Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

1rocke1

Tablet o konkretnej specyfikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

 

Poszukuję tabletu do około 1000pln (używany do 700), który miałby określoną specyfikację

- Procesor Atom Z8xxx (ewentualnie Intel Core lub Celeron/Pentium 14nm ale to raczej nie do osiągnięcia w tej cenie)

- 4GB ram (oczywiście może być więcej ;))

- wbudowany modem

- ekran 9+ cali

 

Póki co znalazłem Teclast X98 plus 3G ale miałem już ich sprzęt i mam średnią opinie o nich.

 

Znacie może jakieś inne modele spełniające te warunki?

 

Z góry wielkie dzięki za wszystkie propozycje!

 

PS

Szukałem w różnych wyszukiwarkach ale są one tak ubogie, że nawet tego Teclasta nie mają w swoich zasobach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz na aliexpress, jest tego duzo. Sam mam irulu z atomem z3735, jak juz to bym szukal z modemem lte.

 

Ew. Poszukaj uzywek na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro szukanie jest do dupy bo wielu sprzedawców ciągle nie uzupełnia opisów (na szczęście powoli się to zmienia od kiedy jest to wymóg), a i tytuły potrafią tworzyć w stylu "sprzedam tablet"... więc przeszukiwanie tego bagienka nie jest proste.

 

Procesor akurat w tej sytuacji jest dosyć istotny bo te z serii Z8xxx mają sporo lepszą zintegrowaną grafikę od Z3xxx, a czasami chciałbym odpalić na nim jakieś mniej wymagające strategie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...