Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Tego typu usługi mają sens tylko w formie abonamentowej. Ci w Google tego nie rozumieją :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim tego typu usługi powinny działać. ¯\_(ツ)_/¯

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

ale to chyba opinia jednej osoby. Poczekajmy na inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krytycznych opinii jest znacznie więcej. Wystarczy sobie poszukać pierwszych lepszych testów tego wynalazku w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej wymowne jest chyba to, że generalnie to jest cisza. :E

Kto o tym gada? Każdy jeden kanał na YT który choćby w 1/10 ma do czynienia z grami czy sprzętem powinien o tym naparzać... A nie naparza.

Gdzie te setki njusów nawet po Onetach i innych takich?

 

 

A z innej beczki to to całe Shenmue wyszło chyba, nie? Też przecież kultowy klasyk... I cisza. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego typu usługi mają sens tylko w formie abonamentowej. Ci w Google tego nie rozumieją :E

 

Bez abo to nie ma racji bytu to jaka to konkurencja? MS ma SONY za chwilę też będzie miało rozbudowanego PS+ o wydawcach takich jak EA czy UBI to nawet wspominać nie ma sensu :E.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A z innej beczki to to całe Shenmue wyszło chyba, nie? Też przecież kultowy klasyk... I cisza. :E

Można w to grac bez znajomości poprzednich części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obserwuje co będzie się działo w czarny piątek i na pewno sędzię szturm na przecenione konsole. :heu:

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z innej beczki to to całe Shenmue wyszło chyba, nie? Też przecież kultowy klasyk... I cisza. :E

Wyszło, ale nie wyszło, wyszedł przeciętniak. Nikt nie spodziewał się dobrej gry po gameplayach i wrażeniach darczyńców, to hype poleciał na ryj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie taki przeciętniak. 8.2 od userów na meta, 69 recki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yes! Dostałem inv. do GOG 2.0, połączyłem sobie 5 platform i wszystko mam w jednym miejscu. Super sprawa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yes! Dostałem inv. do GOG 2.0, połączyłem sobie 5 platform i wszystko mam w jednym miejscu. Super sprawa. :)

Dostałeś na maila czy jak? Zapisywałeś się do jakiegoś programu beta testerów? Sam z chęcią bym przetestował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajesz konta podając do każdego login i hasło i Gog automatycznie dodaje już cała bibliotekę z tych platform i grupuje na zainstalowane i wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś na maila czy jak? Zapisywałeś się do jakiegoś programu beta testerów? Sam z chęcią bym przetestował.

Na maila dostałem. Tak zapisałem się do programu na stronie GOGa.

 

No to teraz tylko czekać jak te dane gdzieś wypłyną.

Wolę jednak mieć każdą platformę oddzielnie.

Jak pisałem wyżej, GOG nie przechowuje danych do logowania i haseł:

 

https://support.gog.com/hc/pl/articles/212632109-Privacy-Policy

 

Równie dobrze można tak napisać o innych platformach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weeeee - Welcome to GOG GALAXY 2.0 closed beta

 

 

No to teraz tylko czekać jak te dane gdzieś wypłyną.

Wolę jednak mieć każdą platformę oddzielnie.

 

To tak nie działa - GOG nie dostaje twojego hasła, dokształć się trochę we własnym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weeeee - Welcome to GOG GALAXY 2.0 closed beta

 

Closed beta więc nie ma nawet czym sobie głowy zawracać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się naczekaliście, ja mam dostęp od lipca, a zgłaszałem się normalnie jak inni - nie brałem dostępu redakcyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie pamiętam czy się zapisywałem do tego programu, a maila nie sprawdzałem czy coś tam kiedyś nie przyszło.

 

Ale jakby nie było, dzięki uprzejmości kolegi z forum już mam zainstalowane. Nawet fajne to. Wszystkie gry w jednym miejscu, podaje czas przegrany i achievementy z gier steam etc. Potestuje sobie.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się naczekaliście, ja mam dostęp od lipca, a zgłaszałem się normalnie jak inni - nie brałem dostępu redakcyjnego.

 

A zapłacili chociaż za testowanie czy charytatywne te BetaTesty :E ? Jakaś gra przynajmniej powinna wpaść za free do biblioteki ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakby nie było, dzięki uprzejmości kolegi z forum już mam zainstalowane. Nawet fajne to. Wszystkie gry w jednym miejscu, podaje czas przegrany i achievementy z gier steam etc. Potestuje sobie.

Jak się dostać do tego?

VIP dostęp?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że wciąż wymaga instalację danej platformy (poza apką Xboxa - XGP). I oczywiście trzeba być zalogowanym do tych platform wcześniej. Jak odpaliłem coś z Origin... to odpalił się Origin tylko zminimalizowany. Przynajmniej nie widać reklam i ekranów startowych. ;)

 

A zapłacili chociaż za testowanie czy charytatywne te BetaTesty

XGP też masz w becie. :P

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się naczekaliście, ja mam dostęp od lipca, a zgłaszałem się normalnie jak inni - nie brałem dostępu redakcyjnego.

 

Ta, jak zobaczyłem maila to pierwsze co pomyślałem że to już otworzyli - dalej się bawią w closed...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że wciąż wymaga instalację danej platformy (poza apką Xboxa - XGP). I oczywiście trzeba być zalogowanym do tych platform wcześniej. Jak odpaliłem coś z Origin... to odpalił się Origin tylko zminimalizowany. Przynajmniej nie widać reklam i ekranów startowych. ;)

 

Nawet ciekawe rozwiązanie. Bez instalacji wybranej platformy raczej nie dałoby się tego zrealizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet ciekawe rozwiązanie. Bez instalacji wybranej platformy raczej nie dałoby się tego zrealizować.

 

Dałoby się, ale wymagałoby współpracy pomiędzy właścicielami każdej z tych platform, na co oczywiście sobie nie pozwolą. No chyba, że znajdzie się ktoś kto zaproponuje rozwiązanie, które nie wygeneruje nikomu strat, co więcej, najlepiej jakby przyniosło zyski, bo inaczej nikt nie poświęci na to środków.

 

Można przykładowo zrobić jeden ogólny sklep, w którym widzimy z jakiej platformy jest dana gra i komu za nią zapłacimy. Tylko że nadal problemem jest tutaj kwestia opłacalności, bo np. co z grami które znajdują się na kilku różnych platformach? A takich jest mnóstwo. Gracze mieliby podane na tacy najtańsze ceny, przez co właściciele platform musieliby ze sobą konkurować i robić promocje. Nikt na to nie pójdzie, a ciężko o jakiś sensowny pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...