Wiem, że sztucznie zawyżona cena przez logo Razer'a. Czyli jeśli zostałbym przy tym zestawie, jedyne co bym musiał wymienić w przyszłości lub najlepiej teraz to ta płyta? Reszta jest w porządku? Niedługo, to znaczy pod koniec marca lub na początku kwietnia. Zamierzam zakupić wszystko na x-kom wraz z montażem. Miał ktoś z was do czynienia z montażem w x-kom, składają tam profesjonalnie?

 

Jeśli chodzi o pamięć 2666 MHz a 3000 MHz, to nie ma za w sumie jakiejś większej różnicy. Co więcej na testach które oglądałem jest praktycznie niedostrzegalna.

 

Dzięki za info xtn, właściwie to teraz się zastanawiam czy samemu nie złożyć, lub z pomocą kolegi (zna się na tym), bo faktycznie są całkiem nie najgorsze promocje na ram i SSD w sklepie x-kom, niestety w chwili obecnej nie mam pieniędzy na cały zestaw, ale na te 2 rzeczy spokojnie wystarczy. Resztę bym zakupił pod koniec marca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...