Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Arkos

Kupno wii u do Super Mario 3D World na allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić konsolę wii u aby pograć w grę Super Mario 3D World.

Chcę grać na telewizorze. Co powinienem zakupić ?

Bo sprzedają ludzie jakieś rozmaite kontrolery typu noonchako a nie wiem nawet do czego to służy.

Powinienem szukać ofert z jakimś padem jak na xboxa? Ile warto zapłacić za taką konsolę na dzień dzisiejszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy sama konsola z okablowaniem i standardowym tabletopadem.

Osobiście przy Twoim kompie nie zaprzątał bym sobie głowy kolejny pudełkiem ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To ten co mu platforma płaciła za hejt? Znaczu za analizy polityczne i inne ekspertyzy a hejt robił charytatywnie?
    • Oled jest bardzo tani w produkcji. Tylko na razie traktowane jako produkt premium. Zobaczymy czy z tego niewypalania coś wyjdzie bo to i zmniejszenie poboru o którym było niedawno i mamy ekran idealny na lata. Microled niby w 2025 w zegarkach apple ale to jeszcze daleko. Też nie bardzo wierzę w microledy w zwykłych ekranach w jakimś rozsądnym czasie. Musiałby nastąpić przełom. Oledy są dużo szybsze i microled z każdym pixelem świecącym własnym światłem ciężko sobie wyobrazić. W jakichś wielkich ekranach to się sprawdzi ale w monitorach jakoś tego nie widzę w najbliższej przyszłości.
    • Problem rozwiazany , wystarczylo wylaczyc rdzenie , ktore osiagaja 4 ghz. Temat mozna zamknac.
    • Nie. Zacytowałeś przepisy, które nie są oderwane od siebie. Dodatkowo nie zabraniają mi wykonywać nalotu dronem. A cytowanie w tym przypadku konstytucji to kuriozum takie, że nawet nie chce mi się tego komentować. Tyle piszecie o tej przestrzeni publicznej i prywatnej. Mogę Ci pokazać zdjęcie zrobione z "terenu" przestrzeni publicznej jakim wg was jest droga publiczna, a jednak z osobami na prywatnych posesjach. Idąc waszym tokiem rozumowania po co mi się pchali w obiektyw - przecież latałem nad przestrzenią publiczną. Mieli siedzieć w domu i czekać aż skończę nalot. Nie wiem czy macie wyobrażenie jaki obszar obejmuje zdjęcie z drona z wysokości powiedzmy 50m. Tak mi jeszcze przyszło to głowy. Wejdźcie sobie na stronę Pansy do zgłaszania lotów, tam nawet są podane numery telefonu do pilotów. Dzwońcie i pytajcie się ilu z nich zbiera właśnie zgody od wszystkich postronnych osób na możliwość wykonania lotu
    • Witam forumowicze! Zwracam się do was z zapytaniem, a być może będzie to również wskazówka dla pozostałych forumowiczów. Szykuję się do zakupów sprzętów RTV/AGD itp., obserwuję sieciówki typu Media Expert, Media Markt. Z racji tego, że będę potrzebował dużej ilości sprzętu do zakupu zainteresowała mnie promocja 5 produkt za 1 zł. Oczywiście chcę to zrobić z głową i kupować produkty w miarę zbliżone do siebie cenami, czyli na przykład lodówka, pralka, suszarka, zmywarka, płyta indukcyjna, wszystko w zbliżonej do siebie cenie, tak aby wyjść na tym korzystnie. Ostatnio jednak znajomy, który pracuje w branży powiedział mi, że korzystniejsza jest aktualna promocja w MM, za każde wydane 500 zł 50 zł zwrotu i za każdy wydany 1000 zł, 120 zwrotu. Chciałbym się was doradzić, może ktoś jest bardziej ogarnięty w tej kwestii, co wyjdzie korzystniej, bo znajomy jak to znajomy, po prostu pracując w takiej sieciówce może mieć narzucony plan do realizacji i dlatego poleca mi aktualną promocję. Z góry dziękuję za pomoc!!
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...