Skocz do zawartości
azgan

Detroit: Become Human - nowa gra twórców Heavy Rain

Rekomendowane odpowiedzi

co ?pytam co bylo dalej zaczal niech skonczy.

Skończył. Wrzuć to w spoiler.

 

 

Akurat Alice to był masterpiece jeśli ktoś nie dostał się do skrzynki. Jak Ralph przypalił szczura to myślałem, że Alice nie chce jeść bo jako człowiek też bym tego nie zjadł, jeśli ktoś ugotował spaghetti dla Alice i Todda to nawet nie było czasu zjeść bo Todd wywrócił stół. Wielu let's playerów się nabrało na to, że Alice to człowiek. Nawet Zlatko myślał, że Alice to człowiek.

A co do braku LED'a - za wiki

"Alice is the first android encountered without a LED indicator. It is unknown if this is specifically designed for the YK500 or got removed at some point. (There is mention of child androids with removable LEDs"

 

 

Po Zlatku można od razu zacząć się domyślać. Niepotrzebne były te komentarze Luthera no i scena z jedzeniem w domu Rose.

 

Z YK500 jest scena na Jericho i ma LED'a.

Ale hennepin już to wyjaśnił. Raczej wątpliwe żeby Alice świadomie usunęła sobie LED'a jak reszta dewiantów więc można zakładać, że to wymysł "ojca".

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na samym początku Kara dostaje kluczyk od Alice do skrzyneczki w jej pokoju, jest w niej zdjęcie ojca z żoną i prawdziwą córką, później namalowany jest obrazek jak on wybiera Alice w sklepie, później rysunek Alice z raną na czole od wycięcia LEDa i rysunek jak Kara leży pod samochodem z urwaną ręką.

 

 

Dokładnie tak :thumbup:

 

Biorę się za 3 podejście z innym zakończeniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=gdcfkN6dBaY

"Connor playing as Connor who looks more Connor than Connor" Connorcepcja :E

 

Przy okazji, zdjęcie Hanka w grze wzięli z jego roli z filmu, Skazani na Shawshank w którym był kapitanem :E

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo mi się spodobało nie grałem w HR ani BTS, bardzo podobał mi się Fahrenheit oczywiscie oprócz końcówki. Mam nadzieję na bardzo dobry tytuł. Obym się nie rozczarował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

 

Kupiłem Detroit i nie żałuję wyłożonych hajsów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od premiery, a jeszcze nie przeszedłem całości, wątek tek robota buntownika ostro przymusu i zniechęca do gry.

 

Najlepszy wątek agenta FBI robota wraz z partnerem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem, po przejsciu sto lat temu Fahrenheit i nie tak dawno Heavy Rain srednio mnie ciagnelo do tego tytulu ale mile sie zaskoczylem. Bardzo fajna gra i najlepsza Cage'a z tych co gralem.

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, bo to naprawde udany tytul. Dziwne ze Sony ich wypuscilo z wylacznosci na swoja platforme (tak samo mysle ze blednie zlikwidowali Evolution Studios).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby dlaczego? Kolejne tytuły również mogą być na czasowej wyłączności. A nie oszukujmy się to nie był system seller i kto miał na konsoli ograć ten ograł. To jest win-win dla studia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wczoraj skonczylem, pierwsza gra tego typu i nie powiem, spodobala mi sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Możliwe, że kolejne gry będą tak jak z grami od Rockstar.. Najpierw przez jakiś czas na PS4 a później na PC :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już powiedzieli, że będą wydawać na wszystkie platformy w tym samym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A tego akurat nie słyszałem. Pewnie tak studio zdecydowało i Sony też poszło im na rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony nie ma już nic do gadania. Umowy wygasły, zainwestowali w nich Chińczycy i teraz działają niezależnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...