Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Freaky;)

Brak możliwości instalacji sterowników AMD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem jakiś czas temu Lenovo IdeaPad 320-15AST w komputroniku (Karta to wd specyfikacji z pudełka Radeon R4, a procesor to A6-9220) i zainstalowałem tam Windows 8.1

Mogę zainstalować każdy sterownik za wyjątkiem tego od karty graficznej, program od AMD nie wyszukuje karty (ściągnięte zostały ze strony Lenovo do mojego modelu)

GPU-z i Menedżer Urządzeń pokazuje karte jako Microsoft Basic Display Driver a jego odinstalowanie nic nie daje bo dalej nie wyszukuje karty (próbowałem w trybie awaryjnym itd.)

Uszkodzona karta i nadaje sie pod gwarancje? czy może ja coś źle robię?

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program z linku zainstalował mi tylko HDMI Audio i PSP Driver

Załączam jeszcze screeny z GPUZ

post-283361-15214902400604_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to Lenovo nie daje sterowników dla 8.1 do tego laptopa. aż tak ci nie pasowała 10? sam sobie narobiłeś kłopotow.

 

zależnie gdzie wyrzuciłeś sterowniki po pobraniu

X:\AMD\nazwa paczki sterowników\Packages\Drivers\Display\WT6A_INF

tam masz pliczek z rozszerzeniem .inf. dajesz ppm i "zainstaluj". powinno ruszyć. jak nie znajdziesz to mozesz po prostu pobrać ze strony amd sterowniki do twojej karty ale dla w10 lub w7 i odszukać w wyżej podanej ścieżce tego pliku .inf a następnie spróbować zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...