Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Ogrywam Mutant: Year Zero z Epica, kawał dobrej produkcji. Całość niezbyt rozbudowana, ale specjalnie nie zwraca się na to uwagi, gameplay nadal jest soczysty. Świetna, gęsta atmosfera, bardzo dobra muzyka.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się bardzo przyjemnie się w to gra i widoczki również całkiem wpadają w oko.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten groteskowy świat i klimat da się znieść?

A może wcale nie jest taki groteskowy? Jak to wygląda od strony tła fabularnego i charakteru postaci?

Tak, wiem, że to turówka :E Tak, wiem, jakie groteskowe i bez sensu są Hirołsy albo King's Bounty.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest taki groteskowy. Trójka głównych bohaterów wypada przyzwoicie, takie też są dialogi - dobrze się tego słucha. Recenzji za wiele nie czytałem, nie wiem jak to dalej wygląda, ale specjalnie rozbudowanej fabuły bym się nie spodziewał. Proponuję ściągnąć i sprawdzić, gra dużo nie waży. Chyba, że należysz do ludzi, którzy z przyczyn dla mnie niezrozumiałych strzelili focha na Epic. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tą grę kupiłem kilka miesięcy temu jak była w humble i klimacik mi też bardzo się podobał, no i właśnie fajne postacie oraz dialogi z jajem. Gra jeśli chodzi o mechanikę jest dość prosta, ale jakoś nie przeszkadza to, bo przyjemnie się walczy no i jako całość nadrabia właśnie ciekawym klimatem.

 

Dla mnie jedna z ciekawszych gier do ogrania z przełomu 2018/2019

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Epica tykać mi sie nie chce z różnych przyczyn, choćby z lenistwa i niechęci do pierdyliona kont.

Pewnie szybko stanieje, to kiedyś ogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten groteskowy świat i klimat da się znieść?

A może wcale nie jest taki groteskowy? Jak to wygląda od strony tła fabularnego i charakteru postaci?

Tak, wiem, że to turówka :E Tak, wiem, jakie groteskowe i bez sensu są Hirołsy albo King's Bounty.

 

Jak nie przeszkadza Ci świat w Rage 2, to tu na pewno nie jest tak głupkowato i groteskowo, gra świetna, jeśli lubisz xcom to obowiązkowa pozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie szybko stanieje, to kiedyś ogram.

Myślę, że za darmo to uczciwa cena. :E Stanieje raczej szybko, mocno niszowa produkcja bez multi. Już teraz na Allegro klucze latają po 50 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No Epica tykać mi sie nie chce z różnych przyczyn, choćby z lenistwa i niechęci do pierdyliona kont.

Pewnie szybko stanieje, to kiedyś ogram.

 

Myslę podobnie lecz jednak dodaje darmowe gry do biblioteki epic,, chociaż za nim w nie pogram to pewnie wszędzie będą już za darmo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam cichej myszki. Natec Genesis G66 się nada?

Jest zajebista.

Bezklikowa.

Najcichsza mysz, jaką miałem (a szukałem długo!).

Można grać w pokoju, w którym ktoś śpi. ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead: Final Season skończone. Czuć było tutaj ducha jedynki, bardzo dobry sezon i świetne zakończenie historii Clementine, dokładnie coś takiego chciałem, chociaż były w pewnym wiadomym momencie wątpliwości.. ;) Trzeci sezon dla mnie nie istnieje, słaby filler, który nie ma większego wpływu na nic. Jako całość oceniam 1, 2 i 4. Dorosły chłop a oko się zeszkliło kilka razy ;) Tak dobre, że po chyba 6 latach zabrałem się ponownie za 1 sezon, drugi już zresztą też kupiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że za darmo to uczciwa cena. :E Stanieje raczej szybko, mocno niszowa produkcja bez multi. Już teraz na Allegro klucze latają po 50 zł.

Na bazarku Łowców można poniżej 40 zł kupić, jeszcze klucze z Bundle latają. A jak ktoś chce sprawdzić za darmo, ale ma coś do Epica, to na Steamie jest demo.

 

Jeśli chodzi o groteskę - poza wyglądem naszej ekipy jest to standardowe, poważne postapo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jest zajebista.

Bezklikowa.

Najcichsza mysz, jaką miałem (a szukałem długo!).

Można grać w pokoju, w którym ktoś śpi. ;)

 

Serio jest bezklikowa? bo szukam własnie cichej myszki.. Mam obecnie Logitech G102 ale troszke jest głosna jak przyciskam i to denerwuje.

 

http://forum.pclab.pl/topic/1170623-BEZG%C5%81O%C5%9ANA-bezklikowa-mysz-na-noc-jaka/page__gopid__15601360entry15601360 podpiąłem twoj wątek.. Może tam coś doradzą inni użytkownicy.. Bo chętnie bym zakupił inną myszkę.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.pclab.p...entry15601360 podpiąłem twoj wątek.. Może tam coś doradzą inni użytkownicy.. Bo chętnie bym zakupił inną myszkę.

thumbup.gif

 

Serio.

