Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Makavcio2

LG Forte Manager nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam leciwy już monitor Flatron W2261VP. Nie ma ani jednego wypalonego piksela i chociaż zdarzało mi się widzieć ładniejszy obraz na innych ekranach, jestem z niego bardziej niż zadowolony. Do niedawna był też niezawodny.

 

Niestety, jakiś czas temu zaczęły się samoczynnie przestawiać jego ustawienia, tak jak gdyby naciskane były przyciski menu na obudowie. Coś się tam porąbało i postanowiłem usunąć problem mechanicznie - upindoliłem kabelki biegnące do przycisków z płyty głównej(?) monitora :)

 

Monitor przestał mi się samoczynnie przestawiać, ale podstawowa metoda zmiany jego ustawień niestety przestała działać. Uznałem, że wszystko załatwi Forte Manager i faktycznie zainstalowałem go sobie, ustawiłem co chciałem i mam. Sęk w tym, że program zadziałał raz. Teraz wszystkie opcje są wyszarzone, jak na załączonym obrazku.

 

Przeinstalowywałem managera, zmieniałem sterownik monitora i.. to tyle. Nie mam więcej pomysłów.

Czy ktoś może wie, jak skłonić Forte Managera do pracy?

post-587334-15217455348621_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt naprawdę nie ma żadnego pomysłu? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Sam nie mam w ogóle pomysłu, z której strony jeszcze to mogę ugryźć.

Dodam może, że monitor jest podłączony przez DVI, jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przycisk power też uwaliłeś? Spróbuj może rozwiązania z ostatniego posta na tej stronie . Sprzęt co prawda inny, ale zawsze to jakiś trop . ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...