Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Że żadnych to nie byłbym taki pewien, to zależy tylko od twórców gier. Liczę np. na rocstara z GTA VI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że żadnych to nie byłbym taki pewien, to zależy tylko od twórców gier. Liczę np. na rocstara z GTA VI.

Jakieś wyjątki pewnie się znajdą, ale skoro devi mogą jechać po linii najmniejszego oporu jeśli chodzi o projektowanie rozgrywki i nadal sporo zarabiają, to po co mają coś zmieniać? Nadal będą exy z "cinematic experience" i nudne pseudosandboxy z otwartym światem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Star Citizen darmowy tydzień, ale statki po 45 $ :E

 

Nie bzdurz jak nie wiesz o czym piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle Pasat z salonu kosztuje pewnie z 15k zielonych, a tu statek kosmiczny za 45$ i narzekanie. Cebuli z Polski nie dogodzisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle Pasat z salonu kosztuje pewnie z 15k zielonych, a tu statek kosmiczny za 45$ i narzekanie. Cebuli z Polski nie dogodzisz...

Pasatem pojeździsz, a statkiem nie polatasz po za "symulatorem" co innego jak mógłbym sobie prawdziwym statkiem polatać między Ziemią a Księżycem za 15k zielonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To są starter packi. (czyli pełna gra - po prostu sobie wybierasz początkowy statek)

W ramach free to play masz dostęp do 5 statków za free.

https://robertsspaceindustries.com/promotions/37-Free-Fly

 

Teraz już wiesz co sobie tym młoteczkiem możesz zrobić.

 

PS Serio nie rozumiesz że Zas sobie kpił?

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto w Polsce wydaje grę "Blacksad: Under the Skin"?

 

Będzie u nas w ogóle wydanie pudełkowe, bo na razie widzę tylko grę na Steam. O edycji EK nie wspominając ...

 

00_ate2.1280.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro BlizzCon. Jakieś nadzieje Blizzarda po ostatniej zapowiedzi Diablo na Smartphony? Liczę na pełnoprawne Diablo 4 albo remaster D2, ale coś czuję, że mogę się przeliczyć. :E Możliwe tez, że kolejną część Overwatcha zapowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro BlizzCon. Jakieś nadzieje Blizzarda po ostatniej zapowiedzi Diablo na Smartphony? Liczę na pełnoprawne Diablo 4 albo remaster D2, ale coś czuję, że mogę się przeliczyć. :E Możliwe tez, że kolejną część Overwatcha zapowiedzą.

Będzie burza, zapowiedzi swoją drogą, ale nawet Mitsubishi odeszło od sponsorowania mistrzostw w Hearstone po akcji z Blitzchungiem, nawet ostatnio trzech ważnych ludzi odeszło odpowiedzialnych za Hearstona i np. FPS w uniwersum StarCrafta. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź Diablo 4 i remaster Diablo 2 to prawie pewniak w tym roku. Ja tylko się obawiam, że zamiast święta gier Blizzarda dostaniemy zadymę bo Blizzard podjął ostatnio kilka decyzji które bardzo nie spodobały się ludziom i spora część jedzie tam z widłami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź Diablo 4 i remaster Diablo 2 to prawie pewniak w tym roku. Ja tylko się obawiam, że zamiast święta gier Blizzarda dostaniemy zadymę bo Blizzard podjął ostatnio kilka decyzji które bardzo nie spodobały się ludziom i spora część jedzie tam z widłami.

I bardzo dobrze, bo jeśli ujdzie im to na sucho, to dalej będą tak robić. I nie chodzi mi tutaj o Hongkong i całą tą otoczkę.

 