Bezklikowa (minimalanie).

Nie musisz szukać. Ja przeszukałem z Chuckiem Norisem cały internet 2x ;)

Potwierdzam poprzedni wywód. MYSZ Natec GENESIS G66 (ok. 50 zł) w zestawie z KLAWIATURĄ Natec GENESIS RX22 (ok. 100 zł).

I mysz i klawiatura naprawdę ciche z możliwością gry nocą przy śpiącym.

W zwykłym gwarze codziennym, biurze, za dnia - zupełnie niesłyszalne!

"Będzie Pan zadowolony!" :)

 

Polecam.

 

Wada = trwałość. :(

 

Po 3 latach zaczęły szwankować, ale i na 2, 3 lata WARTO!

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

JeRRy_F3D Dzięki :):thumbup: Odpowiedziałem we właściwym wątku :)

 

Mysle czy tez warto tę klawiaturę Natec Genesis RX22? Bo obecnie mam Logitech K280e - lubie minimalistyczne klawiatury ale przydałoby się podswietlanie :) .. EDIT: ee jednak troszke za duża :) .. ale myszke biorę..

 

Dzięki JeRRy_F3D raz jeszcze bo tyle czasu szukałem bezgłośnej myszki!

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Główny producent Dragon Age 4 opuścił studio :E

 

Główny producent BioWare. Nie dziwie sie.. NIe wytrzymał. I tak długo dał radę z EA. Szkoda mi BioWare to jedna z lepszych firm swego czasu. Cóż chyba ni doczekamy się dalszych przygód Sheparda lub innej podobnej gry .. Bo jakoś inne firmy nie chcą robić takich RPG :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest taki groteskowy. Trójka głównych bohaterów wypada przyzwoicie, takie też są dialogi - dobrze się tego słucha. Recenzji za wiele nie czytałem, nie wiem jak to dalej wygląda, ale specjalnie rozbudowanej fabuły bym się nie spodziewał. Proponuję ściągnąć i sprawdzić, gra dużo nie waży. Chyba, że należysz do ludzi, którzy z przyczyn dla mnie niezrozumiałych strzelili focha na Epic. ;)

Lekki spoiler, bohaterów później jest więcej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główny producent BioWare. Nie dziwie sie.. NIe wytrzymał. I tak długo dał radę z EA. Szkoda mi BioWare to jedna z lepszych firm swego czasu. Cóż chyba ni doczekamy się dalszych przygód Sheparda lub innej podobnej gry .. Bo jakoś inne firmy nie chcą robić takich RPG :(

Patrząc na Inkwizycję, Androbiedę i Anthem to ja się modlę żebyśmy już nic nie dostali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DA4 raczej jeszcze wyrzygają. Miejmy nadzieję, że po tym kurtyna opadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nieuchronne. Zwłaszcza jeśli będzie takim sukcesem, jak ich ostatnie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Mam nadzieje ze zmienia pracownicy firmę i zrobia cos na wzór doskonałej trylogii Mass effect i Dragon Age. Bo EA ich po prostu zniszczyła.

 

Bo nie ukrywam że do dzisiaj tylko BioWare zrobił najlepszą grę w uniwersum STar Wars czyli The Old republic 1. Zrobili Mass Effecta która do dziś nie ma konkurencji w swoim gatunku.. Zrobili przecież jeszcze Baldur Gate`y. No ale to dawne czasy.

 

Strasznie mi brakuje gier w stylu Mass Effect. Czemu żaden producent nie wezmie się za tworzenie podobnej gry? :/ Czy może jednak jest coś w planach, wie ktoś moze?

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że zrobili tylko Ci ludzie już tam nie pracują. Hudson wrócił robić Anthem i nic z tego nie wyszło.

 

Spadek formy widać już od DA2. Czyli ten rak ich toczy już od ilu? 9 lat? Przewinęło się tam różnych ludzi i nic z tego pozytywnego nie wyniknęło - ta firma jest martwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mi brakuje gier w stylu Mass Effect. Czemu żaden producent nie wezmie się za tworzenie podobnej gry? :/

Może CDPR kiedyś tam, jak juz skończą z Gerwantem i trylogią 2077/2088/2099 :E

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Fajnie, że zrobili tylko Ci ludzie już tam nie pracują. Hudson wrócił robić Anthem i nic z tego nie wyszło.

 

Spadek formy widać już od DA2. Czyli ten rak ich toczy już od ilu? 9 lat? Przewinęło się tam różnych ludzi i nic z tego pozytywnego nie wyniknęło - ta firma jest martwa.

 

Przestań pisać bzdury. Bo po roku po wyjściu DA 2 wyszedł świetny Mass Effect 3 ze świetnymi dodatkami DLC. Może i zakończenie było takie średnie ale 99% contentu gry było na wysokim poziomie. A w 2014r wyszła gra roku Dragon Age Inkwizycja.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

DA2 było średnie przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...