Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe video

 

Za ta bestie crt ktora tam maja na ebayu chca £1400 za to w usa amazonie za 500$ mozna zlapac.

Az sam bym przetestowal chetnie na zywo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dobre niewypalone CRT to dzisiaj trzeba zapłacić grubymi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdajesz sobie sprawy jakie czasem monitory leżą na recyklingu wink.gif

 

Kumpel wziął z 10 CRT za groszę, CRT to mogą zainteresować się maniacy grania w multi tylko jakoś nie widzę amatorów 40-50kg kloców szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak jak ktoś ma trochę czasu i będzie szukał to coś wygrzebie. Sam bym miał chrapkę na takie stanowisko z CRT, ale nawet nie mam miejsca w obecnym mieszkaniu na takie stanowisko :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez ta mysl przeszla przez glowe ale niestety miejsca brak, plus za dobre crt trzeba by bylo zaplacic. U mnie wpracy w jakis starych magazynach jeszcze leza jakies stare crt ale to raczej biurowe zlomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, aby czerpać z tego przyjemność pasowało by wyrwać coś z ówczesnego topu w dobrym stanie robiące wysokie hz w sensownej rozdzielczości. No i miejsce oddzielne stanowisko z wielkim biurkiem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa przed chwila, jak tylko wyszlo microsoft game pass jakies 2 mc temu wzialem tego probbego za £1. No a potem wylaczylem subskrybcje. Wlaczylem dzisiaj zeby zobaczyc jaka cena bedzie zeby zlapac gearsy5 i wyskoczylo mi ze moge wziasc na 2mc za 2£, oczywiscie zlapalem i juz sie g5 sciaga.

To cos mi sie pokrecilo czy tak ma byc, bo ja myslalem ze tylko 1szy miesiac za £1(czy te 4zl w pl)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ma być już od jakiegoś czasu jest promocja 2 miesiące ultimate za 8pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdajesz sobie sprawy jakie czasem monitory leżą na recyklingu wink.gif

 

Kumpel wziął z 10 CRT za groszę, CRT to mogą zainteresować się maniacy grania w multi tylko jakoś nie widzę amatorów 40-50kg kloców szczerbaty.gif

Miałem kiedyś 17" CRT na kineskopie Trinitron ważył z 30kg. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy tutaj miał CRT. Uderzały tak po oczach, że dokupywało się specjalne "zasłonki". :E Natomiast w zimie jak robiłem lan-party z czterema takimi "kolosami" to robiły tez za grzejniki. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nikt normalny nie gra już na monitorach CRT. Lepiej dbać o oczy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy tutaj miał CRT. Uderzały tak po oczach, że dokupywało się specjalne "zasłonki". :E Natomiast w zimie jak robiłem lan-party z czterema takimi "kolosami" to robiły tez za grzejniki. :E

Raczej nie każdy, wielu młodych nie miało i wielu nie miało konkretnych i dużych CRT na np. FD trinitron z wysokim hz bo kosztowały one całkiem ładny cash kiedyś. Zresztą nikt tu nie pisze, o takim monitorze na 24h, a raczej jako oddzielne stanowisko do pogrania od czasu do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dwóch dni wita mnie taki widok na EPIC.

Ktoś cos?

 

Wszystko nieklikalne. Zero ruchu w żadnej opcji :(

 

zvWlEd4.jpg

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj pierwszy monitor nawet nie byl kolorowy, tylko odcienie zieleni. Podlaczalem do niego moje wspaniale c64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe video

 

Za ta bestie crt ktora tam maja na ebayu chca £1400 za to w usa amazonie za 500$ mozna zlapac.

Az sam bym przetestowal chetnie na zywo

 

Nawet nie wiedziałem, że były CRT z taką rozdzielczością i odświeżaniem :E

Miałem tylko 17" 4:3 czy tam 5:4, chyba jakiegoś Hyundaia, a potem już 19" LCD Samsunga (też kwadratowego), po którym kupiłem obecnego panoramicznego Della :lol2:

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że były CRT z taką rozdzielczością i odświeżaniem :E

Miałem tylko 17" 4:3 czy tam 5:4, chyba jakiegoś Hyundaia, a potem już 19" samsunga (też kwadratowego), po którym kupiłem obecnego panoramicznego Della :lol2:

Sony FW900 to był mega drogi monitor CRT, bardzo dobry sprzęt 19".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Sony FW900 to kozak robi 2304 x 1440 przy 80 Hz. Przy niższych rozdzielczościach do max 160Hz.

 

Ja ostatniego CRT to miałem jakiegoś Della 19" na Trinitron FD w ~1280 x 1024 robił na pewno 100Hz czy nawet więcej.

 

Moj pierwszy monitor nawet nie byl kolorowy, tylko odcienie zieleni. Podlaczalem do niego moje wspaniale c64

 

Ja miałem prawdziwie czarno-białego pod GPU Hercules

 

Edit:

Wszedłem na jeden z niemieckich portali ogłoszeniowych zobaczyć czy przypadkiem ktoś nie sprzedaje tego soniacza :E no i widzę, że po filmiku od DF to już się go łatwo nie znajdzie, ludzie dają ogłoszenia, że kupią jeden nawet 900euro oferuje za ten monitor.

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-sony-fw900/k0

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak z crt 100hz przeszedłem na lcd LG ips. Pierwsze wrażenia tragedia. Gorsza czerń, obraz i ból oczu i głowy przez 2-3 dni :E. Później człowiek się przyzwyczaił ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak po przełącznikach mechanicznych wróci czas na kineskopowe monitory :E

Tylko co z HDR... :E I ile będzie ważył 55" kineskopowy ekran 4k? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, Hyundai i Mitsubishi, marki znane z produkcji samochodów wcześniej zajmowały się produkcją monitorów?

 

@up waga robi wrażenie. Taki kurier miał by co robić. :E

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddziały zajmujące się produkcją samochodów to tylko część ich działalności. Dawne Hyundai Electronics to teraz znane pewnie większości tu obecnych Hynix (Hyundai Electronics)

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsidian szuka ludzi do nowego projektu.

 

https://www.pcgamer.com/obsidian-are-hiring-staff-for-their-next-world-class-rpg/

 

Kilka szczegółów.

 

Several of them mention understanding of Unreal Engine 4 would be a plus, as well as referencing "first-person melee combat gameplay", "combat with an emphasis on an exceptional first-person melee experience", and "combat actions utilizing both first and third person animations". There's also mention of "branching dialogue", "conversations and cut scenes", and "day/night cycles".

 

The network programmer position mentions that "Obsidian is looking for experienced programmers to develop network and multiplayer gameplay systems using Unreal Engine."

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, wincyj first person melee drewna, wincyj! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...