Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz widzę, taktyczna strategia, turowa walka, elementy skradanki na Unreal Engine. Może być ciekawie, tylko podobno krótko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostudzili trochę mój zapał

 

Mnie zajawka rozbawiła i taki trochę Fallout na wesoło, jak będzie humor i dobry scenariusz to czemu nie :)

 

Widzieliście to? Wzięło się właściwie nie wiadomo skąd, a imho wygląda super.

 

Coś tam było słychać, za to teraz wiadomo, że to bardzo dobra mała gierka :)

 

Wczoraj oglądałem o nie z Ruczaju:

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te ostatnie nieciekawe produkcje, to ci co robią pre-ordery to nieźle po dupie dostają :E Ciekawe czy jakieś lekcje z tego wyciągają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywka z The Outer Worlds:

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywka z The Outer Worlds:

Ta gra wygląda jak fallout a czy będzie dobre no cóż zobaczymy.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest przykre

Ich kasa to fakt, ale kupują kupa.gif w złotym papierku za grube pieniądze i myślą że to czekoladki, tak ich w kuku robię dzisiejsi wydawcy i devloperzy, oczywiście nie wszyscy, także:

comment_pv2P4ia8EQrlnaY0Q8Y9EACik8GWSW5M.jpg

Oraz:

1osu0y.jpg

:D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem ostatnio preordery i jestem z nich zadowolony, szykują się następne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem ostatnio preordery i jestem z nich zadowolony, szykują się następne :)

Ja też robiłem na muzykę, ale mogłem w przeciwieństwie do Ciebie posłuchać całej płyty wcześniej na youtube, bandcamp lub soundcloud, mogłeś pograć w całą grę legalnie nie kupując jej?, ja z muzyką mogę tak robić zanim album trafi na półkę w postaci CD. :) Aha ostatnio dałem kumplowi soundrack oryginalny na CD, bo mi się nie podobał, bo mogę, ja go kupiłem i mogę robić co mi się z nim podoba, nie ma jakiś eaulów i FCKDRM, ja jestem WŁAŚCICIELEM całej swojej muzyki na fizycznych nośnikach, a sam dostanę kasetę w zamian której nie mam. Bo on może mi to tak po prostu dać.

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę bezpośredni sprawdzić na platformie i w razie czego zrobić zwrot, przetestować wersje próbne, mogę zapoznać się z opiniami graczy i branży, poczytać recenzje na steamie i forach, pooglądać streamingi, czy inne serwisy video ¯\_(ツ)_/¯

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem ostatnio preordery i jestem z nich zadowolony, szykują się następne :)

Tylko po co? Mam grę w dokładnie tym samym momencie co Ty, a jedyne co mogę stracić to jakieś gówno-pierdoły zrobione na kolanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak znajdę niską cenę, a gra wiem, że ma aspekty, które mnie przyciągną to po co mam czekać? Odpuszczam ryzykowne tytuły i nie muszę później robić z siebie męczennika na forach :)

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee... Poczekam 2 dni na opinie i wpadka ominięta? :hmm:

Ale powiedzmy, że u Ciebie to działa bo Ty bardzo mało gier kupujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czasem nie trzeba czekać, bo jest możliwość sprawdzania przed premierą np. gry od EA, w wczesnym dostępie, są ludzie już posiadający przedpremierowe wersje i dzielący się opiniami, bez obrazy ale aby wdepnąć w taką minę jak F76, czy BF5 to zwyczajnie trzeba chcieć.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czasem nie trzeba czekać, bo jest możliwość sprawdzania przed premierą np. gry od EA, w wczesnym dostępie, są ludzie już posiadający przedpremierowe wersje i dzielący się opiniami, bez obrazy ale aby wdepnąć w taką minie jak F76, czy BF5 to zwyczajnie trzeba chcieć.

