Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, co trza zrobić by Mafia chodziła płynnie na win10? Niby ma te 60 klatek a tak jakby nie miała chodzi...

Na jakim procku? Ta gra bez dobrze taktowanego 4/8 będzie łapać stutter i wahania fps.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzą co robią. Chiny jak się wkurzą to kranik zakręcą bez wachania, a gracze na zachodzie jak to gracze. Poujadają i zapomną.

Ile ludzi już ma mokrona myśl o Diablo 4, gdzie jeszcze tydzień temu wklejali memy jaki to Blizz nie jest zły?

 

A w ogóle to Sterling - fuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem przypadkiem na filmik wspominający P.T. i jak przestraszyłem się samego filmu to postanowiłem poszukać tej gry. Okazało się że Polak zrobił ponoć dobrą kopię: https://arturlaczkowski.itch.io/ptemulation

Właśnie skończyłem pobierać i będę testował.

 

Dobra chyba wymiękam, poszło pierwsze alt + F4, to zdrowo przekracza moją strefę komfortu. Jutro zrobię drugie podejście.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko wygląda nowy Wasteland

 

https://www.youtube.com/watch?v=pzsozHTFNjc

 

EDIT: Fatalny ten gameplay, koleś zupełnie nie ogarnia - ten lepszy

----

 

Wooo, GameSpot ostro z Disco Elysium - https://www.gamespot.com/g00/reviews/disco-elysium-review-pure-dynamite/1900-6417354/?i10c.ua=1&i10c.encReferrer=&i10c.dv=1

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze którzy wykupili abonament w F76 walczą z tymi co nie wykupili i odwrotnie, dzieje się. :Elol2.gif

Odnoszę coraz większe wrażenie, że Fallout 76 to odpowiednio przygotowany, zakrojony na szeroką skalę eksperyment społeczny, który przygotowała Bethesda. W tym wszystkim jest jakiś ukryty przekaz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko wygląda nowy Wasteland

 

https://www.youtube.com/watch?v=pzsozHTFNjc

 

EDIT: Fatalny ten gameplay, koleś zupełnie nie ogarnia - ten lepszy

----

 

Wooo, GameSpot ostro z Disco Elysium - https://www.gamespot.com/g00/reviews/disco-elysium-review-pure-dynamite/1900-6417354/?i10c.ua=1&i10c.encReferrer=&i10c.dv=1

 

 

Mocno czekam na Wasteland 3. A gameplay fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki by w czwartek Microsoft na tej imprezie Xbox2019 pokazał wreszcie gameplay z AoE IV i ujawnił więcej informacji o samej grze (oby gra okazała się dobra bo brakuje mi dziś klasycznych RTSów), do tego pewnie pokażą coś więcej odnośnie Microsoft Flight Simulator - mocno innowacyjny projekt, jak dla mnie to może być przyszłość grania, coś pośredniego między tradycyjną grą na dysku, a streamingiem gier czyli dociąganie potrzebnych fragmentów gry (głównie tekstur) w czasie rzeczywistym. Takie podejście pozwoli tworzyć niezwykle wielkie gry gdzie nasze dyski aż tak tego nie odczują (oczywiście wymagane będzie stałe połączenie z siecią i dość szybkie łącze co niektórzy mogą uznać za minus - w każdym razie i tak wydaje mi się to sensowniejsze niż streaming gier).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech w listopadzie premiery gier nie brakuje ale w grudniu to bydzie bida z nydzą.Końcówka roku nie ciekawa się zapowiada na moją konsole Xbox One S. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie biedny miesiąc dla graczy, w grudniu kiedy są święta i czas na pogranie. Aczkolwiek jeśli o mnie chodzi to nadrabiam tytuły z przed kilku lat/miesiecy to mam w co grać i to dużo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech w listopadzie premiery gier nie brakuje ale w grudniu to bydzie bida z nydzą.Końcówka roku nie ciekawa się zapowiada na moją konsole Xbox One S. :E

 

Poczytaj CDA i zobacz w ile gier oni grają w miesiąc, nie ogarniesz pograć we wszystko co wychodzi w danym miesiącu, obejrzeć wszystkiego i posłuchać wszystkiego, jest tego za dużo. ;):E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tak nie narzekajcie, pewnie u każdego spora kupka wstydu gdzieś się tam kurzy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tak nie narzekajcie, pewnie u każdego spora kupka wstydu gdzieś się tam kurzy :lol2:

Ja nie narzekam mam w co grać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na XGP jest preloader.

 

O 21 startuje Inside Xbox, będę oglądał (live na mixerze i twitchu). Jestem ciekaw co to za "big announcement" będzie ze strony zielonego obozu. :E Ponoć ma być nowe IP od Rare i Obsidian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za niecałe 3 godziny premiera mega klasyka "Age of Empires II: Definitive Edition", kto jeszcze czeka? :E

 

 

Wszystkie języki świata oprócz polskiego. Fajne podejście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 21 startuje Inside Xbox, będę oglądał (live na mixerze i twitchu). Jestem ciekaw co to za "big announcement" będzie ze strony zielonego obozu. :E Ponoć ma być nowe IP od Rare i Obsidian.

Ja zobaczę, może obejrzę jak nie będę miał nic innego do roboty :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo: Reach na PC 3 grudnia :) Będzie grane!

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być też na YT, nawet na FB czy Twitterze.

 

Ja chyba obejrzę, może być ciekawie. Mam nadzieję na jakieś nowe, fajne projekty. Zobaczymy.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć ma być nowe IP od Rare i Obsidian.

To nowe IP od Obsydianu to prawdopodobnie projekt, nad którym pracowali jeszcze przed przejęciem, bliżej indyka niż nawet AA.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś sam. :E Czekam na zapowiedź od Gamescomu i od tamtej pory się nie doczekałem to może teraz będzie coś. :E

 

Stream:

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile to ma trwać? :E

 

Nie wiem czy wytrzymam ten poziom ekscytacji przez dłuższy czas :E

 

O, i nowe IP od Rare.

 

I dupy nie urwało :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...