Forum PCLab.pl: PlayStation 5 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (166 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

PlayStation 5 Oceń temat: -----

#21 Użytkownik jest niedostępny   hwdp43 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 04 Kwiecień 2018 - 19:33

czym pozniej tym lepiej , mi sie nie spieszy :cool:

#22 Użytkownik jest niedostępny   Vulc 

• Nie.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Kwiecień 2018 - 21:03

Zobacz postODIN85, o 04 Kwiecień 2018 - 13:18, napisał(a):

Semiaccuarate sugeruje, że debiut w 2018 roku jest możliwy, ponieważ Sony wysłało wiele dev-kitów do twórców.

Semiaccurate sugeruje. :lol2: Na tym można chyba zakończyć dyskusję.

Oby ten sprzęt pojawił się jak najpóźniej i oby te ploteczki o VR się nie sprawdziły, bo to jest żart. Nie mam kompletnie żadnego ciśnienia na nowe pudło i pitolenie o teraflopsach, rozdzielczościach, klatkach. Na prosiaku czy nawet zwykłym PS4 gry wyglądają świetnie, wolałbym aby skupić się na fizyce choćby czy interakcji z otoczeniem, zamiast ładować wszystko w teksturki.

#23 Użytkownik jest niedostępny   Pulpit 

• ಠ╭╮ಠ
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Kwiecień 2018 - 21:09

Robienie konsoli z myślą o VR, ciekawe kto jest gotów zabulić dodatkowe 300$ za możliwość zagrania w 3 gry w VR, nie wiem jak wy, ale ja już rzucam portfelem w monitor. Ktoś ma bardzo kijowe dane odnośnie popularności VR. To w ciągu dalszym jest gadżet dla ludzi, którzy nie mają co z pieniędzmi robić. Niech konsole skupią się na uzyskaniu 60fps w JEDNEJ rozdzielczości, a później niech się skupią na renderowaniu wszystkiego dwa razy.

Ten post był edytowany przez Pulpit dnia: 04 Kwiecień 2018 - 21:10

#24 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Kwiecień 2018 - 21:17

Jednak wydaje mi się, że przeciętny gracz prędzej rzuci kasą za VR niż za 60fps.

#25 Użytkownik jest niedostępny   BlindObserver 

• "Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć klęcząc"
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 04 Kwiecień 2018 - 21:25

Z tym VR to akurat jest jedyna sensowna rzecz, jaką Charlie napisał. Bo na VR Sony postawi bezsprzecznie.

#26 Użytkownik jest niedostępny   Vulc 

• Nie.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Kwiecień 2018 - 21:29

Oby VR skończyło podobnie jak Kinect. Sprzęt ma nadal problemy z podstawowymi aspektami, a oni chcą się pchać w coś, co na chwilę obecną nie ma IMO racji bytu. Niestety tutaj pierwsze skrzypce zagra marketing.

#27 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Kwiecień 2018 - 21:30

Spoko. Podbije się rozdziałkę, doda jakieś nowe dildo do machania i okrzyknie rewolucją. :E

#28 Użytkownik jest niedostępny   Vulc 

• Nie.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Kwiecień 2018 - 21:33

Jest jedna branża, która nadal czeka na zielone światło od Sony. :E

#29 Użytkownik jest niedostępny   raul_ole 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Kwiecień 2018 - 21:56

Stawiam na grudzień 2019

#30 Użytkownik jest niedostępny   Putout 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Kwiecień 2018 - 22:02

przecież dopiero pojawił się pro i xonex i już by mieli cisnąć w górę? moc obecnych konsol jeszcze nie została wykorzystana. no i "niedaleka przyszłosć" gdy mowa o Navi. coś to średnio wygląda chyba ze amd w trybie ekspersowym pracuje nad specjalnymi czpiami dla konsol.

#31 Użytkownik jest niedostępny   lukadd 

• there is a near zero risk
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Kwiecień 2018 - 22:19

Prosiak ma już prawie 1.5 roku :E Czas leci. Jak będą się teraz trzymać ~3 letniego planu wydawniczego to na święta 2019. Mi by tak pasowało 3 lata na jedną konsolę to idealny okres czasu i później mocniejsza wersja.

#32 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Kwiecień 2018 - 22:21

Zobacz postPulpit, o 04 Kwiecień 2018 - 22:09, napisał(a):

Robienie konsoli z myślą o VR, ciekawe kto jest gotów zabulić dodatkowe 300$ za możliwość zagrania w 3 gry w VR, nie wiem jak wy, ale ja już rzucam portfelem w monitor. Ktoś ma bardzo kijowe dane odnośnie popularności VR. To w ciągu dalszym jest gadżet dla ludzi, którzy nie mają co z pieniędzmi robić. Niech konsole skupią się na uzyskaniu 60fps w JEDNEJ rozdzielczości, a później niech się skupią na renderowaniu wszystkiego dwa razy.

A tutaj to pełna zgoda. Też leje na ten cały VR i wole grać na OLED TV. Oby były tańsze zestawy bez gogli ;)

#33 Użytkownik jest niedostępny   Gonzo3211 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Kwiecień 2018 - 23:08

Zobacz postVulc, o 04 Kwiecień 2018 - 22:33, napisał(a):

Jest jedna branża, która nadal czeka na zielone światło od Sony. :E

I w ramach programu partnerskiego dwa filmy miesięcznie w plusie. Do tego pokusiłbym się o połączenie kont i "aktywności" z fejsbukiem, w końcu trzeba rozwijać social media i chwalić się między znajomymi.
To by mogło wypalić :D. Do tego nowsza wersja ps move, wiadomo jaka :E.

