Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

Mi by wystarczył remaster Mafii :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedł refund Mechwarriora 5 na Epic - i tak mi go nie dadzą bo przegrałem 8h.

 

To do cholery nie jest normalne - prawie każdy ex na Epic jest totalnie niedorobiony. Dali kasę i epic zagwarantował zysk, to dev ma wywalone.

Ja serio byłem w stanie wybaczyć wiele tej grze, ale to w jakim stanie jest coop (dla mnie mocny "selling point") to jest jakieś nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi by wystarczył remaster Mafii :).

 

Zbyt stara gra żeby wystarczył Remaster dodanie textur lepszej jakości, wsparcia dla ekranów 16:9 nie wiele by tutaj zmieniło trzeba by zrobić wszystko od nowa cała geometria, modele, cieniowanie, oświetlenie, post-procesy ect. tutaj sensownie wyglądałby tylko Remake coś na miarę naszych czasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia 1 i tak bez remastera łyka bez popitki tego crapa pseudo -mafie 3.Ale dla mnie mafia 3 wogóle nie powstała,a to "coś" co zrobiono to był jakiś żart.

 

Ale tez bym zagrał w remaster jednej z mojej ulubionych gier na jakims nowym silniku,chocby jak zrobiono z Yakuza ,gdzie Kiwami 2 i Y6 wygladaja jak nex geny w porownaniu do 0 i Kiwami.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tez bym zagrał w remaster na jakims nowym silniku

 

To już by był Remake a nie Remaster ;). Mylą się Wam te pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu Xbox One S i Ps 3 to widać która konsola jest 7 czy z 8.Porównałem Porównałem obraz generowane przez obie konsole i na ps 3 wkładam płytę widzę wygenerowany obraz 720p a konsole Xbox One S ustawiłem wyświetlany obraz na 1080p to wtedy zauważyłem że podzespoły w konsolach mają duże znaczenie.

 

Może to komicznie napisałem ale zmierzam do tego że 9 generacja będzie naprawdę potężna.Parzę na specyfikacje Xbox Series X i widzę obsługę 8K to naprawdę robi wrażenie.Jak na razie gram na Xbox One S i też włączam rzadziej ale włączam ps 3.

 

Jak pamięć moja 25 letnia mnie nie myli to nie widziałem w sprzedaży gier Ps 3 tylko teraz jak chcę się grać to trzeba kupować gry używane i człowiek łaski nie robi bo jest mało gier nowych. ;)

 

 

 

Zastanawiam mnie też jak by Wiesiek 3 wyglądał na Ps 5 i Xbox Series X

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam mnie też jak by Wiesiek 3  wyglądał na Ps 5 i Xbox Series X

Tak samo jak na PC od kilku lat. szczerbaty.gif

 

Te konsole wcale nie będą takie potężne. Pod koniec 2020 ich specyfikacja nie będzie robiła już na nikim wrażenia. Po prostu nie będą takim niewypałem jak poprzednia generacja, gdzie już na samym początku niektórzy developerzy narzekali na małą moc obliczeniową, w szczególności słabe CPU (ach te mocarne Jaguary lol2.gif). Tu przynajmniej będą siedziały Ryżeny.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak na PC od kilku lat. szczerbaty.gif

 

Te konsole wcale nie będą takie potężne. Pod koniec 2020 ich specyfikacja nie będzie robiła już na nikim wrażenia. Po prostu nie będą takim niewypałem jak poprzednia generacja, gdzie już na samym początku niektórzy developerzy narzekali na małą moc obliczeniową, w szczególności słabe CPU (ach te mocarne Jaguary lol2.gif). Tu przynajmniej będą siedziały Ryżeny.

 

Ciekawe jak szybko zaczną się dusić przy 4K@30FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4k@30 to przy dobrej optymalizacji nawet Xbox X daję radę. Np. RDR2. 4k@30 to raczej będzie taki standard na next genie przy znacznie mocniejszym GPU od tego w Xbox X, ale tutaj też dochodzi kwestia RT i w jaki sposób będzie wykorzystywane na nowych konsolach, więc co niektórzy producenci gier być może dalej będą się bawić w szachownicę i dynamiczną rozdzielczość.