Wczesny dostęp jest dodatkowo płatny, więc ten argument jest inwalidą

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawia po co sklepy dają opcję zawrotu jak gracze z tego nie chcą korzystać :) Drugą sprawą wczesny dostęp podlega ocenie branży i społeczności, więc można sporo poczytać przed zakupem, a nie czekaj... lepiej stękać po forach ¯\_(ツ)_/¯

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w sprawdzonych miejscach osoby którym ufam piszą, że gra to chłam to po co mam marnować czas na kupowanie i zwracanie? :hmm:

 

Nie każda gra ma early access. A dziennikarzynom co raz częściej nie ufam bo ich oceny nie pokrywają się z prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kto wtedy kupuje i zwraca? Wiedziałem, że F76 czy jak mu tam to chłam, więc całkowicie odpuszczam cokolwiek z nim, po co taką grą mam w ogóle zawracać sobie głowę? Wielkie miny były wręcz otagowane przez świat jak M3, NMS, F76, BF5. Śmieszy mnie bzdura jak ktoś kupuje sobie taką M3 gdzie wszystkie znaki na niebie mówią o katastrofie, a potem mówi, że prordery są winne całemu złu. Przy prorderach wystarczy zachować zdrowy rozsądek i ostrożność, a wtedy można mieć udane zakupy.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi remaster Blooda 1 z 1997 roku, więcej tutaj thumbup.gifA nie jakieś popierdółki, na to czekam, mam nadzieję że będzie dobre, mroczne i złe, mam nadzieję że Caleb nadal będzie sypał swoimi tekstami. bigsmile.gif

 

https://www.youtube.com/watch?v=mjsSYGlxzzY

 

 

Tu dla przypomnienia, jak by ktoś nie widział co to za gra, brudna, szara i brutalna.

 

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10.12.1993 wyszedł Doom. :P

Wiem, grałem w niego niewiele później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem gdzie to napisać wiec daje tutaj :) posiadam F1 2018 na PC zacząłem grać w na padzie lecz dość ciężko się kieruje... próbowałem w opcjach grach ale nic to nie daje... czy jakoś można zmienić czułość gałki od pada? są do tego jakieś programy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do osób które grały bądź grają w Xenoverse 2 i używają jakiegoś moda na muzykę z anime które działają. Proszę o jakieś informacje skąd i jak zainstalować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem gdzie to napisać wiec daje tutaj :) posiadam F1 2018 na PC zacząłem grać w na padzie lecz dość ciężko się kieruje... próbowałem w opcjach grach ale nic to nie daje... czy jakoś można zmienić czułość gałki od pada? są do tego jakieś programy ?

 

Przecież w opcjach gry są ustawienia pada. Ma być bardziej czy mniej czuły? Ja w 2012 miałem martwą strefę na 20%, czułość na 15% i wygładzanie na 50%. A w 2016 już tylko na kółku gram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Startup DEUS postanowił zawalczyć o serca miłośników technologii wirtualnej rzeczywistości. Ta rosyjska firma przygotowała gogle VR, które wyróżnią się na tle konkurencji przede wszystkim wysoką rozdzielczością. Pierwszy pokaz deweloperskiego modelu Odin Pre odbędzie się w styczniu podczas targów CES w Las Vegas, a miesiąc później sprzęt trafi do pierwszych klientów zainteresowanych tym urządzeniem.

 

:lol2:

Daj jakieś info jak już coś cytujesz, a nie wrzucasz takie bezpańskie "kopiuj-wklej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Rebel Moon część 2 sporo lepsza niż część pierwsza. Na początku trochę gadania i luzu a później zaczyna się akcja i uczta dla oka. Gdyby z pierwszej części wyciąć castingi do ekipy, fruwanie na kurczaku i inne pierdy i zastąpić je dłuższymi retrospekcjami które były przy stole w dwójce miało by to więcej sensu i zamiast 2 x 2h mógłby wyjść dobry film 3h. Mogli też zastąpić zboże jakimś rzadkim minerałem pożądanym przez wojsko np do napędzania tych dużych dział. Po obejrzeniu obu części P1 - 4/10, P2 - 6,5/10. Teraz szczerze czekam na część trzecią.
    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...