Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet ciekawe rozwiązanie. Bez instalacji wybranej platformy raczej nie dałoby się tego zrealizować.

 

Dałoby się, ale wymagałoby współpracy pomiędzy właścicielami każdej z tych platform, na co oczywiście sobie nie pozwolą. No chyba, że znajdzie się ktoś kto zaproponuje rozwiązanie, które nie wygeneruje nikomu strat, co więcej, najlepiej jakby przyniosło zyski, bo inaczej nikt nie poświęci na to środków.

 

Można przykładowo zrobić jeden ogólny sklep, w którym widzimy z jakiej platformy jest dana gra i komu za nią zapłacimy. Tylko że nadal problemem jest tutaj kwestia opłacalności, bo np. co z grami które znajdują się na kilku różnych platformach? A takich jest mnóstwo. Gracze mieliby podane na tacy najtańsze ceny, przez co właściciele platform musieliby ze sobą konkurować i robić promocje. Nikt na to nie pójdzie, a ciężko o jakiś sensowny pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, jak zobaczyłem maila to pierwsze co pomyślałem że to już otworzyli - dalej się bawią w closed...

Mi tam się nie spieszy w końcu najważniejsze, aby na premierę klient był maksymalnie dopracowany.

 

Wczoraj dodałem tylko steam, dzisiaj dodam resztę moich kont.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z innej beczki to to całe Shenmue wyszło chyba, nie? Też przecież kultowy klasyk... I cisza. :E

 

Jest cisza bo gra jest specyficzna i zbiera mocno średniawe oceny

 

Shenmue III | The Story goes on - Launch Trailer

 

https://www.youtube.com/watch?v=xeME6jLvMOc

 

mimo to już robią przymiarki do czwartej części. Gra raczej dla fanów Dreamcasta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jak za czasów PS3, 80GB na dysku czy ileś tam no i oczywiście EGS. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem na recenzje Shenmue III i jestem zaskoczony bo redaktorzy co niektórzy pisali że gra będzie dobra a tu proszę średniak. :E

 

Szkoda że nie po polsku

Takiej to wygody ni ma panie musisz grać pa Angielsku. :E

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hed na Gryonline wypuścił reckę, śmieszna gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie podobno ukłon w stronę oryginalnych fanów. Taka piękna kontynuacja która byłaby świetna jakby wyszła ze 3 lata po 2 części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A w sumie nigdy nie grałem w Mad Maxa i w sumie ciekawie gra wygląda.. boje się bo to produkcja twórców just cause ale ponoć jest dużo lepsza od tej nudnej serii.. może dam jej szanse

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj, ja nie skończyłem, ale sama gra daję radę i wielu osobom się podoba ten typ rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem (w 60h jak się nie mylę), świetny klimat post-apo. Później może trochę nudzić zbieractwo złomu i zdobywanie obozów. Walka jest a'la Batman, moim zdaniem nieco gorzej wykonana, ale i tak fun miałem. Gra jest chyba w Origin Accessie.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Oki jak ogram Nioh to wezmę się za mad maxa.. mam go w ps plusie.. jeśli jest dużo eksploracji i zbieractwa to coś dla mnie.. mam nadzieje że dużo jest śmieci do zbierania .

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystałem z ofert czarnego piątku i kupiłem HItman 2,Gears 5 za jedyne 212,95 zł.Oczywiście oferta w Euro Agd.

 

W oby dwie gry nie grałem ale za taką cenę warto kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Gears 5 są w XGP, nie wiem po co to kupować. :E IMO gra na raz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystałem z ofert czarnego piątku i kupiłem HItman 2,Gears 5 za jedyne 212,95 zł.Oczywiście oferta w Euro Agd.

 

W oby dwie gry nie grałem ale za taką cenę warto kupić.

Gears 5 warto kupić tylko za 0 zł. MS co chwila daje jakieś promocje na XGP, teraz pakiet Ultimate na 3 miesiące za 4 zł, że naprawdę trzeba mieć coś nie tak pod kopułą, by tyle wydać na najnowsze Gyrosy.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem co zrobię bo grudzień nie ma ciekawych premier to prawdopodobnie nic nie kupie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 teraz są promo na Black Friday. Ja w końcu kupiłem za 79zeta Pająka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest robota ni mam pinidzy to jest szara rzeczywistość Polska.W czarny piątek kupuje albo nie a to zależy od mojego własnego rozrachunku czy to jest koniecznie mi potrzebne czy nie. :E

 

 

Pillars of Eternity 2: Deadfire miała być premiera w okresie świątecznym a tu dupa bida z nydzą. :E

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie nikt nie zrozumie. ~220pln za The Outer Worlds i ~120pln+ za Gears 5, gry które można ogrywać przez 3 miesiące za 4 zeta :E. A za kilka miesięcy jak pudła potanieją kupić do kolekcji za kilkadziesiąt pln, zamiast wydanych kilkuset :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie nikt nie zrozumie. ~220pln za The Outer Worlds i ~120pln+ za Gears 5, gry które można ogrywać przez 3 miesiące za 4 zeta :E. A za kilka miesięcy jak pudła potanieją kupić do kolekcji za kilkadziesiąt pln, zamiast wydanych kilkuset :E

Popatrz na jego posty, albo to jest troll albo koles ma cos centralnie nie tak z glowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na jego posty, albo to jest troll albo koles ma cos centralnie nie tak z glowa :)

Pillarsy 2 na PC są dosyć tanie, na cdceys kosztują 55zł nie wiem skąd on bierze takie sumy. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mozna bylo kupic Pillarsy 2 Deluxe Edition za niecale 30zl, dzisiaj kosztuja o 5zl wiecej :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko ograne nie mam żadnych zaległości w Black Friday tylko ewentualnie jakiś sprzęt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widzieliście, ja dopiero teraz zobaczyłem. W końcu wypłynęła końcowa recenzja Disco Elysium na golu. 9.5/10

 

"Disco Elysium to najambitniejsze RPG ostatnich lat"

 

Oceny na całym świecie od graczy i od recenzentów też bardzo wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No mówią że jako rpg bije na głowę nawet wiedźmina ..

 

Ja czekam na spolszczenie bo będzie do roku czasu lub dwóch..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...