Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

No ale jak na fabułe w otwartym świecie to była niezła.

Ujdzie ale bez rewelacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Brakuje mi gier takich typowo handlowych. Dawno temu na Amidze i Commodore była świetna gra Kupiec ;). Dziś chyba nie ma takich gier? Nie musi to być taka ala tekstowa jak Kupiec - może być z normalną grafiką.. Kojarzy ktoś coś?

 

Kojarze jedynie Patrician 3 i Port Royale ale one coś słabo chodza już na Win10 :(

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi gier takich typowo handlowych. Dawno temu na Amidze i Commodore była świetna gra Kupiec ;). Dziś chyba nie ma takich gier? Nie musi to być taka ala tekstowa jak Kupiec - może być z normalną grafiką.. Kojarzy ktoś coś?

 

Kojarze jedynie Patrician 3 i Port Royale ale one coś słabo chodza już na Win10 :(

 

W tym roku wyjdzie Port Royale 4 jak Cie interesuje. :)

 

 

https://store.steampowered.com/app/1024650/Port_Royale_4/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie ochota na jakiegoś dobrego FPSa z gęściejszym klimatem, problem jest mój sprzęt z opisu, więc np. Nowe Metro odpada.

 

Ograne, Doomy, PainKiller, FEAR, BioShock 1&2, Stalkery, starszy Prey i Metro, coś jeszcze pewnie pominąłem.

 

Polecicie coś na słabszy komputer ? Chodzi mi o typowego singlowego FPSa a nie tylko grę z widokiem FPP.

 

Nie interesują mnie CoDy, BFy i inne wojenne gry. Crysisy, Far Crye pewnie też.

 

BioShock Inifnite ? Wydaje się zbyt cukierkowe ale może warto, Bordelandsy też raczej odstraszają mnie grafiką i to bardziej H&S ?

 

Rage ? Prey 2 ? Wolf ? Coś nie z fabułą i klimatem dla 12 latków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Bierz Prey z 2017 to genialna gra. Ale od razu mówie wybierz tryb trudny bo na normalu jest zupełnie inna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w Prey to typowego strzelania to jak kot napłakał. Mało jest dobrych fpsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A i jeszcze Dying Light bym doliczył do świetnych Fpsów

 

Prey nie ma fabuły dla 12- latka wiec warto pograć. Tylko uprzedzam polecam granie na poziomie trudności wyższym od normalnego. Wówczas trzeba się więcej skradać i kombinować.. Na normalu to zwykła naparzanka.. Kto co lubi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naparzanka? Przecież ponad 90% tej gry to łażenie, a nie naparzanie.

 

Ja tego nigdy nie skończyłem i nie skończę. Wynudziła mnie ta gra na maxa.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze Dying Light bym doliczył do świetnych Fpsów

Co? DL zaliczasz do FPSów? :o

 

FPP to tak, ale nie IMHO FPS. Otwarty świat z zombiakami, w której główna bronią była zwinność (parkur) bohatera i przede wszystkim broń biała - katany, noże, siekiery itd.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie ochota na jakiegoś dobrego FPSa z gęściejszym klimatem, problem jest mój sprzęt z opisu, więc np. Nowe Metro odpada.

Wolfenstein: The New Order i The Old Blood. W The New Colossus za bardzo popłynęli, ale część pierwsza i samodzielny dodatek mają całkiem zgrabną fabułę. I wyśmienity gameplay.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolniejsze tempo to akurat dla mnie plus, bardziej stawiam na klimat i jaką taką fabułę. Prey 2 faktycznie może być dobry, trochę klimat dziwny ale chyba nic lepszego nie znajdę :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bierz i testuj. Preya masz w gamepass za 4 zeta na 3 miesiące w abonamencie PC.

 

Spokojnie sobie przetestujesz, a jak ci nie przypasuje to masz jeszcze masę innych gier do sprawdzenia i ogrania.

 

https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-game-pass#join

 

Wolfenstein 2 czy Rage 2 też tam jest, a te gry przy niższych poziomach detali nie mają jakichś specjalnie dużych wymagań i dalej wyglądają przyzwoicie.

 

Więc spokojnie możesz po testować.

 

A i bym zapomniał jest też zremasterowana kolekcja Halo: The Master Chief Collection

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfenstein: The New Order i The Old Blood. W The New Colossus za bardzo popłynęli, ale część pierwsza i samodzielny dodatek mają całkiem zgrabną fabułę. I wyśmienity gameplay.

 

 

te wolfy sa cieniutkie ,o wiele lepszy jest Wolfeinstein z 2009 r.

 

Tylko, że w Prey to typowego strzelania to jak kot napłakał. Mało jest dobrych fpsów.

 

tez to zauważyłem,coraz mniej dobrych fps-ów.Czy to takie typu Far cry 3 ,czy jakies strzelanki.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o tym Wolfie, który był gwoździem do trumny Raven Software, po którym Activision oddało bez żalu prawa do marki Bethesdzie i którego nie idzie nigdzie dostać poza aukcjami? Bo był tak słaby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Wolniejsze tempo to akurat dla mnie plus, bardziej stawiam na klimat i jaką taką fabułę. Prey 2 faktycznie może być dobry, trochę klimat dziwny ale chyba nic lepszego nie znajdę :thumbup:

 

Prey ma bardzo dobrą fabułę jak na fps.. Niesamowity klimat! Mnie niesamowicie zaintrygował.. Dlatego uprzedzam graj od razu na wysokim poziomie trudności :). Piszę o tym po raz kolejny ale to bardzo ważne.. Na Normalu to zupełnie inna gra . Na wysokim już trzebva naprawde kombinować.

 

Według mnie od czasów Half Life 2 to żaden inny fps nie urzekł jak własnie Prey z 2017r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o tym Wolfie, który był gwoździem do trumny Raven Software, po którym Activision oddało bez żalu prawa do marki Bethesdzie i którego nie idzie nigdzie dostać poza aukcjami? Bo był tak słaby?

Ja mam z CDA na DVD :E, kumpel całego przeszedł i bawił się wyśmienicie, chociaż ja lepiej bawiłem się w New Order i w Old Blood, Old Blood to dla mnie gra perełka, miodzik i orzeszki jeśli chodzi o staroszkolne FPS. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie z HL2 to raczej antyrekomendacja dla dobrego FPS :E

Dobre FPS ostatnich lat to Far Cry 5, Doom 2016, Rage 2, Wolfy I, Old Blood, II pewnie też gameplayowo zjadliwa, chociaż nie grałem... Niby mało, ale i tak dzięki Beth jest cokolwiek, bez nich byłaby kaplica :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie z HL2 to raczej antyrekomendacja dla dobrego FPS :E

Dobre FPS ostatnich lat to Far Cry 5, Doom 2016, Rage 2, Wolfy I, Old Blood, II pewnie też gameplayowo zjadliwa, chociaż nie grałem... Niby mało, ale i tak dzięki Beth jest cokolwiek, bez nich byłaby kaplica :(

FC Blood Dragon i Primal też dobre, do tego Doom 2016, Wolfy, Alien VS Predator 2010 z dodatkami też jest zjadliwy, Colonial Marines nie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze i nowsze FPSy zostawie sobię na nowy komputer, pewnie jakiś Far Cry wpadnie jak i najnowsze Metro.

Hmm Alien vs Predator też kuszący ;]

Spoko Azazell idzie jako pierwszy Prey na trudnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...