Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kredz1

Skarpetki nike

Rekomendowane odpowiedzi

rok temu kupowałem na takich aukcjach gacie kelwina klejna, cena była atrakcyjna, opis 100 % oryginał żadne podrabiańce.

50000 pozytywnych komentarzy, 300 kompletów sprzedanych w miesiąc

i co?

100 % podróba, mam oryginały z sklepu stacjonarnego, niebo a ziemia, od razu widać że inaczej szyte, napisy są nierówne, przy zakładaniu na dupe tzn nogawki odpruły się od gumy i są dziury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol_G

Było napisane " kelwin klejn" i nie kapnąłeś się że podróba?? szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leelooo

trzy dychy za jedną parę skarpetek :hmm: ?

 

Mój BÓG testo kalwiny miał na jeden dzień po czym je wyrzucał

no co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet, jeśli to podróby, nikt nie mówi, że muszą być gorsze od oryginału. Chyba z 5-10 lat temu na bazarze w Turcji kupiłem komplet podrób Nike i dopiero w ubiegłym roku zaczęły się przecierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzy dychy za jedną parę skarpetek :hmm: ?

Ostatnio za jedną parę musiałem wydać ponad 80 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Ja mam stalowe gacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='16 Kwiecień 2018 - 23:45' timestamp='1523915148' post='15070002']

A co polecasz zamiast bawełny, plastik?

Wełna merino :red:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarpetki w 31% wykonane ze sztucznego materiału. Osobiście nie kupiłbym czegoś takiego i to zwłaszcza w takiej cenie. Nawet jeśli są to skarpety do sportu, to jak dla mnie max 20% sztucznego włókna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skarpety jak skarpety, trzeba az z ich powodu, zakladac na forum? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarpetki w 31% wykonane ze sztucznego materiału. Osobiście nie kupiłbym czegoś takiego i to zwłaszcza w takiej cenie. Nawet jeśli są to skarpety do sportu, to jak dla mnie max 20% sztucznego włókna.

 

powodzenia w odziezy sportowej z duza zawartoscia bawelny :S

 

' date='16 Kwiecień 2018 - 23:45' timestamp='1523915148' post='15070002']

A co polecasz zamiast bawełny, plastik?

 

albo wspomniana juz welna merynosow (ktora mimo swoich zalet na lato jest pomyslem takim sobie- nawet cienka), albo mieszanka nylonu, coolmaksu i elastyny

generalnie- im mniej bawelny tym lepiej. zyskujesz na lepszym odprowadzaniu wilgoci oraz wytrzymalosci fizycznej i komfrocie. tracisz- na szybkim lapaniu zapachu (szczegolnie coolmax jest w tej kwesti taki sobie, niestety).

ja sobie chwale skarpetki od 1000 mile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zakupiłem kiedyś skarpety bambusowe i polecam ten rodzaj materiału.

 

Ktoś coś o skarpetach bez szwowych tzn, strasznie mnie górna część skarpet uciska czy to ze ściągaczem czy bez i poszukuję luźnej skarpety, ale nawet jak taka się wydaje, okazuje się jak wyżej napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powodzenia w odziezy sportowej z duza zawartoscia bawelny :S

 

Każda stopa jest inna. Ja od kilku lat kupuję dobrej jakości skarpety bambusowe Polskiego producenta (nie dystrybutora) i nie wyobrażam sobie noszenia czegokolwiek innego - choć fakt, sportu nie uprawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo wspomniana juz welna merynosow (ktora mimo swoich zalet na lato jest pomyslem takim sobie- nawet cienka), albo mieszanka nylonu, coolmaksu i elastyny

generalnie- im mniej bawelny tym lepiej. zyskujesz na lepszym odprowadzaniu wilgoci oraz wytrzymalosci fizycznej i komfrocie. tracisz- na szybkim lapaniu zapachu (szczegolnie coolmax jest w tej kwesti taki sobie, niestety).

Jeżeli jest mowa o większym wysiłku i przewiewnych butach, to mogę się zgodzić. Sztuczne materiały lepiej sobie radzą z nadmiarem wilgoci, bo po prostu tak nie nasiąkają.

Problem zaczyna się jak but jest słabo wentylowany, wtedy takie skarpetki pogarszają sprawę i stopy dużo szybciej się pocą. Wolę już kisić się w wełnie (nawet grubszej) niż poliestrze.

 

Z koszulkami jest podobnie, na czas wysiłku ok, ale siedzenie w upale w sztucznych jest mało przyjemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leelooo

Ja mam stalowe gacie.

Ale mietnkie jaja za to :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Ale mietnkie jaja za to :(

Aha, to już wiem co za zboczuch się zakrada w nocy i maca jaja mojemu kotu, który śpi w nocy w moich stalowych gaciach.

 

Ja śpię nago.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...