Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, jw.poszukuje laptopa w przedziale cenowym 2500-3000

Obecnie użytkuje sobie https://support.hp.com/pl-pl/document/c01822132 ,szukam czegoś podobnego,bo jestem zadowolony z tego laptopa,prócz szybkości.

Z głównych założę to najważniejsza jest dobra matryca(kolory nie ostre )siędzę dziennie po 6-7 h + ,więc przyjazny obraz jest dla mnie sprawą pierwszorzędną

Wymiary tylko 17,3

Dysku hdd nie potrzebuje,ssd wystarczy

w gry sporadycznie,fajnie jakby można na minimalnych w jakąś strzelankę czy stratega zagrać,głównie ogólnie rozumiany internet+ youtube,jakiś inny programy do otwierania video

Dobra jakość głośników,

 

Napisałem 2500-3000 ale czym mniej tym lepiej(doplacić też mogę,ale jak naprawdę warto będzie to 3300 max),wymagań dużych nie mam,ale chciałbym żeby laptop wytrzymał z tych 4-5 lat.I aby w przypadku problemów był łatwy kontakt z supportem.

Edytowane przez igor50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell pw. ma dobrą matrycę i szybki SSD128GB, oraz 1TB HDD i system operacyjny Windows 10.

Edytowane przez pabloesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za drogie te laptopy względem budżetu autora? Poza tym I3-6006U bym sobie odpuścił.

Z 17 trudno o coś sensownego w tym budżecie. Spełniając Twoje wymagania:

Lenovo Ideapad 320-17 i5-8250U/8GB/256/Win10 MX150 za 3369zł

Z matową matrycą HD+ (1600x900) procesorem i5 ósmej generacji, 8GB pamięci i 256GB dyskiem SSD. Za wyświetlanie obrazu odpowiada całkiem niezła (jak na budżet) karta graficzna w postaci MX150. W cenie znalazła się też system operacyjny Windows 10. Jeżeli jednak laptop może być bez systemu, to wówczas taniej będzie: Lenovo Ideapad 320-17 i5-8250U/8GB/256 MX150 za 2999zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą jeszcze alternatywą

Acer Aspire 5 i5-8250U/8GB/1000/Win10 MX150 FHD

Całkiem niezła matryca FULL HD IPS, miejsce na dysk SSD m.2, przyzwoite wykonanie, niezły serwis i gwarancja od Acer, procesor 8 generacji.

 

@down aby nie tworzyć bezsensowego postu.

Ma wolny slot na dodatkowy dysk SSD, jednak połączenie dwóch dysków to bardzo dobre rozwiązanie.

Edytowane przez Czekoladka2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, autor napisał że nie potrzebuje dysku HDD, a ten Acer nie ma jednak SSD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odświeżę temat,bo cały czas katuje mojego staruszka ale już powoli będzie umierał także potrzebuje na szybko coś nowego

Co do wymagań to nic się nie zmieniło-najważniejsze jest 17 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer Aspire 5 i5-8250U/8GB/256/Win10 FHD IPS za 2499zł

Podstawową opcją do szybkiego przeglądania stron internetowych jest laptop wyposażony w cztero rdzeniowy procesor i 8GB RAM, oraz szybki dysk SSD. Najlepsze do długiego czasu użytkowania są matryce IPS, które mniej męczą wzrok od budżetowych matryc. Wszystko to ma Acer Aspire 5, ktory jest też dostępny w droższej wersji z dedykowaną kartą graficzną MX250, która oprócz podstawowych zastosowań ma płynie ogarniać strategie i po obniżeniu detali średnio wymagające gry FPS. Ma też pojemniejszy dysk SSD 512GB, aby było więcej miejsca na gry.

Acer Aspire 5 i5-8250U/8GB/512/Win10 MX250 za 2899zł

Edytowane przez pabloesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli 256GB byłoby za mało, to jest też Acer z 480GB SSD:

Co ciekawe w ty modelu jest nawet nagrywarka DVD.

Edytowane przez przemekan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te acery są brzydkie, a klapa masakrycznie się palcuje - wygląda, jakby ktoś ją dotykał tłustymi palcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Budżet ten sam, matryca najlepiej 17 cali, wiem, że w 15 calach będzie sporo taniej więc też mogą być jakieś propozycję. Laptop ma być jak najszybszy, przeznaczenie do prostego montażu filmów w 4k. Żadnych gier.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szczupak, załóż własny temat-podaj zastosowanie i budżet.Dzięki temu łatwiej jest odpowiadać.Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...