Activision Blizzard to leniwe korpo wydające produkty zrobione poprawnie, ale do bólu sztampowe i powtarzalne. Coś jak EA, tyle że do tej pory po Blizzardzie nikt nie jechał, bo miał mocny fanbase i silne marki, które nadal są uwielbiane przez ogromną ilość graczy, nawet jeśli są zaniedbane. Najlepiej widać to po Wowie. Battle for Azeroth był dodatkiem robionym po linii najmniejszego oporu, nastawionym na czysty zysk jak najniższym kosztem. W każdym elemencie gry widać było to, że Blizzard sztucznie chciał ograniczyć rozwój gracza i rozłożyć go w czasie, tak aby ten musiał kupować jak najwięcej czasu w abonamencie - ten zabieg jest znanym graczom Wowa jako "time gate". A to tylko jeden z wielu przykładów nieudolności projektantów i tego jak zmieniła się ta firma po połączeniu z Acti. Albo coś z tym zrobią i zaczną bardziej szanować graczy, którzy kupują ich gry, albo niech giną. Nawet nie będzie mi ich szkoda, bo obecny Blizzard to zło. Im więcej korporacji będzie obrywać za swoje brzydkie taktyki, tym lepsze gry będą wychodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie zagrywki każda firma powinna obrywać. Tu się z Tobą zgodzę. Ale teksty w stylu niech giną... Jestem fanem gier Blizzarda od czasów Amigi i The Lost Vikings. Z wieloma ich grami spędziłem mnóstwo czasu i mnie również boli to co stało się z tą firmą i jak obecnie wyglądają ich gry. Mam nadzieję że Diablo 4 będzie powrotem do tego co było w drugiej części. Chciałbym aby kolejny dodatek do WoW był jak Wrath of Lich King który dla mnie był ostatnim dodatkiem w którym Blizz się jeszcze starał. Fakt że firma której byłem fanem już nie istnieje od wielu lat ale dalej mam jakąś nadzieję że nawiążą do swoich największych hitów jeszcze raz. Dlatego nie życzę im źle. I nie wydaje mi się żeby bojkot Blizzconu miał wpłynąć na jakość gier przez nich wydawanych. Wg mnie to tylko zrujnuje dzień tym osobom które jadą tam cieszyć się grami w swoich ulubionych uniwersach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilzzard skończył się na Diablo 2.

 

O jaki ty się wygadany zrobiłeś.

Masz coś jeszcze do powiedzenia odnośnie Star Citizen? Jakoś ci się przegapiło odpowiedzieć na to co napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaki ty się wygadany zrobiłeś.

Masz coś jeszcze do powiedzenia odnośnie Star Citizen? Jakoś ci się przegapiło odpowiedzieć na to co napisałem.

Miałeś rację, lepiej Ci teraz to dobrze, to ja wracam do picia piwka i słuchania muzyki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwisa mi Blizz bo pomijając granie w D1 i D2 reszta czyli SC, WC i WoW była mi zawsze obojętna.

D3 PoE zjadło bez popicia, wydaliło i zakopało, a Overwatch i HotS to nie moja bajka.

 

Zazwyczaj nie śledzę BlizzConu bo niczego dobrego się po tej firmie już nie spodziewam ale w tym roku must watch. Mam nadzieję, że będzie jakaś piękna gównoburza. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś rację, lepiej Ci teraz to dobrze, to ja wracam do picia piwka i słuchania muzyki. :)

 

Po pierwsze - lepiej mi

Po drugie masz u mnie +100 za przyznanie się do błędu.

 

(a o piciu to mi nie mów - ten ostatni pasek to się musiałem moderatora pytać co napisałem :beerchug: )

 

--

 

Nie mogę się doczekać blizzcon - pierwszy który obejrzę na żywo

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zupełnie odwrotnie. Dla mnie PoE jest zbyt zagmatwane i ciężko jest się w tym odnaleźć. Drzewko umiejętności przeraża, tak samo jak ilość craftingu, zmian, których bez poradników w sieci się nie mógłbym ruszyć itd.

 

Poza tym brakuje klimatu Diablo, fabuły, w której historia w Diablo w całej trylogii została opowiedziana świetnie moim zdaniem. PoE znudziło mi się po kilku aktach. Natomiast w D3 gram od sumie niedawna, bo 3 tyg, ale codziennie (:E) i nie nudzi mnie wcale. Mógłby napisać, że się CHYBA trochę uzależniłem. :E Gra ma jakieś 7 lat jak się nie mylę, a wciąż ludzie grają. Za 10 dni startuje kolejny sezon - już 19 także ma się bardzo dobrze.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie, ale ten nowy steam mi się nie widzi, stary był dobry, teraz będę się pół roku przyzwyczajał. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak odpalić tego nowego steam? Ja ostatnimi czasy to nawet nie odpalam steam. Olewka jak jest możliwość to gry kupuję na innych platformach, gog, uplay, epic, xbox itd.

 

Edit. Dobra już wiem, po odpaleniu trzeba było trochę poczekać, aż się pojawi aktualizacja :E

 

Teraz zrestartowałem i OMG to wygląda prawie jak PClab po liftingu :lol2:

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...