Na premierę w tym roku raczej nie ma co liczyć, sony musiałoby już coś przebąkiwać, byłyby jakieś przecieki z foxconna, coś.
Pokażą na e3 i premiera za pół roku? Może na początku 2019, ale to już nie 2018 (chyba że fiskalny).
Na upartego pewnie daliby radę coś sklecić. Ja jestem ciekaw co zaproponują w magazynowaniu danych. 2TB wydało by się musowe, ale z drugiej strony szkoda byłoby ograniczać się do dysków magnetycznych podczas gdy ssd jest już "wszędzie".

Zresztą pies ich trącał, nic mnie już nie zdziwi.

#34 Użytkownik jest niedostępny   BlindObserver 

• "Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć klęcząc"
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 04 Kwiecień 2018 - 23:39

Nie sądzę, by SSD tak potaniało nawet do 2020 roku, by jakikolwiek producent konsol dał radę wcisnąć go do swojego sprzętu. Chociaż nie powiem, że bardzo by się to przydało, bo posiadając 4 SSD w kompie i używając ich już normalnie do magazynowania danych, po włączeniu konsoli i oglądaniu ładowania mam nieodpartą ochotę rzucić padem.

A co do VR, to z perspektywy Sony jest istotne, by to ciągnąć. Będzie nowszy sprzęt, będzie wyższa jakość, będzie więcej klientów.

#35 Użytkownik jest niedostępny   brainq 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Kwiecień 2018 - 01:53

Ogólnie mam bekę z ludzi którzy wierzą w premierę konsoli na rok 2019 już bym obstawiał końcówka 2020 albo 2021 roku kiedy wyjdą nowe procki zen 2 a w tej generacji jeszcze jeszcze sporo da wycisnąć jeżeli chodzi o nowe gry czy remastery.

A co do VR ja nadal nie rozumiem fenomenu tej technologii która gameplayowo jest bardzo ograniczona (oprócz RE7) i jeszcze grać takie po pierdółki z rodem gier mobilnych to już wole żeby dalej fizyke itp rozwijali bo od czasu hl2 czy bfa bc2 stanęło w miejscu.

Wiec w segmencie gier AAA jest nadal wiele do zrobienia.

#36 Użytkownik jest niedostępny   Pulpit 

• ಠ╭╮ಠ
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Kwiecień 2018 - 07:45

Zobacz postcrush, o 04 Kwiecień 2018 - 22:17, napisał(a):

Jednak wydaje mi się, że przeciętny gracz prędzej rzuci kasą za VR niż za 60fps.

Może matematyka mnie okłamuje, ale łatwiej osiągnąć 1080p/60fpsów niż obraz pod 120Hz w bodajże 960x1080 per oko czyli 2x po 960x1080 :hmm: PS VR będzie jak Kinect, Sony właduje kase tylko po to, żeby po latach uświadomić sobie, że w sumie nikt tego nie chce, bo raz że nikt nie chce wydawać dodatkowych pieniędzy, dwa ludzie mieszkają w tak małych domach, że nie ma miejsca na VR.

#37 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Kwiecień 2018 - 11:05

Ja przewiduję, że PS5 pojawi się za rok - gdzieś w 2019r. Jeśli tak będzie to pewnie wówczas zrobią jakieś wydanie z The Last of Us 2. Mimo to jeśli konsola się pojawi do końca 2019r to poczekam z zakupem ps4 pro. Nie ma sensu.. Detroit poczeka ;) I tak to szybko zleci..

Jeśli będzie dopiero po 2020r wówczas cięzko będzie mi wytrzymać gdy na ludziska będą zagrywac w the last of us 2 ;). No nic zobaczymy jak to będzie..

Jeszcze się okaże że najlepsze eksluzywy będą miały opóżnienia i wyjdzie na to, że lepiej poczekać na ps5 ;P.

Zobacz postlukadd, o 04 Kwiecień 2018 - 16:03, napisał(a):

U mnie też prosiak odlatuje :E. W grach szczególnie "4k" tak jak teraz gram np. w FC5 jest jednak głośniej niż stary ps4 fat. Chyba też się pokuszę od zmianę pasty.

Ps4 pro jest okrutnie głośny - to jedna z najgłośniejszych urządzeń jakie miałem ;). XOX jest przy niej niesłyszalny nawet w stresie :).

Ja uważam, że ps4 pro wyszło za szybko i było to niepotrzebne. Fakt jest szybsza od ps4 ale nie zrobiła żadnej furory. Sony tu dało plamę.

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 05 Kwiecień 2018 - 11:12

#38 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Kwiecień 2018 - 17:14

Takie coś wyszperałem w internetach :E

Dodaj obrazek

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 05 Kwiecień 2018 - 17:15

#39 Użytkownik jest niedostępny   Gonzo3211 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Kwiecień 2018 - 17:22

Piękności :E. Gra po ciemku musiała by być cudowna.

W sumie gdyby wydali piątkę w tym roku... Byłoby ciekawie.

#40 Użytkownik jest niedostępny   Pulpit 

• ಠ╭╮ಠ
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Kwiecień 2018 - 17:28

Za te porty USB to ktoś powinien dostać batem po plecach, cokolwiek co nie jest kablem lub naprawdę standardowym pendrive nie da się pod takie coś podłączyć

• (166 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »