Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Powtórzę bo zginęło. :(

 

Ubi generalnie ma w tym roku jeszcze coś wypuścić poza Ghost Recon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie. Miało być Skull&Bones ale z tego co kojarzę przesunęli na 2020.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

W sumie nie przepadam za MMO ale hm pograłbym w WoW Classic.. Kiedys grałem dawno temu i było ciekawe ... Szkoda ze wymaga abonamentu.. Nie ma jakiegoś darmowego miesiąca u blizzarda? Wie ktoś coś? Szkoda, że tej gry nie ma na konsolach

 

Rise of Industry - grał ktoś w to może? lubie takie gry i hm nie wiem czy warto :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma triala dla wow classic, ale dla pewności musiałbyś sprawdzić na nowym koncie.

 

I tak nie jest tak źle z tym classic nie musisz kupować nawet gry wystarczy abonament ~12euro i grasz przez cały miesiąc. Na konsolach to musiałbyś grać na 3 padach naraz i jeszcze czwarty byłby potrzebny do macr :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Negative Atmosphere" KLIK wygląda jak kopia Dead Space, nie widzę przeciwwskazań :) Dead Space 1 i 2 dobrze wspominam, szczególnie wyższe poziomy trudności, taki ma być survial horror.

 

Ostatnio dobrze bawiłem się z The Evil Within [dwójka (2017) to prosta strzelanka w porównaniu do jedynki (2014)], nieźle podnosi ciśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Heh racja co do grania w wow na konsoli... pamietam że podobała mi sie ta 1 kraina gdzie zaczynaliśmy gre rasą ludzi.. taka przyjemna muzyczka w tle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh racja co do grania w wow na konsoli... pamietam że podobała mi sie ta 1 kraina gdzie zaczynaliśmy gre rasą ludzi.. taka przyjemna muzyczka w tle

Elwynn Forest. Też mi się podoba, mimo że dłużej w Wowa grałem po stronie Hordy. Teraz w Classica gram niebieskimi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pfff... ale nie gejmingowy. Chyba, że dla konsolowca :E

Znowu PC Master Race górą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na steam darmowy weeknd z Kingdom Come Deliverance oraz do kupienia 50% taniej, ale sobie sprawdzę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyranny nawet spoko, gram żołnierzem z wielkim mieczem oburęcznym, przypominającą moja dawną postać z papierowego D&D. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem Mutant: Year Zero, bardzo dobra produkcja. Nie tak rozbudowana jak XCOM'y, ale niewiele mniej satysfakcjonująca. Historia wydawała się mieć początkowo większy potencjał, zabrakło ostatnich szlifów, zwłaszcza w końcówce. Solidny gameplay z dużą dawką stealth, sporo całkiem sensownego zbieractwa, przyjemny klimat. Spokojnie można celować tutaj w kontynuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EPIC Metro:E 209zł, Control 209zł

 

MS potrzymaj mi piwo

Metro:E 4zł, Gears5 8zł :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EPIC Metro:E 209zł, Control 209zł

 

MS potrzymaj mi piwo

Metro:E 4zł, Gears5 8zł :E

A na steam nie ma. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na steam nie ma. :E

MS potrzymaj piwo i pyk G5 na sztimie :lol2:

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS potrzymaj piwo i pyk G5 na sztimie :lol2:

Grałem w Gears of War 1 chwilę, ale to nie dla mnie gra. :E w FC Primal się przynajmniej bawię, jestem jak dziewczynka z zapałkami, podpalone strzały i mam największy fun jak się niemilcy oraz otoczenie jara. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wziąłem abo uplay i nic.

Ja sobię Primala kupiłem na wyprzedaży na uplay za 22zł jakąś wersję apex czy coś, jak w Far Cry Blood Dragon czułem lata 80 to tutaj czuć tą dawną faunę i florę oraz klimat epoki kamienia łupanego i ognia, w tej grze ogień to największa siła, żadne tam lasery bajery, mega pukawki tylko ogień. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam platformówkę Inside - była (albo nadal jest) darmowa na Epic. Fajny klimat, takie dużo lepsze Limbo i gorsze Little Nightmares

Edytowane przez GS01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Little Nightmares naprawdę aż tak dobre? Że aż lepsze od Inside? W sieci chyba nei było jakiegoś super przyjęcia, a teraz co jakiś czas widzę pochwały. Wersja kompletna nadal droga, ale kiedyś stanieje... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Moim zdaniem wyraźnie słabsze zarówno od Limbo, jak i Inside.

Grałem co prawda w wersję podstawową, ale po jej ukończeniu nawet nie mam ochoty na dodatki.

Wersję kompletną można wyrwać poniżej 30 zł (klucz na bazarze poniżej 10 zł plus przepustka na Steamie za 20 zł - jest akurat promocja na grę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to na 1 miejscu Limbo, pierwsza taka gra... Później Inside, a na końcu Little które jest połączeniem dwóch ww gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zagadki w Inside nie sprawiały żadnych problemów i robiło się je w zasadzie z marszu. Jedyną trudnością jaką miałem to, że czegoś nie dostrzegłem (oo można tam pójść), zaś Limbo wymagało (zwłaszcza tak od 2/3 gry) już pogłówkowania, czasem kilka sekund, ale jednak. Inside jest jednak zdecydowanie dojrzalsze - narracyjnie (zamiast dziwnego świata posklejanego z odrębnych lokacji - mamy za to ponurą anty-utopijną rzeczywistość, pole do własnej interpretacji jest spore) oraz technologicznie (wciąż platformówka 2D ale zaprezentowana grafiką 3D), pojawia się też kontekstowa ambientowa muzyka podkręcająca niepokojący nastrój. Dla mnie świetna gra, krótka ale to jej zaleta - nie ma tutaj potencjału gameplayowego na dłuższą grę. Na jeden wieczór idealna, zapada w pamięć bardziej niż kolejny Assassyn na 40h gameplayu.

Edytowane przez Ard'aenye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna recenzja mało znanej gry może podbić sprzedaż na listę bestsellerów Steam :E .

Gdybym lubił taki gry to kupiłbym od razu tego Underrail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu Panowie. Wg mnie Little Nightmares z wszystkimi DLC miażdży klimatem, immersją oraz oprawą audiowizualną, Inside i Limbo razem wzięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...