 

A co do przewidywanego specu to zgadzam się za rok już nie będzie robiło wrażenia. Po prostu mid-end GPU będzie w tej konsoli. Plusy za normalnego proca i SSD.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już teraz nie robi żadnego wrażenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o nowe konsole to bardziej jestem ciekaw czy technicznie będą bardziej przypominały PCta i przez to łatwiej będzie tworzyć gry multiplatformowe, a PCtowe porty z nowych konsol nie będą skopane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie? Nawet nie trzeba daleko się w czasie cofać. Najnowszy Detroit.

W sumie to do sporej ilości portów można mieć jakieś ale.

 

Ps4/X one to w sumie też architektura jak na PC, w next genie będzie podobnie.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem będzie normalnie czyli konsole 9 generacji będą miały lepsze podzespoły co przełoży się na grafika w grach która będzie wyglądała jeszcze lepiej.Ja mam Tv FULL HD i liczę na 1080p w 60 fps jak tego Sony i Microsoft nie zrobi to się ośmieszą.Nie wiem którą konsole kupie czas pokaże.

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Tak samo jak na PC od kilku lat. szczerbaty.gif

 

Te konsole wcale nie będą takie potężne. Pod koniec 2020 ich specyfikacja nie będzie robiła już na nikim wrażenia. Po prostu nie będą takim niewypałem jak poprzednia generacja, gdzie już na samym początku niektórzy developerzy narzekali na małą moc obliczeniową, w szczególności słabe CPU (ach te mocarne Jaguary lol2.gif). Tu przynajmniej będą siedziały Ryżeny.

 

A kto mówi o niewypale obecnych konsol? Troche tam narzekano ale mimo to Sony przecież pobiło rekordy sprzedazy itp. Więc nie wiem tak naprawde w czym problem. Ja tam np osobiscie nie widzę problemów. Pewnie przy PS5 też będą niektórzy marudzili ze przestarzałe podzespoły bo w okresie premiery PS5 wyjdą nowe GPu i CPU.. No ale przecież rynku się nie zatrzyma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto mówi o niewypale obecnych konsol? Troche tam narzekano ale mimo to Sony przecież pobiło rekordy sprzedazy.

A czy developerzy mieli jakiś wybór? Nie. Po prostu pisali na to co było. Ja tylko piszę jakie są fakty, te konsole były słabe już na samym początku, głównie z powodu słabego CPU za czasów kiedy AMD radziło sobie znacznie gorzej. szczerbaty.gif Obecna generacja była chyba relatywnie najsłabszą ze wszystkich jeśli chodzi o start.

 

Więc nie wiem tak naprawde w czym problem. Ja tam np osobiscie nie widzę problemów.

Zbyt często słyszę / czytam to zdanie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nowe konsole nie dla mnie :thumbdown: .

 

Nie dam rady grać w 30 fps,Pro kupiłem ograłem w rok exy i mam dość, szybko sprzedałem ,nigdy wiecej wmawiania sobie ze dobrze mi sie gra w 30 fps.

Jesli ps5 nie bedzie mial trybu wydajnosci do 60 klatek to odpuszczam serce troche krwawi widzac nadchodzace exy ale nie kupie drugi raz konsoli do grania w 30 fps.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem będzie normalnie czyli konsole 9 generacji będą miały lepsze podzespoły co przełoży się na grafika w grach która będzie wyglądała jeszcze lepiej.Ja mam Tv FULL HD i liczę na 1080p w 60 fps jak tego Sony i Microsoft nie zrobi to się ośmieszą.Nie wiem którą konsole kupie czas pokaże.

No gorszych nie wsadzą :lol2:

 

Ale GOG szaleje, do oferty w tym sklepie wskoczył właśnie Blade Runner:

https://www.gog.com/game/blade_runner?pp=ba5bfc9d29e57bda5c45cf82d9fff043329f313a

 

I cena też bardzo OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Lidlu a tu ... retro konsolki: Sega Mega Drive mini (42 gry) i Atari Flashback X (110 gier):cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bym wrócił, ograć całą trylogię od A do Z. Ale jak pomyślę o konieczności zainwestowania w to >200h czasu, to cóż - nie stać mnie na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial ludzi nakręcił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bym wrócił, ograć całą trylogię od A do Z. Ale jak pomyślę o konieczności zainwestowania w to >200h czasu, to cóż - nie stać mnie na to.

do tej pory nie grałem w W3, bo zwyczajnie nie mam kiedy poświęcić tyle godzin na granie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...