Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Blantche

Lenovo Legion Y520 - dodanie dysku HDD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam od tygodnia laptop Lenovo Legion Y520 (dokładny model) z zamontowanym już dyskiem SSD.

Chciałbym zamontować do niego dysk HHD 1TB tylko, że na stronie jest napisane, że brakuje elementów montażowych - gdzie mogę je kupić?

 

A propos... jaki dysk 1TB polecacie głównie do trzymania plików.

 

Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze, że jest możliwość montażu dysku Sata (brak elementów montażowych). Pytanie czy ten laptop. Ma miejsce na hdd 2,5cala, bo w modelach y520 często pisze, że jest dodatkowy dysk zewnętrzny w obudowie. Twój model ma chyba miejsce na wewnętrzny dysk hdd 2,5cala.

 

http://forum.pclab.pl/topic/828864-Dysk-SSD-do-laptopa/

 

Elementy montażowe sata to szczerze powiem, że musiał by wypowiedzieć się ktoś bardziej kompetentny, bo sam jestem ciekaw co to takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do tych brakujących elementów to zależy od producenta. Czasami jest to tylko metalowa kieszeń bez której można się obejść a wszystkie potrzebne złącza są (miałem tak w gatewayu), czasami (jak to kiedyś było w moim dellu) potrzebna jest jakaś dziwaczna przejściówka bo złącza są umieszczone pod kątem prostym i bez tego nie zamontujesz dysku. Rozkręć lapa, wyjmij dysk, sprawdź czego brakuje w drugim slocie i upewnij się czy bez brakujących elementów da się żyć, czy też nie. Czasami za te brakujących kilka kawałków plastiku i metalu producent życzy sobie jak za zboże.

 

W Legionie są takie jak na tej aukcji

 

Szczerze mówiąc j nie dałbym tyle i wolałbym włożyć dysk bez tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...