Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kriso81

Windows 10 wersja 1709 Creators update drop w grach

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie wyszła. Wyjdzie o 10 rano czasu amerykańskiego. Obecnie jest dostępna dla tych co należą do programu Insider i dla tych co tworzą nowy obraz przy użyciu Media Creation Tool. Miał być dostępny też przez asystenta uaktualnienia, ale tam dalej jest FCU.

Nie ma czegoś takiego jak czas amerykański.

Ameryka to nie Pcim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się, w domyśle wiadomo że chodzi o strefę czasową w której jest siedziba MS.

 

Ponadto jak manualnie sprawdzimy aktualizację to można już właśnie ją pobrać (wersja 1803) jak nie, to automatyczna aktualizacja zacznie się od 8 maja, ale będzie wypuszczana stopniowo.

 

Czyli wszystko się zgadza, bo na blogu MS informacja była "APRIL 30, 2018 10:00 AM", czyli półtorej godziny temu od naszego czasu, zatem według strefy czasowej w Redmond...

 

 

Edit:

Pobrane, zainstalowane, działa jak trzeba ;) Sporo nowych opcji, szczególnie w prywatności, wreszcie by mieć pełną, bezproblemową funkcjonalność (prócz Coratny oczywiście) nie trzeba zgadzać się na pełną diagnostykę, wystarczy podstawowa.

Standardowo oczywiście część sterowników system uważa za przestarzałe i pakuje swoje, wbudowane, jak np. do monitora, ale to nie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie działa kod błędu Ostatnia nieudana próba instalacji: ‎30.‎04.‎2018 — 0xc1900101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie zainstalowalo przez Windows Update nie bylo z tym problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie sciaga mi aktualizacje i instaluje restartuje się i tylko logo windowsa i nic wiecej. Non stop ten sam błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji do 1803 wywala mi w powiadomieniach ciągle komunikat "nie można uruchomić sterownika ekranu", chyba będę musiał zrobić czystą instalke :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli czystą instalkę sterów, a nie windowsa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli czystą instalkę sterów, a nie windowsa?

 

DDU + czyste stery dalej to samo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już zrezygnowałem i nie aktualizuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie działa kod błędu Ostatnia nieudana próba instalacji: ‎30.‎04.‎2018 — 0xc1900101

2 minuty w Google Mój link

Ponadto możesz mieć za mało miejsca na dysku, lub aktualizację blokuje antywirus, albo podłączone zbędne peryferia. U mnie np. już wiem, że jak mam podłączonego kablem pada xbox 360 lub słuchawki na USB to aktualizacja nie ruszy.

 

@HiT92

Pewien jesteś że chodzi o sterownik do karty dedykowanej, a nie zintegrowanej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@HiT92

Pewien jesteś że chodzi o sterownik do karty dedykowanej, a nie zintegrowanej?

 

Tak.

 

Dziwne, ale zauważyłem, że PCIE ustawione w biosie na AUTO nie pracuje w trybie 3.0 tylko 2.0, po wymuszeniu w biosie 3.0, komunikat już się nie pojawia. Co najlepsze, po powrocie do 2.0 też się już nie pojawia :hmm::lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz patrze na gpu z a tamn PCIe x16 3.0 @x16 1.1. o co kaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

U mnie jak na razie bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz patrze na gpu z a tamn PCIe x16 3.0 @x16 1.1. o co kaman

 

Na pulpicie normalne, kliknij pytajnik i włącz Render test, powinno wkoczyć na x16 3.0 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wskakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minal rok jak nie moge normalnie grac bez wkurzania sie np w bf1 i takie czekanie z aktualizacji na aktualizacje a moze sie poprawi. Rok i sie nie poprawilo. MS zaliczyl duza wtope z creators update i sie jeszcze nie wyratowal z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem to może wina gry a nie systemu? Może gra nie jest odpowiednio zoptymalizowana? Albo przeszkadza jej włączone nagrywanie z gry w sterownikach karty graficznej lub tryb gier z paska gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie najnowszy build działa poprawnie, zresztą podobnie jak wcześniejsze. Jedynie w którymś buildzie windy z początku 2017 roku miałem problemy w W3, zresztą nie tylko ja pojawiały się micro przycinki, ale tylko i wyłącznie w trybie fullscreen, zmiana na okno bez ramek usuwała ten problem jak również kolejne aktualizacje windy działały już poprawnie z W3 w trybie fullscreen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eltik Przecież w BF1 podobno problem pojawił się po którymś z patchów do gry. Jakie inne gry jeszcze źle ci chodzą?

 

U mnie żadnych problemów (tym razem zainstalowałem na czysto). Jak zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia ale system też jest winny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia ale system też jest winny

Yhm, czyli tak na prawdę wydaje Ci się że to wina systemu, bo nie masz pojęcia i nie sprawdzałeś.

Zatem problem rozwiązany, temat do zamknięcia, bo wychodzi na to że problem występuje Wam tylko w BF1, zatem jest to ewidentnie wina gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko bf1. Pisałem jakie tytuły. Wd2,cod ww2, payback

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy wątek o dropach po wczorajszej aktualizacji. Coś jest na rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...