Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

yarkkos

Dell Latitude E6540 czy warto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy warto kupić używany DELL E6540 ? Potrzebuję do użytku domowego - internet, filmy i czasami praca w programach CAD. Proszę o opinie tego egzemplarza: Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop wygląda w porządku, chociaż matryca powinna być FHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sam wybór modelu to Delle z tej serii są naprawdę świetnym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sam wybór modelu to Delle z tej serii są naprawdę świetnym wyborem.

 

W tych laptopach występowała matryca HD i FHD.

Zajrzałem na stronę DELL i wpisałem tag service 44thm12, który podał mi sprzedawca i w oryginalnej konfiguracji pokazuje że jest to FHD: Mój link

 

Laptop wygląda w porządku, chociaż matryca powinna być FHD.

 

W tych laptopach występowała matryca HD i FHD.

Zajrzałem na stronę DELL i wpisałem tag service 44thm12, który podał mi sprzedawca i w oryginalnej konfiguracji pokazuje że jest to FHD: Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie aukcji jest HD. Warto się upewnić. Matryce czasem się wymienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam takiego lapka, w troszkę mocniejszej konfiguracji, bardzo go sobie chwalę. Nie jest to konstrukcja wybitnie przenośna, ale nie jest to też desktop replacement.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie aukcji jest HD. Warto się upewnić. Matryce czasem się wymienia.

 

rozumiem, tylko że po service tagu powinno być FHD, chyba że to ST od innego laptopa albo matryca została wymieniona na gorszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, tylko że po service tagu powinno być FHD, chyba że to ST od innego laptopa albo matryca została wymieniona na gorszą

Dlatego warto się dopytać, z używanymi nigdy nie wiadomo. Prawdopodobnie konfiguracja zgadza się z ST, ale trzeba mieć pewność zanim wyda się pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję pracować na podobnym przez około 3 lata. Zdecydowanie lepsza seria niż to na czym pracuje obecnie tj. Dell e5480

Stary służył bez uwag do czasu wymiany na nowy i wiem, że osobie, która go odkupiła służy dalej.

 

W nowym (e5480) po pół roku poleciała płyta główna, a po 1.5 roku bateria spuchła - na szczęście jedno i drugie wymienione na gwarancji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...