Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko to jest rynek jednak w dużej części konserwatywny.

 

Zaraz polecą procenty. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest rynek jednak w dużej części konserwatywny.

 

 

O tym też napisałem...

Echhh nvm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I eko kanciak tego nie przełamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwadratowy, ścięty przez dużego drwala, ale podoba mi się ten truck. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieją się z kanciastych kształtów tesli przyrównując do starego Halo.

Nie tyle do starego Halo, co po prostu do wyglądu samego Warthoga. Czyli pojazdu, który jest małą wizytówką serii.

 

PS

Zobaczcie jakie małe cuda zamknięte w kostce:

https://arts-md.myshopify.com/collections/cubes

 

Wszystko wyprzedane :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zobaczcie jakie małe cuda zamknięte w kostce:

https://arts-md.myshopify.com/collections/cubes

 

Wszystko wyprzedane :E

 

Ile to kosztowało?

Może się mylę ale to trochę wygląda jak kawałki papieru w kostce. Wszystkie zdjęcia z przodu praktycznie.

 

Takie coś to jeszcze rozumiem: https://www.geek.com/games/first-of-8-limited-edition-street-fighter-dioramas-costs-90-1614753/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywa ktoś w coś na Steam Controller?

 

Właśnie jest kolejne promo na steam, za 5.5euro sprzedają te kontrolery

https://store.steampowered.com/app/353370/Steam_Controller/

 

Oczywiście wysyłka droższa niż kontroler, ale i tak całościowo 13.70euro to spoko cena. Brakowało mi takiego wynalazku do okazjonalnego grania w np. strategie i niektóre indyki nie obsługujące zwykłego pada, w takiej cenie po testuję.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakąś fajną strzelankę online na Xone polecacie?

remnant from the ashes

 

@ jakiego masz teraz pada? Strategie nie lepiej grać na m+k?

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby lepiej, ale nie zawsze mi się chce siedzieć przy klawie i myszce, czasami wolałbym się po prostu wygodnie rozwalić i grać. Dla tego chce spróbować tego pada. Do tego niektóre indory nie obsługują pada. A tutaj można podobno dość ciekawie emulować myszkę.

 

Padów to ja trochę mam, ale normalne nie nadają się do emulacji mychy i grania w np. strategie. 2 x x360, 2 x Ps4, 1 X One

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, ze strategie na PC mają inne UI od tych na konsoli? A poza tym czy ten pad nie działa tylko z apką Steam? Osobiście bym tego nie brał, ten od iksa mi pasuje w zupełności, a strategię czy FPS wolę grać na m+k. Z drugiej strony przy takiej zniżce trochę szkoda było by nie spróbować.

 

Edit: a jednak nie warto:

 

https://www.youtube.com/watch?v=PHw48v7IiRk

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywa ktoś w coś na Steam Controller?

 

Właśnie jest kolejne promo na steam, za 5.5euro sprzedają te kontrolery

https://store.steampowered.com/app/353370/Steam_Controller/

 

Oczywiście wysyłka droższa niż kontroler, ale i tak całościowo 13.70euro to spoko cena. Brakowało mi takiego wynalazku do okazjonalnego grania w np. strategie i niektóre indyki nie obsługujące zwykłego pada, w takiej cenie po testuję.

Idz pan w cholere, chcialem kupic a nawet nie zauwazylem ze promo jest teraz oczywiscie wyprzedane :heu:

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dopiero po napisaniu posta, zobaczyłem, że jest już dyskusja w temacie steam. Więc jak coś to lepiej tam kontynuować.

https://forum.pclab.pl/topic/1225717-Steam-Temat-G%C5%82%C3%B3wny-FAQ/page__st__760

 

Do strategii jednak raczej warto spróbować z tego co mówią w recenzjach. Zresztą zobaczymy za kilka dni masa ludzi kupiła te pady w tej cenie.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie po obejrzeniu na Netflixie "Druga Wojna w kolorze" przypomniałem CoD 2 z 2005 roku, jaka to była piękna gra, klimat WWII się z niej aż wylewa, to lądowanie w Normandii, klasyka, nadal u mnie 10/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie po obejrzeniu na Netflixie "Druga Wojna w kolorze" przypomniałem CoD 2 z 2005 roku, jaka to była piękna gra, klimat WWII się z niej aż wylewa, to lądowanie w Normandii, klasyka, nadal u mnie 10/10.

 

Może offtop, ale leżę w łóżku i niewiedziałem co oglądnąć, a tu obdamy co Pan poleca.

 

Ps

 

Może któryś z forumowiczów, jakby pad się nie spodobał, to sprzedałby za te 69 zł? Jak coś to pw.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja sobie po obejrzeniu na Netflixie "Druga Wojna w kolorze" przypomniałem CoD 2 z 2005 roku, jaka to była piękna gra, klimat WWII się z niej aż wylewa, to lądowanie w Normandii, klasyka, nadal u mnie 10/10.

 

Nic nie dorówna MEdal of Honor Allied Assault + ta muzyka .. ARcydzieło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie w miarę nowe gry z zamkniętym światem możecie polecić ? Nie chce też żeby była za długa , tak do 20 godzin. Gram na X One .

Już myślałem że znudziły mi się gry, co gra w którą próbowałem grać to nudziła mi się po jakimś czasie i okazało się że wszystkie były z otwartym światem ( Assasins Creed Origins, RDR 2 , Śródziemie Cień Wojny).

