Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

szapo

Cod2 BOTZOMBI serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, w najbliższym czasie otworzę polski serwer botzom w wersji 2 i w związku z tym szukam wsparcia organizacyjnego, technicznego i doradczego.

Mod, który posiadam jest gotowy do użycia, a ponad 250 map zebranych i sprawdzonych czeka jedynie na testy w szerszym gronie.

Poszukuję jedynie osób, które pomogą w detalach, czyli takich sprawach, jak testowanie moda, zaraz po jego uruchomieniu, drobne zmiany w skryptach,

płynność serwera, mapowanie itp. Chodzi mi głównie o wszelkiego rodzaju sugestie i pomoc w sprawach, z którymi sobie nie poradziłem.

Moją intencją, jak wyżej wspomniałem, jest też chęć zebrania jakiejś stałej ekipy do gry.

Z tego, co się zorientowałem, to najliczniejszą nacją, która się jeszcze w to bawi są Węgrzy.

Uważam, że jeden porządny, polski serwer miałby rację bytu i warto by się w to zaangażować. Nie ukrywam, że szukam ludzi normalnych, bo tych, których po drodze spotkałem, mogę szczerze nazwać słabizną.

Zapraszam Was do dyskusji i kontaktu ze mną. harrisonff@usa.com

 

szapo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...