Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

topsy-turvy

Xbox 360 S - podłączenie głośników

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

Mam Xboxa 360 S, którego tylny panel wygląda następująco:

8U6fjW6.jpg

 

Xbox jest połączony przez kabel HDMI z monitorem, który niestety nie ma wbudowanych głośników.

 

Chciałbym mieć dźwięk z głośników do komputera, które mają zwykłego jacka. Z tego co się orientowałem będę potrzebował:

- Xbox 360 component lead

- phono to 3.5mm jack

- female 3.5mm to 3.5mm female plug

 

Nie jestem jednak w stanie po angielskich nazwach znaleźć tych przejściówek w polskich sklepach, i nie wiem do końca jakie mają one nazwy, a nie chcę kupić złych urządzeń.

QFbWoVA.png

 

 

Czy bylibyście proszę w stanie mnie naprowadzić i powiedzieć co muszę kupić aby uzyskać dźwięk z głośników (jack), mając już podłączony monitor przez HDMI?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konwerter to zbyt drogie rozwiązanie.

 

Można tak: kupujesz oryginalny kapel composite, rozwalasz go żeby był płaski i bez plastiku (żeby dwa kable się zmieściły jednocześnie - czyli HDMI i composite).

 

W ten sposób otrzymujesz działające HDMI, które przesyła obraz i kabel composite, który przesyła tylko dźwięk.

 

Kupujesz przejściówkę z RCA do żeńskiego mini jack. Podłączasz kablem mini jack głośniki komputerowe i wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...