Dopiero ostatnio przeszedłem Resident Evil 2 remake i wkręciłem się bardzo. Długość rozgrywki też mnie satysfakcjonowała.

Dlatego doszedłem do wniosku że chyba nie lubię jak jest za dużo rzeczy do robienia, bo nie wiem za co się wziąć i w końcu nic mnie nie satysfakcjonuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, ze strategie na PC mają inne UI od tych na konsoli? A poza tym czy ten pad nie działa tylko z apką Steam? Osobiście bym tego nie brał, ten od iksa mi pasuje w zupełności, a strategię czy FPS wolę grać na m+k. Z drugiej strony przy takiej zniżce trochę szkoda było by nie spróbować.

 

Edit: a jednak nie warto:

 

Mają, ale ten pad może działać w trybie emulacji myszy i klawiatury. Wszystko dzięki panelom dotykowym - i to jest jego największa siła.

 

Ile osób tyle opinii. Jest też przecież cała masa pozytywnych głosów.

 

Ja przejrzałem choćby recenzje użytkowników na Steamie i to mi wystarczyło, aby dać temu kontrolerowi szansę. Problem jest taki, że to co jest największą siłą tego pada, czyli wspomniane panele dotykowe, są jednocześnie jego największa wadą. Bo przez to czasami to urządzenie może w niektórych tytułach radzić sobie gorzej, niż klasyczne konstrukcje. Ale to nie znaczy, że nie będzie działał. Tutaj próg wejścia jest zdecydowanie wyższy niż w takim padzie od PS4 czy choćby XO, bo jednak tego grania na gładzikach trzeba się po prostu nauczyć, bo to nie to samo 1:1 co gałka analogowa. I tutaj po opiniach ludzi widziałem jedną tendencję - jak się Steam Controllera "nauczysz", to go pokochasz. Jeśli się nie przełamiesz, to nigdy Ci się nie będzie wygodnie grało i wyląduje na półce szybko. Ja wydałem na ten kawałek plastiku 69 złotych i uważam, że są to pieniądze zdecydowanie dobrze zainwestowane. Pad jest ponoć bardzo wygodny i solidny, do tego jeśli chodzi o zakres konfiguracji na Steamie i ogólnie jego wszechstronność to chyba nie ma lepszej konstrukcji. W recenzjach często pada stwierdzenie, że SC to taki pomost pomiędzy klawiaturą i myszką, a normalnym padem. I ja to tak trochę odbieram. Bo kupiłem go z myślą o grach FPS i tutaj widzę potencjał, aby sterować w nich wygodniej i precyzyjniej na sprzęcie od Valve niż na typowych gałkach. Bo jak oglądam coś takiego, to mi się micha uśmiecha sama:

 

 

W takiej cenie ciężko byłoby znaleźć lepszego pada, to raz. Dwa, że za takie pieniądze to nawet sobie może kurz zbierać jeśli nie "siądzie". Albo można po prostu sprzedać i raczej stratny nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No ja obadam.. Najwyżej sprzedam i pozbieram do xboxowego controllera ;). Bo też uważam, że stratni nie będziemy przy sprzedaży. Tylko jak wówczas gwarancja? Jak ją oddać sprzedającemu?:P Chyba, że dostaniemy jakąś fakturkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie po obejrzeniu na Netflixie "Druga Wojna w kolorze" przypomniałem CoD 2 z 2005 roku, jaka to była piękna gra, klimat WWII się z niej aż wylewa, to lądowanie w Normandii, klasyka, nadal u mnie 10/10.

Zawsze to oglądam na National Geographic jak leci. Ogólnie bardzo lubię wszystkie dokumenty traktujące o WWII. I też świetnie wspominam drugą część CoD. Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry moment żeby pograć w Subnautica: Below Zero

Wyszedł mocny update z którym wiąże się coś ciekawego - to ostatni update w którym można pograć w tę wersję fabuły.

Cholernicy postanowili przepisać całą fabułę i następny będzie już z nową :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=BWOT-AMJuU8

 

PS Vulc, jak tam Subnautica idzie? :)

 

I taki tam filmik o tym jak Subnautica rozwijała się na przestrzeni lat -

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Vulc, jak tam Subnautica idzie? :)

 

I taki tam filmik o tym jak Subnautica rozwijała się na przestrzeni lat -

Idzie dobrze, batyskafem mogę schodzić już na 900 metrów, zlokalizowałem złoża prawie wszystkich ważniejszych surowców i oznaczyłem bojami, bo mapy w grze niestety nie ma. :E Dorobiłem się też na razie małej bazy wypadowej - jeden moduł mieszkalny i dok dla batyskafu. Zbieram powoli części to kombinezonu PRAWN i Cyklopa. Bardzo fajna produkcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo mapy w grze niestety nie ma. :E D

 

Cholera, zapomniałem Ci powiedzieć.

https://www.nexusmods.com/subnautica/mods/12

 

Więcej modów nie trzeba, ale ten to prawie must have. Ja rozumiem zamysł twórców, ale w tym przypadku nie zgadzam się z nimi.

 

Cyklop jest tak klimatyczny że omg - głębokość, silient mode i decoy (resztę upów później)

 

Moje stare Yeeelooow submarine, yeeeelow submarine ;)https://imgur.com/a/JYTGzhV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...