Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jak to w lipcu już ma być i to po obsuwie bo w maju miało ruszyć.

Ta podobno od lipca ruszy na kablach od orange :E net + TV od tmobile. Więc nic to nie zmieni, po prostu kolejny operator na tych samych kablach.

 

Tej radiówki to jak pisałem jeszcze nawet nie testują w Polsce. A same testy są jeszcze na dość wczesnym etapie.

 

Ten virtual fiber, czyli bezprzewodowy światłowód ma działać w ten sposób, że na osiedle domków etc., będzie podciągnięta jedna wiązka mocnego światłowodu i postawiony nadajnik bezprzewodowy o wysokiej wydajności, który następnie będzie wysyłał neta do okolicznych domów. Pozwoli to ograniczyć koszty instalacji, bo nie trzeba będzie ciągnąć kabla do każdego domu.

Ale to będzie działało w bardzo ograniczonym obszarze bo ma to słaby zasięg i jak już kiedyś w przyszłości zaczną to wprowadzać na rynek konsumencki to na pierwszy rzut załapią się tylko spore osiedla gdzie jest dużo potencjalnych klientów. Ogólnie ta sieć to jeszcze dość odległa przyszłość i tylko na wybranych przez operatora obszarach.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle do wakacji i światłowodu, który muszą u mnie najpierw położyć oczywiście.

Jak będą kłaść w takim tempie jak u mnie to może być nieciekawie i mowa o mieście wink.gif

 

Infolinia - tak zaczęliśmy inwestycje na pana osiedlu, ale nie powiem kiedy dokładnie się zakończy może to być pół roku, a może i dwa lata szczerbaty.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie muszą się wyrobić do września, bo im fundusze z unii przepadną :D a zaczynają kłaść w lipcu, by w sierpniu można było podpinać.

 

(ale i tak im się przesunęło, bo według planów już powinienem ten światłowód mieć xD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo kurde u mnie nie jest tak złe ja to żyje jak król

 

hguy8vo8wn3j.jpg

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie cały czas 150 Mbit od UPC jakoś styka. Fakt, że nowe kobyły po 80GB ściąga się długo, ale ile ja takich mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie cały czas 150 Mbit od UPC jakoś styka. Fakt, że nowe kobyły po 80GB ściąga się długo, ale ile ja takich mam...

Ja mam 100 Mbit i też daję radę, też takich kobył praktycznie nie mam, 50GB to jakieś półtorej godziny ściągania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile to tam miało tych graczy PC'towych odejść na konsole? 20 milionów? To jak tak czytam różne newsy po kilku dniach bez branżowego internetu to chyba będzie 20 milionów i jeden. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do tego filmowe 4k :E

Ciekawe, czy nowa generacja wreszcie z tym zerwie, to byłaby jakaś karta przetargowa.

 

Ale dopóki nie będzie sterowani myszą w każdej grze FPP/TPP, nie biorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa generacja to będzie dopiero miała prawdziwe 4K i to też nie w każdej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pc ogólnie się zaczyna opóźniać za konsolami. Zawsze było do przodu z rozdzielczością np ps3/xbox 360 ogarniało w porywach do 720p a ja na pc grałem sobie w 1080p. A teraz większość pctowców dalej siedzi na 1080p czy 1440p a konsole w porywach jak xbox one x ogarniają natywne 4k :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pc ogólnie się zaczyna opóźniać za konsolami. Zawsze było do przodu z rozdzielczością np ps3/xbox 360 ogarniało w porywach do 720p a ja na pc grałem sobie w 1080p. A teraz większość pctowców dalej siedzi na 1080p czy 1440p a konsole w porywach jak xbox one x ogarniają natywne 4k :E.

Zaczynałem od 320x200/640x480 na razie nie potrzebuje nic więcej niż 1080p do grania. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja zaczynałem od Herculesa :E, a dzisiaj siedzę na 4k.

 

Jak tv 4k są już za 1.5k to nic dziwnego.

A fhd to nie wiem czy jeszcze sprzedają.

W czasach ps3/xbox360 TV też były 1080p i to tanie, ale konsolki nie wyrabiały i grało się na takich TV czy monitorach 1080p w porywach w 720p.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem od Herculesa :E, a dzisiaj siedzę na 4k.

Moja karta wystarcza do 1080p bez problemu, ale kosztowała mniej niż Twoja i możesz sobie pozwolić na 4K, mi starcza to co mam, ale Twoja karta do 8K? ciekawe jak by to wyglądało? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O 8k możemy chwilowo pomarzyć, no ale niektóre starsze gierki można odpalić w 8k i w porywach 30fps :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O 8k możemy chwilowo pomarzyć, no ale niektóre starsze gierki można odpalić w 8k i w porywach 30fps :E

Widziałeś Wieśka 3 odpalonego w 8K i Battlefield V na Ultra, jest jeszcze Metro Exodus w 8K na extreme. :E Poczytaj specyfikacje kompa który to dźwiga. :E

RTX Titan SLI. :E

 

 

 

 

 

 

 

 

Gram we Wieśka 3 na uber/high szwagier patrzy i mówi "oglądasz Wiedźmina?" a ja mówię nie, że gram, a on reakcja. :o:E

 

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trochę odbiegamy od konsol i zmian rozdzielczości, ale co tam.

 

Ten materiał ostatnio zainspirował Azgana z forum aby się pobawić skalowaniem z 8k.

 

https://www.youtube.com/watch?v=LnjdWcnPWtE

 

Ja sam też kapkę się bawiłem skalowaniem 8k na 4k monitor, obraz żyleta i nie potrzebuję żadnego rozmydlającego AA. Po prostu przyszłość :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że przyszłość , mi tam wystarczy HBOA+ i AAx16, pamiętam jak się jarałem Q3 Arena odpalonym ze wszystkim na maksa w 1024x768. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem 3d w 800x600 też piknie wyglądał. Kiedyś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Duke Nukem 3d w 800x600 też piknie wyglądał. Kiedyś :D

Quake 1 na GlideGL w 640x480 moja pierwsza gra 3D na pierwszej karcie obsługującej 3D, też robiło. :D:E

 

Pograłem trochę w Wieśka 1, ale on wygląda archaicznie do Wieśka 3. :E

 

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze będziecie wrzucać te bzdury?

To nie żadne denuvo wpływa na wydajność tylko lenistwo twórców albo anomalie na kompie.

Tylko że ten test zrobił sam Capcom nie na turbo kompie, Denuvo to rak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przecież ten filmik to bzdura. Wpiszcie sobie na youtube Resident Evil 2 FX 8350

i zobaczcie jak to działa na tym procku i porównajcie do tego filmiku :E

 

Gościo ma coś konkret z kompem pokaszanione jak na ustawieniach low-high na fx@4Ghz + RX 570 w mało wymagających scenach łapie po ~40fps :E gdzie w tych scenach powinien mieć ładnie ponad 60fps

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pc ogólnie się zaczyna opóźniać za konsolami. Zawsze było do przodu z rozdzielczością np ps3/xbox 360 ogarniało w porywach do 720p a ja na pc grałem sobie w 1080p. A teraz większość pctowców dalej siedzi na 1080p czy 1440p a konsole w porywach jak xbox one x ogarniają natywne 4k :E.

Znaczy nie oszukujmy się ale 4k nie jest standardem ani na PC ani na konsolach.

XOX ogarniający 4k w 2 grach versus PC z setką gier w 4k dla 5 osób. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...