Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

macio07

[3000] Laptop głównie do intenetu 15"

Rekomendowane odpowiedzi

Głośność to pojęcie względne, aczkolwiek tu na forum jest użytkownik, który nie był zadowolony z głośności Y520 w spoczynku (wersja z GTX 1050Ti) do tego stopnia, że wymienił go na MSI GV62.

W Twoim budżecie w grę wchodzi jednak wersja tego laptopa tylko z 1TB HDD-jeżeli ma być z systemem:

MSI GV62 i5-7300HQ/8GB/1TB/Win10X GTX1050.

Powyższy laptop ma wolne złącze m.2 więc z ewentualnym dołożeniem dysku SSD nie będzie problemu. Prócz dobrego układu chłodzenia, jest tu też karta graficzna GTX 1050. Matryca jest matowa, ale względem Y520 to TN'ka więc ma gorsze kąty widzenia. Pozostaje jeszcze kwestia designu-ale to już musisz ocenić sam, choć tu też masz elementy czerwone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę Was pomoczę, ale liczę na Waszą wyrozumiałość.

Właśnie wróciłem z Media Expert, jest po drodze a jechałem na zakupu, to pomyślałem, że wejdziemy i nie żałuję, bo był wspomniany Lenovo Y520 i był też Acer Aspire 5 i powiem szczerze, że moim zdaniem na żywo Lenovo jakoś mojej żonie nie przypadł już do gustu (kobieta zmienną, przysłowie sprawdza się tu jak znalazł) zdecydowanie bardziej spodobał jej się Aspire 5 głównie z tego powodu, że jest taki smukły i zarazem prosty. Więc wybór jest z naszej strony dokonany Acer Aspire.

Widziałem też tam Della 7567, co tym myślicie ? Jeśli już to w cenie do 3500zł. na jaką konfigurację się zdecydować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro spodobał się jej smukły model to myślę że warto spojrzeć

 

ASUS VivoBook S15 S510UN-8 i5-8250U/8GB/1TB/Win10 MX150

Matryca FULL HD IPS, procesor 4 rdzeniowy 8 generacji niskonapięciowy, przyzwoite wykonanie przy tym lekki i smukły waga 1.70kg sporo mniej niż Acer, miejsce na dodatkowy dysk SSD M.2, podświetlana klawiatura, MX150 wydajność trochę wyższa jak GTX950m.

 

Opcja z dyskiem SSD ASUS VivoBook S15 S510UN-8 i5-8250U/8GB/256+1TB/Win10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety przekracza mój budżet, wolałbym z dyskiem ssd, więc ponowię pytanie, jeśli chodzi o Aspire, jaką konfigurację polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfiguracja wystarczy w zupełności i jest w Twoim budżecie

Acer Aspire 5 i5-8250U/8G/256+1000/Win10 MX150 FHD IPS

Matryca FULL HD IPS, procesor nowy 8 generacji 4 rdzeniowy lecz dalej niskonapięciowy, dwa dyski SSD oraz HDD wewnątrz laptopa, podświetlana klawiatura, całkiem niezłe wykonanie, grafika na trochę lepszym poziomie jak GTX950m, system w cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie i potrzebach Acer aspire 5 wpasowuje się dobrze: https://bit.ly/2E2RisG

+Procesor Intel Core i5 8250U

+4 GB RAM

+HDD 500GB

+Grafika GeForce 940MX

+Matryca matowa

+FullHD

+IPS

+Aluminiowa obudowa

+Podświetlana klawiatura

+Windows 10

+USB-C

+Dobre spasowanie materiałów

-Brak SSD ale laptop posiada slot m2 - można dołożyć dysk, bez wyciągania dysku HDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...